ЧупакабраЗеБест• 07 июня в 10:52

Пиндец, вот где голова вожатой? ‼️Жах! Впав міст разом з дітьми у Чернівецькій

​категория - непознанное.
У селі Виженка під час екскурсії група дітей одночасно вийшла на дерев’яний міст через річку. Тому конструкція не витримала навантаження і зруйнувалася.

​Декількох дітей із травмами різного ступеня госпіталізували до лікарні.

КАК???
Как можно быть такими тупорылыми чтобы заперееться на деревянный подвешенный мостик, которйы годами служил местным верой и правдой??
Киця-бриця• 07 июня в 11:01
Ответ дляЗаместитель Анонима
Насколько серьезно пострадали дети? Я не знаю что я сделала бы с вожатой на месте родителей
Видео страшное ( переломы ушибы там точно есть.

Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:02
Ответ дляНа_оба_рот
Не знання правила може бути там, де вони в принципі існують. Узаконених правил переходу дерев´яних містків не існує
А от правила ПОБУДОВИ мостів існують!
Як ця інформація допоможе покаліченим дітям? Є всі підстави звернутись батькам до суду. заяву написати в поліцію. Органи хай розбираються.
Фокус-Покус• 07 июня в 11:03
Ответ дляФруктЕщеТот
Того що він обвалився і люди отримали травми
Ну буває, це ж гори
Перша на селі• 07 июня в 11:03
Ну какой же надо быть тупой дурой чтобы собрать всех детей на веревочном мостике!!
ФФФФристайла• 07 июня в 11:03
Ответ дляНа_оба_рот
Так может в этом и проблема? Что это мостик никто никогда не проверял на нагрузки и это в принципе небезопасный объект инфраструктуры?
Так, а хто вам сказав, що цей місток є об´єктом туристичної інфраструктури? Компанія/установа, що планує такі маршрути має забезпечувати безпечні маршрути і не влаштовувати з місцевих річкових переходів оглядові майданчики.
На_оба_рот• 07 июня в 11:04
Ответ дляЖена_КотораяСтена
И вполне возможно, что отвечать за это будет не вожатая, а глава территориальной громады на чьей территории находился непонятный мост, который несёт опасность для людей
Фокус-Покус• 07 июня в 11:04
Ответ дляФруктЕщеТот
Тепер нехай відновлюють міст
Знову Я• 07 июня в 11:04
Ответ дляНа_оба_рот
То ті правила десь були вказані чи ні?
То можливо хоча б старшому, хто водить такі групи в сільських, і гірських місцевостях, як мінімум правила безпеки треба вивчати? А загалом і батьки дітям мають казати, вчити, і нагадувати про те, що може спіткати їх в таких умовах, і що можна робити, а що ні.
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:05
Ответ дляНа_оба_рот
Давайте не будемо гадати. Але розбиратись треба, щоб наступного разу ніхто не постраждав

На_оба_рот• 07 июня в 11:05
Ответ дляЗнову Я
То яке правило переходу цього мостику? Я з вагою, до прикладу, 100 кг можу його переходити чи ні? Якщо ні, то чи стоять там відповідні вказівники?
ФруктЕщеТот• 07 июня в 11:06
Ответ дляПерша на селі
А как вы предлагаете половину бросить на одной стороне, а половину повести?
А потом тех оставить и вернуться за новой порцией?
По сколько детей допустимо на веревочном мостике ?
В ГуцулЛенде полно таких мостиков, заходят на них сразу несколько человек : дети/ взрослые и группы детей
Единственное висит предупреждение, чтобы на раскачивали
На_оба_рот• 07 июня в 11:06
Ответ дляФруктЕщеТот
О, а кажуть ніде попереджень немає
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:06
Ответ дляНа_оба_рот
Ви все робите за правилами? Чи може іноді зважаєте самостійно, на свою вагу і оцінюєте логічні наслідки. Я вже мовчу про відповідальність за купу дітей. Чи вам все що напишуть, ніяк інакше. Ніякого самостійного міркування?
ФруктЕщеТот• 07 июня в 11:08
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Звісно за правилами, якщо вони є!
Якщо написано «обережно міст аварійний» , то я туди не попрусь.

А щоб дітей перед містком важити і ділити на групи?
Ви таке десь практикуєте?
На_оба_рот• 07 июня в 11:09
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Аха-ха)) вище самі писали за правила, а як стало не з руки, то ’нащо ті правила’))))
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:09
Ще цікавий вік вожатої і хто їй дітей довірив?
Фокус-Покус• 07 июня в 11:09
Ответ дляБершкомангоЗар
Там была табличка сколько максимум людей выдержит ? Или может он годами не ремонтировался вот и упал ?
Тепер нехай ремонтують
Знову Я• 07 июня в 11:09
Ответ дляНа_оба_рот
Вся інформація є в Гуглі, почитайте. Вам самій вирішувати на місці, і оцінювати ситуацію, чи безпечно вам з такою вагою переходити місток, який перед вами, чи ні. А групу дітей хтось вів, і ніс відповідальність, і мав вірно оцінити безпечність ситуації.
Спішу - перекидаюсь• 07 июня в 11:10
Спросить с того, кто разрешал эксплуатацию моста. Если конечно это не самоделка без документов.

ФруктЕщеТот• 07 июня в 11:10
Ответ дляЗнову Я
Я не розбираюсь в містках і уяви не маю як оцінювати безпечність конструкції

Ви інженер?
За якими критеріями будете оцінювати?
На око?

Поділите по троє, а якщо обваляться і ті троє?
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:11
Ответ дляНа_оба_рот
А у вашому розумінні всесвіту лише біле і чорне, полутонів немає? Є правила звичайно але іноді ситуація виникає, не мають люди до них доступу і знань, тоді ситуація вимагає логіки і особистої відповідальності, за прийняті рішення?. Так зрозуміло?
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:11
Ответ дляЗнову Я
Сто відсотків але там немає розуміння.
На_оба_рот• 07 июня в 11:12
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну то які правила переходу саме того містка, ви можете відповісти чи ні?
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:12
Ответ дляНа_оба_рот
Я ні, навіщо мені це знати? хоч одну причину мені знайдіть.
Запасная спина• 07 июня в 11:12
Ответ дляФруктЕщеТот
На групу дітей має бути декілька супроводжуючих.
Чим менші діти, тим більше дорослих.
Так, треба переводити частинами.
ФруктЕщеТот• 07 июня в 11:13
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Щоб к.ні не п.діти, як от зараз ви робите
Жена_КотораяСтена• 07 июня в 11:14
Ответ дляФруктЕщеТот
Як на мене, саме цим ви займаєтесь. Що ви намагаєтесь довести? Сформулюйте чітко без к...ні.
Знову Я• 07 июня в 11:14
Ответ дляФруктЕщеТот
Гуцул ленд - це повністю туристичний продукт, некоректне порівняння. Місток сільський, і мало того що травмувалися діти, так і селяни, певно лишилися без переходу.
На_оба_рот• 07 июня в 11:15
Ответ дляЗапасная спина
Чим менші діти, тим більше дорослих.
Так, треба переводити частинами.
Якими частинами? По одній дитині, по дві, по три? Де є ці правила, на які повинні орієнтуватись люди при переході цього ’чуда інженерского рішення’?
Знову Я• 07 июня в 11:15
Ответ дляФруктЕщеТот
Звісно за правилами, якщо вони є!

Ви таке десь практикуєте?
А не думали, що туди просто не треба йти, як не написано, і ніде не зазначено що це є частиною туристичного об´єкту?