Коханозадовільна• 08 июня в 23:41
Відпочинок з подругою і дітьми
У мене доросла дитина 10 років.
У подруги хлопчику 5. Вона тривалий час все пропонувала мені сумісну поїздку.
Цього року я погодилася і сама запропонувала
Разом обирали апартаменти, їхати вирішили на моїй машині, наша надійніша.
Чоловік мій був проти цієї затії, типу їм із вами зручно, а вам із ними - ні. Малий активний , його багато. Погана ідея. Опасіння чоловіка було, що малий буде нам заважати.
Але вийшла інша прикрість.
Ситуація склалася так, що ми відпочиваємо практично як попутниці. Жодного спільного дозвілля з подругою у нас фактично немає.
Немає ні душевних розмов, ні обміну думками чи враженнями.
Спілкуємося лише на організаційні та побутові теми — і все.
Саме це засмучує найбільше.
У дорозі вона займає дитину. Коли дитина засинає, відповідає неохоче й односкладово.
На пропозицію посидіти разом за келихом вина відповіла: «Ой, та я вже давно не п’ю, навіть не знаю». Але ж справа не у вині.
Під час денного сну дитини вона працює, і ніби теж недоречно втручатися.
Натомість коли мова заходить про роботу (у нас спільний проєкт і час від часу виникають термінові завдання), спілкується значно охочіше.
Я розумію, що в неї маленька дитина і як відповідальна мама вона зайнята майже безперервно. Але хіба це аргумент? Мені здається, що тут питання все ж у бажанні.
У підсумку в мене виникає відчуття, що мене просто використали як водія.
Хотілося б почути погляд збоку на цю ситуацію. Можливо, я неправа і вимагаю забагато.
У попередніх поїздках з іншими подругами я переживала через те, що не ладнали діти, але ми самі дуже душевно спілкувалися: про нову країну, чоловіків, дітей, сімейне життя, роботу, батьків.
І якби не конфлікти між дітьми, усе було б просто чудово.
Сьогодні рівно 2 тижні, як ми відпочиваємо. Екватор так би мовити
Але вийшла інша прикрість.
Саме це засмучує найбільше.
Водійка хімарса• 08 июня в 23:45
Все может быть, может ей так было удобно. Будете знать в будущем, что с ней отдыхать не интересно для вас.
Тихомандражная• 08 июня в 23:45
У меня было точно также, разница была примерно такая же, дочке 11, мальчику 7. Оказалось что я подругу в быту совсем не знаю, мы практически не пересекались, она рано ложилась, поздно вставала, постоянно с ребенком. За 10 дней раз посидели с бокалом вина в баре. Я просто приняла это все как есть, что мы не подруги а больше как знакомые. К ней претензий нет, прост у меня больше нет ожиданий. Так е отношения тоже нужны, не со всеми же душу открывать.
Гладиолус• 08 июня в 23:46
Наши дети с подругой дрались до 12 лет. Мы им говорили: можете поубивать друг друга, но в другой комнате пожалуйста 😂😂 и прекрасно проводили время. Ваша подруга видимо или обижена, или странная, или не хочет с Вами проводить время
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:47
Ответ дляSeehund
Она просто задолбалась, такой себе отдых и ребенок и работа.
Могла не ехать тогда.
Это как договориться с человеком прийти пойти в кафе и заниматься там ребенком и работой
Дона Ко Ко• 08 июня в 23:48
Автор, а не на отдыхе Вы близки с ней? Готовы на взаимовыручку и т.д.? Если нет, то Ваш муж был прав. Или вы просто не ’договорились на берегу’
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:50
Ответ дляДона Ко Ко
Последний год не очень.
Она вечно занята. Куча работы якобы
Но я заметила, что меня они приглашают только с моим мужем. Не знаю почему так. Изначально это мои друзья.
За год была пара ситуаций, когда приглашали к себе или на барбекю.
А потом все отменялось, когда он не мог.
А до этого много лет были близки
Она вечно занята. Куча работы якобы
А до этого много лет были близки
Бабка-ежика• 08 июня в 23:50
Ответ дляSeehund
Підтверджую! Я мама дитини 5.5. Яка ще десь годину в день працюю.
