Куратор дебошей• 08 июня в 18:01
Хто допоможе розшифрувати бали
Куратор дебошей
• 08 июня в 18:06
Ответ дляКолупалочка
159 - укр мова
131 - матем
140 - історія
159 - анг. мова
131 - матем
140 - історія
159 - анг. мова
Дякую! Це більш менш норм? Це не для мене, а мами дівчинки яка нічого не пояснила і заснула
Колупалочка• 08 июня в 18:08
в принціпі, нормально, бо здала, але реально мало, середній 147-148, якщо прохідний буде 150 то ....
Дюагональ• 08 июня в 18:08
Ответ дляКуратор дебошей
Бали середненькі. Так собі.
Залежить від того, куди дитина хоче вступати.
Куратор дебошей
• 08 июня в 18:08
Ответ дляДюагональ
Бали середненькі. Так собі.
Дякую
Дюагональ• 08 июня в 18:09
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую
В кожному універі є коефіцієнти, на які множаться бали.
Є ще регіональний коефіцієнт.
Але на бюджет з такими балами не всюди можна подавати документи.
Потрібно вуз розуміти який
Є ще регіональний коефіцієнт.
Потрібно вуз розуміти який
Колупалочка• 08 июня в 18:14
але на великий коєфіцієнт від вузу розраховувати не варто, там може бути як 0,5 бала так і 0,25 бала, зазвичай додають за іноземну мову, дивлячись ще яки спеціальність
Кицюююня• 08 июня в 18:22
Якщо обирати універ з розрахунку аби-куди вступити, то кудись можна податися. З точки зору знань, то бали відверто низькі. В девʼяностих роках з таким рівнем шкільних знань вища освіта була б або неможлива, або за хабар. А зараз самі розумієте. Вибирайте неважкий заклад, бо не потягне
Куратор дебошей
• 08 июня в 20:33
Ответ дляКицюююня
Ну дитина вчилась у сільській школі, без репетиторів