Скляна миша• 07 июня в 09:04

ГЭС помогут уничтожить.

Слышали уже разгоняют панику что могут уничтожить плотины в разных городах. Как думаете фейк, или такое может быть?

парИла я парИла• 07 июня в 09:42
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну ви як перший раз живете. Цілими в аеродром поруч. Попали в гаражі і стали видавати що так і було задумано. Ну не можуть же руські промазати, не може ж священий скворєшнік промазати. Значить був такий план. Все по плану
Ну допустим в ЮМЗ попали в Днепре, не промазали, и что? Какой итог?

сою не люблю• 07 июня в 09:43
Ответ дляпарИла я парИла
Ооо. Вы так пишите, что в этом Украина виновата: нагнетала, шашлыки...
Та ну, хто там винний. Ми стояли на черговому святі єдності і маринували м´ясо на 1 травня, а потрібно було евакуювати людей.
Ну так потім просто невдобненько вийшло.
А сказати правду не могли, бо була б паніка.
А тепер тільки співчуття та звання міст героїв....
парИла я парИла• 07 июня в 09:44
Ответ длясою не люблю
Вы в феврале мариновали мясо на 1 мая? Вы всегда так делаете?
сою не люблю• 07 июня в 09:45
Ответ дляпарИла я парИла
Вам сарказм невідомо поняття?
Личко Невеличке• 07 июня в 09:46
Ответ дляМороженная курица
Мне на работе выдавали калия йодид
Я в голове уже минимум 2 раза пережила ядерный взрыв.
Я минимум 2 раза ловила па, когда судя по новостям белорусы уже опять пошли на Киев

И я считаю, что только люди без критического мышления читают наши ’новости’, биомасса
Це ви про себе про відсутність крит мислення, ну раз від наступу Білорусі па була??
Бо особисто я не бачила новин про наступ, а лише про підготовку та можливість.
Мороженная курица• 07 июня в 09:47
Ответ дляЛичко Невеличке
Нет, я про вас писала
сою не люблю• 07 июня в 09:47
Ответ дляпарИла я парИла
Скільки людей загинуло у перші дні війни цивільних ,бо все новини слухали і вважали так як і ви- що цього не трапиться.
От вам і шашлики
Укр_жіночка• 07 июня в 09:47
Ответ дляМороженная курица
Мне на работе выдавали калия йодид

Ядерный взрыв в голове - это сильно. Раз пережили дважды, бояться вам в этой жизни больше нечего. Главная советчица ресурса, например, осознала себя всесильной и бессмертной после того, как коротнул анальный вибратор, но она сжала зубы и выдержала, глядя в голубые глаза на Алешки Порошенко (фото, только фото, не подумайте ничего лишнего)
Непереможна• 07 июня в 09:48
Ответ дляЛичко Невеличке
Шо вони тудв вкладуть бойову частину. А вона може бути різної потужності
Вони пистять шо то під яо розробка . Без яо то дорого його використовувати