Я вижата як лимон! У мене всі можливі діагнози: виснаження, вигорання, депресія і Я ЗА..БАЛАСЯ від постійного що я вічно щось роблю. У мене зовсім немає часу на себе!
Тому автор, яке поговорити по душам? Хочеться тупо мовчати, тупити в одну точку і щоб ніхто не чіпав.
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:52
Ответ дляSeehund
А куда ей ребенка деть? На время отдыха в детдом сдать? Переоценил человек свои силы, бывает.
Мультик можно включить ребенку.
На площадку его одного отпустить побегать.
Я сошла бы с ума нон-стопом развлекать - занимать- играть.
Парень уже не такой маленький. Это не трех летка, что без мамы никуда
Дона Ко Ко• 08 июня в 23:51
Ответ дляКоханозадовільна
Последний год не очень.
Она вечно занята. Куча работы якобы
А до этого много лет были близки
Она вечно занята. Куча работы якобы
А до этого много лет были близки
Похоже, она Вас ’разбавляет’ Вашим мужем. Вас одной ей много. Цинично звучит, конечно, но действительно странно выглядит
Ответ дляКоханозадовільна
Мультик можно включить ребенку.
Возможно она считает, что много мультиков вредно, а без надзора ребенку играть на площадке рано. Имеет право, кстати.
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:53
Ответ дляSeehund
Мультики 5 минут в день на время чистки Зубов.
Остальное всё время ни-ни.
Я впервые с таким сталкиваюсь
Остальное всё время ни-ни.
Я впервые с таким сталкиваюсь
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:54
Ответ дляSeehund
Много и не нужно.
На площадке полно детей такого возраста. Площадка при кафе. Никто там за руку не водит.
Язвочка• 08 июня в 23:54
Дружба це теж стосунки, де має бути спільна зацікавленість. У вас цього немає, просто прийміть цей факт, що вона лише знайома
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:54
Ответ дляSeehund
Это ее ребенок, ее воспитание, ее правила.
Конечно, тогда нужно ехать вдвоем. Так было бы справедливо, чтобы никто не отвлекал их от режима.
Дона Ко Ко• 08 июня в 23:55
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
Автор не причем, окститесь
А що таке?• 08 июня в 23:56
Ответ дляДона Ко Ко
Автор не причем, окститесь
Ааа, это вы рыгаете? Все равно - фу
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:56
Ответ дляSeehund
А она водит и опять же это ее личное дело.
Естественно, тогда зачем о каком-то совместном проекте и поездке договариваться?
Ситуация выглядит следующим образом : вы договорились встретиться в кафе с подругой, а она туда приходит с ребенком и работой.
Бабка-ежика• 08 июня в 23:57
Ответ дляSeehund
У мене дитина в 5.5 зовсім мультики не дивиться. Тому що всі ті мультики так зроблені, що по ви дитину відірвати не можна. Постійно просить ще, ще і постійно.
Тому я від них відмовилася. Так, приходиться по майданчикам по 4 години тусити, вдома настолки..ну і сама малює, ліпить, складає...но все рівно рот не закривається.
Певно автор за ула, що таке дитина дошкільного віку. Плюс діти різні. Моя спокійна, но питань по 1000 на день, без перестанку. Постійно щось розказує.
Коханозадовільна
• 08 июня в 23:57
Ответ дляSeehund
Она не учла, что вам, как и пятилетке требуется постоянный аниматор и вас надо везде за руку водить.)
Меня никуда не нужно водить.
Но было бы неплохо со мной как-то по-дружески контактировать.
Дона Ко Ко• 08 июня в 23:59
Ответ дляА що таке?
Ааа, это вы рыгаете? Все равно - фу
Почему ’фу’? На личности переходить не ’фу’, а эмодзи ’фу’
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:00
Ответ дляБабка-ежика
Не можу сказати, що це добре. В 5.5 мають бути якісь мультики по віку хоча б для того, щоб дитина була на одній хвилі із однолітками
А що таке?• 09 июня в 00:00
Ответ дляДона Ко Ко
Не личности ’фу’, а рыганина. Личностей никто не трогает