Безпорадна Кроко• вчера в 14:29

Які у вас є нестандартні захоплення для вашого віку?

Або для жінок взагалі? Почну з себе, мені 36, я обожнюю залізниці, трамваї, космологію, антропологію, штучний інтелект, кіберпсихологію. А також досі скачу під улюблену музику по квартирі, ловлю від неї мурахи, пишу книги і пісні. Іноді відчуваю себе таким самим відбитим на голову підлітком. Звісно, час і сили на це доводиться виборювати, але саме це робить мене щасливою. А у вас як?
Электричка• вчера в 14:41
З не дуже стандартного - люблю походи, пішки і на байдарках, досі граю у Heroes III.

размахер• вчера в 14:41
Мені здається, поняття нестандартних захоплень для якогось віку у всіх різні. В мене з того, що може бути нестандартним для 30-ти років - город, в´язання, збирання лікарських трав, морські свинки, кросворди паперові, судоку
7_кг_рыбы• вчера в 14:42
Ответ дляДама_с_коготками
Так вы ж не женщина, а спрашивали у женщин)
Ой точно, сорян.. не заметил. Больше не буду
7_кг_рыбы• вчера в 14:44
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тролінг наче як доволі типовий для Порадниці, а все інше - круть прям)
Из нестандартного, люблю мечтать что после войны съезжу в Таганрог. Беда им там будет, поломаю все что смогу поломать
автор Безпорадна Кроко • вчера в 14:44
Ответ дляЦикавенная
чего это вы спивчуваэте? вы ж сама на советчице сейчас тусуетесь как и все

кстати вы про антропологию и киберпсихологию так и не ответили мне - вот это увлечения что двух слов написать не может жиночка
Про антропологію - наскільки це можливо, досліджую формування різних соціокультурних форм серед різних націй. Туди ж особливості релігій, вірувань, світоглядних систем. Також цікавлюсь взагалі утворенням життя, некисневими формами життя, не-ДНК формами життя, альтернативними гілками еволюції, але це уже ближче до мікробіології. Кіберпсихологія цікава з точки зору стосунків людей і нелюдських типів інтелекту, або роботів. Вже написала кілька науково-популярних статей на цю тему.
Цикавенная• вчера в 14:48
Ответ дляБезпорадна Кроко
а работа у вас с какой сферой связана если это не приватный вопрос?
Из Виа-гры• вчера в 14:50
я тут уже рассказывала, мне 42 и уже 1,5 года настойчиво осваиваю коньки. прогресс у меня наааамного медленней, чем у молодежи, регулярно ловлю сочувствующие взгляды тренеров, но это меня все не парит, к счастью

Вакцениро Вона• вчера в 14:51
Мне 35 и я играю в мортал комбат
Твоя подружайка• вчера в 14:53
Все стандартно для моїх 40.
Теж відчуваю себе підлітком, але вже з першою стадією коксартрозу, сильнішим похміллям та вираженими носогубками.
автор Безпорадна Кроко • вчера в 14:55
Ответ дляЦикавенная
Я колорист на відеопродакшні) все дуже приземлено. Це все так, для душі. Ще самостійно вивчаю медицину, оскільки фінансово медуху не потягну, тому доводиться самостійно. Напевне, це теж доволі нетипово.
Цикавенная• вчера в 14:55
Ответ дляБезпорадна Кроко
крутяк
молодчинка ви
7_кг_рыбы• вчера в 15:02
Ответ дляБезпорадна Кроко
Медицина мне тоже нравится. Особенно раздел инфекционные заболевания
18 мнеУЖЕ• вчера в 15:03
Ответ дляБезпорадна Кроко
Можна просто: пані)
господи в смысле ’финский стыд’
Горлаю зрання• вчера в 15:05
За 40. Тетрис)))) аниме, новеллы по типу данмей уся. Рисую это же. Чем еще вас удивить?)))
автор Безпорадна Кроко • вчера в 15:12
Ответ для18 мнеУЖЕ
господи в смысле ’финский стыд’
Що таке «фінський сором»?
автор Безпорадна Кроко • вчера в 15:13
Ответ дляЦикавенная
крутяк
молодчинка ви
Дяк
автор Безпорадна Кроко • вчера в 15:14
Ответ дляГорлаю зрання
Уже здивували)
И_В_офигительных_штанах• вчера в 15:25
Трясу домой на танцах на каблуках в свои 43. Еще бы тверк попробовала но уде нет ресурса на это денежного, есть еще другие тренировки помимо этого
Леді_Капуста• вчера в 15:28
Виндсерфинг.
Мне 50.

Наша взяла• вчера в 15:32
Ответ для7_кг_рыбы
лбом
Кто крайний?• вчера в 15:34
Ответ дляБезпорадна Кроко
Намагаюсь сильно не відриватись від суспільства)
Ви такий молодець! ❤️❤️❤️❤️

Ви за цим прийшли?))
За схваленням від того самого суспільства?)
Тишком нишком• вчера в 16:15
Почти 50. Наконец-то дорвалась до рок концертов мировых звёзд))
Тоже скачу по квартире под музыку , когда сама дома так же как в 15))
Папина дочка• вчера в 18:10
Ой, у меня столько всего, только времени нет на все)). Пишу книги для детей, печатаюсь в детских журналах. Обожаю смотреть спортивные соревнования, увлекаюсь спортивной журналистикой, статистикой, хотя сама со спортом не дружу((. Занимаюсь с сыном дополнительно Английским и математикой, хочу освоить подготовку к ЗНО. Народный мастер по петриковской росписи. Обожаю театр, экскурсии, выставки, посещать интересные места, пешие походы, заграничные поездки, ну и музыку хорошую и книги. Готовить, шить, вязать не умею и не люблю. Также как и играть в компьютерные игры, не вижу смысла в них для себя
автор Безпорадна Кроко • вчера в 18:50
Ответ дляПапина дочка
Ви дуже різнопланова особистість) Петриківський розпис - то окремий вид мистецтва) в дитинстві обожнювала роздивлятись посуд з таким розписом)
автор Безпорадна Кроко • вчера в 18:51
Ответ дляЛеді_Капуста
Виндсерфинг.
Мне 50.
Клас! Напевне, це дороге задоволення?
автор Безпорадна Кроко • вчера в 18:52
Ответ дляКто крайний?
Ви такий молодець! ❤️❤️❤️❤️

Ви за цим прийшли?))
А чому ви подумали, що я - чоловік?
Кто крайний?• вчера в 19:43
Ответ дляБезпорадна Кроко
А чому ви подумали, що я - чоловік?
Чоловік? Ви?))
Абсолютно точно ні))