Личко Невеличке• 07 июня в 09:48
Ответ дляпарИла я парИла
Ітог? А ви десь бачили звіт про ітоги?
Я правильно розумію шо ви наполягаєте шо зруйнувати 3 гаража-саме такий був план??
Мороженная курица• 07 июня в 09:49
Ответ дляУкр_жіночка
Слушайте, ну уж лучше писать такую чушь, чем разгонять панику.
Личко Невеличке• 07 июня в 09:49
Ответ длясою не люблю
Ну ще є куда міжнар делегації возити показувати зруйновані будинки
Укр_жіночка• 07 июня в 09:49
Ответ длясою не люблю
Вас не попередили, щоб ви не втекли. Зараз, наприклад, їм дуже хочеться повернути військовозобов´язаних, які виїхали, цінний ресурс, капітал.
парИла я парИла• 07 июня в 09:49
Ответ длясою не люблю
От вам і шашлики
Ну давайте представим, что им было известно, что будет, куда бы они поехали? Ваша версия
парИла я парИла• 07 июня в 09:51
Ответ дляЛичко Невеличке
Ітог? А ви десь бачили звіт про ітоги?
Хуйло ж сказал, что это и был удар вазмєздія
сою не люблю• 07 июня в 09:51
Ответ дляпарИла я парИла
Ви знущаєтеся? навіть не хочеться більше діалог з вами вести.
Личко Невеличке• 07 июня в 09:52
Ответ дляМороженная курица
Нет, я про вас писала
Да? Тоді у мене погані новини для вас про логічне мислення , вірніше його відсутність, або про вміння доносити свої думки.
Бо те що ви написали як раз свідчить про відсутність кр мислення у вас.
сою не люблю• 07 июня в 09:52
Ответ дляЛичко Невеличке
Та надивилися на ці делегації вже по повній.
парИла я парИла• 07 июня в 09:52
Ответ длясою не люблю
Обожаю таких слоупоков

Укр_жіночка• 07 июня в 09:52
Ответ дляпарИла я парИла
Ви довіряєте Президенту Зеленському? Дайте пряму відповідь, ’так, довіряю’ чи ’ні, не довіряю’. Відповіді ’а у вас у днр’, ’гоу на рашку, матрьошка’, ’бункерний дід’ та інші не цікаві.
Личко Невеличке• 07 июня в 09:54
Ответ дляНепереможна
,,дорого,, можуть собі дозволити. Раз вони вже стільки бабок просрали і стільки людей положили не понятно за шо. А по ітогу- вибухи у Кронштадт. Ой, не. Хлопки
Непереможна• 07 июня в 09:55
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
сою не люблю• 07 июня в 09:55
Ответ дляпарИла я парИла
Обожаю таких слоупоков
Совісті немає у вас просто.
Дай Боже,щоб ваш брєд не читали люди, які пережили той кошмар і ті, які втратили рідних, дітей, домівки.
Бог вам суддя. Якщо розуму з народження не було, то вже і не купиш і не запозичиш.
Можете жалітися. Мені байдуже на вас так точно.
парИла я парИла• 07 июня в 09:56
Ответ дляУкр_жіночка
Довіряю, ой, як довіряю, бувшого вже забрали, як я і хотіла, тепер треба нинішнього здать
Личко Невеличке• 07 июня в 09:57
Ответ дляУкр_жіночка
’Довіряти президенту’ воно ізначально звучить дивно. Вірити може? Ну в 19 році 75% вірили йому.
парИла я парИла• 07 июня в 09:59
Ответ дляЛичко Невеличке
73. И во втором туре. Многие голосовали против Порошенко и я думаю понятно, почему. Если вы не рыбка Дори
Укр_жіночка• 07 июня в 10:00
Ответ дляпарИла я парИла
На захід. Львів, Франківськ, Ужгород. Потім у Європу.
Мої знайомі, сім´я військових, стрімко перевелися буквально за три тижні до війни у ​​ЗУ. Щойно війна почалася, діти моментально опинилися у Відні. Контракт у матері закінчився півтора-два роки тому і вона теж виїхала до дітей. Батько служить, але йому списуватися не варіант, цілком може дослужитись до генерала. За кордон, провідати сім´ю, виїжджає регулярно.
Личко Невеличке• 07 июня в 10:00
Ответ дляпарИла я парИла
Сподіваюся зараз цих 73 (дякую за уточнення, це важливо) щасливі від свого вибору.
У бюлетені були лише варіанти ,,за,,. Решта це все відмазки.
парИла я парИла• 07 июня в 10:03
Ответ дляЛичко Невеличке
Напомните, пожалуйста, всем нам, с каким лозунгом Порошенок победил в первом туре выборов? Выполнил?
сою не люблю• 07 июня в 10:04
Ответ дляпарИла я парИла
Головне, що той ,що переміг у другому все виконав