Бубль Гум)• 07 июня в 02:02
Чоловіки зі Львову, які вони?)
Здається кручені, брехливі, хитрі і балакучи)?
Кіма кепка• 07 июня в 02:07
Ну кращі ніж харківські, що заїхали до Львова на навчання, що б не до служби в ЗСУ:(
Кукарикуууууу• 07 июня в 02:09
Ухилянты в основном. Любят барбешопы, понты считают себя главными патриотами.
Love_Love_Love_• 07 июня в 02:10
Ответ дляМаксХмара
А что, все мужчины во Львове одинаковы?
Ну да як і всі європейці і тільці
Парасюха• 07 июня в 02:15
Ответ дляКіма кепка
от же ж паскудные тетки во Львове
После 18• 07 июня в 02:18
Зі ЛьвовА
З мого досвіду - дуже люблять весь оцей застільний двіж з друзями, з переважно чималою родиною, на кожні свята, від великих до найменших, на які я раніше і уваги не звертала, типу іменин не самих відомих
Для мене, як для махрового інтроверта, це виявилося непереборною перешкодою
Напланетянка• 07 июня в 06:01
Ответ дляКіма кепка
Э, не. Харьковчане самые лучшие люди в мире. Не то что рагулье.
Рожайтретьего• 07 июня в 06:34
Бандеровцы. Но за границей сидят тихо на заднице.
Те, что мне попадались, были борзые скопом но тихони по одиночке.
Освічую темряву• 07 июня в 07:16
Патріоти,працьовиті,цінують сім´ю,ходять до церкви.Як на мене на Прикарпатті та Львівщині вони найкращі.
Ответ дляПосле 18
Зі ЛьвовА
У вас якийсь опис 50+ річних і то далеко не усіх
ПоЗиТиВнАя• 07 июня в 08:14
Ответ дляОсвічую темряву
Смешно было, еду во Львове в такси, таксист крестится на каждую церковь