Ms. Android• 05 июня в 19:01

Хто ходить без бюстгалтера, ви не соромитесь того, що видно соски?

Останній рік-два перестала носити бюстгалтер і відчула свободу. Я по трохи не одягаю бюст коли їду на роботу, на самій роботі вдягаю, бо працюю з клієнтами, але коли є можливість на роботі не вдягнути, бо в той день не працюю з клієнтами, то не вдягаю... але мені незручно, що через одяг видно соски, вони не просвічуються, але їх видно.

Розкажіть про ваш досвід, будь ласка... Хочу мабуть надихнутись впевненістю інших, щоб ви сказали, що це нормально і немає чого соромитись...

Можливо я травмована нашим суспільством, а зокрема чоловіками, які дозволяють собі п´ялитись і сексуалізувати жіночу грудь. Коли я жила за кордоном ніхто не п´ялився, не фліртував, а тим паче не торкався мене, мені там було комфортно. Але не в Україні.. в Україні не засуджується (не так сильно) приставання до жінок, за все моє життя я пережила багато порушення моїх особистих кордонів через свою невпевненість... мене часто торкались, обнімали за талію, за волосся (ніби жартома, але я завжди відчувала огиду). Хоч зараз уже не дозволю себе торкатись, але я всеодно соромлюсь ходити без лівчика.. Розкажіть, будь ласка, ваш досвід, як побороли свою невпевненість? Чи таки краще не ходити без лівчика?=)
Глубоководная селедка• 05 июня в 19:26
Вони навпаки - натирають їх перцем. Ловлять на живца, як то кажуть)

Пацелуйнитуда• 05 июня в 19:28
Мені це відчуття не відомо, з 18 років 4-й розмір.
Большой секретик• 05 июня в 19:29
Ответ дляПрокачую сідниці
Посчастливилось - это когда аккуратные стоячие В-С, а не огромные висячие сисяндры Е
Ви не розумієте свого щастя.
Розбещена цяточка• 05 июня в 19:34
Тобто, коли у чоловіків видно соски , то їм можна. Вони навіть голими грудьми ходять.
А жінка повинна соромитись? Блд ,коли це скінчиться?
автор Ms. Android • 05 июня в 19:37
Щойно переглядала сторіс косметолога свого, вона була втопі без лівчика. Видно, що грудь не ідеальна, маленька. Наступне відео - красива блогер, теж без лівчика, груди трохи дивні (скоріше за все тубулярна форма), але вона хоче зробити пластику. І от що я подумала - коли жінки без лівчика ми розуміємо, що груди не ідеальні, що це норма. А коли одягаєш ліфчик, груди міняють форму на кращу, в інста гадивлюєшся на гарні груди і думаєш, що з тобою щось не так. І тому так багато людей роблять пластику, а у чоловіків завищені очікування... Тому єдиний плюс ходити без лівчика щоб всі знали, що груди бувають різні і не мати завищених очікувань
автор Ms. Android • 05 июня в 19:37
Ответ дляРозбещена цяточка
💯
Манкоголік• 05 июня в 19:41
Ответ дляДивне створіння
Интересно, какой промт был для создания этого текста?

«Напиши что-то от имени бабы, которая боится, что ее сосок под одеждой станет предметом общественного порицания. Потому что я хочу развести теток на Советчице на разговоры про сисяндры и на это дело вдумчиво подрочить»?
Реально дрочер,вы правы...
Пэрисхилтонша• 05 июня в 19:43
У мене 2-й розмір і широка грудна клітка. Ношу зазвичай одяг вільного крою. Якщо прилягає до грудей, зазвичай там малюнок або візерунок
А я женатая• 05 июня в 19:54
когда у меня была грудь размера А, то нормально себя чувствовала без бюстгальтера

Кили и Манджаро• 05 июня в 20:02
Ответ дляMs. Android
У чоловіків на все завищені очікування стосовно жіночої зовнішності. Надивляться фото з фільтрами та на зірок, і собі таку хотять. Тільки гроші у жінку вкладати не хотять . В мене знайома 40 років, трохи поправилась з віком , 42 розміру до 44. Так чоловік їй зауваження робить. При тому, що в залі вона займається.
Ненька наша• 05 июня в 20:42
Ношу спорт бра
Хитрушка-чекушка• 05 июня в 20:53
Ох автор паляться якраз не настільки чоловіки і хлопці як деякі жінки чи бабки старі косо дивляться
Свекруховна• 05 июня в 21:07
У меня сиськи маленькие, а соски огромные. Без лифчика не хожу, мне неприятно ощущение трения брррр. Полно сейчас бюстов мягких достаточно удобных. А зимой без лифчика мне еще и холодно
Шпондєр• 05 июня в 21:43
Ответ дляВишня на торті
Есть накладки, наклейки специальные
точно, в H&M полно видела, и лифчиков мягких без косточек.... автору можно посоветовать
Аннуитет• 05 июня в 22:43
Ответ дляПрокачую сідниці
У меня 90В. Проблема найти бюстгальтер.
автор Ms. Android • 05 июня в 23:14
Ответ дляШпондєр
У мене є силіконові накладки, але вони виглядають з-під футболки, як набрякші ореоли без сосків😬
Прокачую сідниці• 06 июня в 00:29
Ответ дляАннуитет
У меня 90В. Проблема найти бюстгальтер.
У меня кстати такой же размер. Эх, до войны был классный сайт Бонприкс. Там какие хочешь размеры были.
Прокачую сідниці• 06 июня в 00:32
Ответ дляБольшой секретик
Ви не розумієте свого щастя.
Та я не автор сисек Е. У меня отличная В и это реально счастье
Оченьценная• 06 июня в 01:54
Ответ дляМанкоголік
Так и письку можно вывалить,тю
Так и вываливают же некоторые

Аннуитет• 06 июня в 11:25
Ответ дляПрокачую сідниці
А сейчас где покупаете? Я одно время нашла Италию, хлопок, без косточек. В этом году уже не завозят такие.
Прокачую сідниці• 06 июня в 20:48
Ответ дляАннуитет
Синсей нет денег на дорогие. Но я без косточек не беру.
Відірву та викину• 07 июня в 08:46
Ответ дляЛюблю Украину
Лично я некомфортно себя чувствую без бюстгальтера. Тем более сейчас есть очень удобные бюстики , спортивные. Они даже не давят нигде. За границей тоже единицы ходят без бюстгалтера. В основном это немолодые тёти с грудью , висящей до пупа. Но вот любят они свободу для своей груди и смотрится это печально.
но наверное не в Испании, тут программа максимум топик
Люблю Украину• 08 июня в 15:30
Ответ дляВідірву та викину
Нет , мы живём в Швейцарии. Здесь как - то принято всем в бюстгальтере ходить. Бывает подростки ходят в нулевым или первым размером без и то редко.