Безпорадна Кроко• 06 июня в 14:29
Які у вас є нестандартні захоплення для вашого віку?
Або для жінок взагалі? Почну з себе, мені 36, я обожнюю залізниці, трамваї, космологію, антропологію, штучний інтелект, кіберпсихологію. А також досі скачу під улюблену музику по квартирі, ловлю від неї мурахи, пишу книги і пісні. Іноді відчуваю себе таким самим відбитим на голову підлітком. Звісно, час і сили на це доводиться виборювати, але саме це робить мене щасливою. А у вас як?
Кто крайний?• 07 июня в 12:35
Ответ дляБезпорадна Кроко
Захоплення - це ваша особиста травма. І ні. Не всім все одно, чи є такі, як вони. Особливо, якщо в найближчому оточенні нема з ким поговорити.Ви проєктуєте на мене свої власні почуття недостатності.
Тобто вам немає з ким поговорити, але я на вас шось проєктую?😆
Маніпуляції зайшли в чат, вітаю!
Навчіться таки не залежати так сильно від думки інших людей і робити те, що хочеться особисто вам, і ваше життя стане значно кращим)
Гарного дня))
Маніпуляції зайшли в чат, вітаю!
Гарного дня))
КвартираЧья• 24 июня в 11:39
Ответ дляБезпорадна Кроко
Намагаюсь сильно не відриватись від суспільства)
Голову перевірте краще. І чи ви впевнені, що суспільство вас приймає?
У мене була колега дивакувата, дизайнер. То її тримали на роботі, бо в неї зп була вдвічі нижче ринка, але спілкуватись навіть ніхто не намагався