Коханозадовільна• 08 июня в 23:41
Відпочинок з подругою і дітьми
У мене доросла дитина 10 років.
У подруги хлопчику 5. Вона тривалий час все пропонувала мені сумісну поїздку.
Цього року я погодилася і сама запропонувала
Разом обирали апартаменти, їхати вирішили на моїй машині, наша надійніша.
Чоловік мій був проти цієї затії, типу їм із вами зручно, а вам із ними - ні. Малий активний , його багато. Погана ідея. Опасіння чоловіка було, що малий буде нам заважати.
Але вийшла інша прикрість.
Ситуація склалася так, що ми відпочиваємо практично як попутниці. Жодного спільного дозвілля з подругою у нас фактично немає.
Немає ні душевних розмов, ні обміну думками чи враженнями.
Спілкуємося лише на організаційні та побутові теми — і все.
Саме це засмучує найбільше.
У дорозі вона займає дитину. Коли дитина засинає, відповідає неохоче й односкладово.
На пропозицію посидіти разом за келихом вина відповіла: «Ой, та я вже давно не п’ю, навіть не знаю». Але ж справа не у вині.
Під час денного сну дитини вона працює, і ніби теж недоречно втручатися.
Натомість коли мова заходить про роботу (у нас спільний проєкт і час від часу виникають термінові завдання), спілкується значно охочіше.
Я розумію, що в неї маленька дитина і як відповідальна мама вона зайнята майже безперервно. Але хіба це аргумент? Мені здається, що тут питання все ж у бажанні.
У підсумку в мене виникає відчуття, що мене просто використали як водія.
Хотілося б почути погляд збоку на цю ситуацію. Можливо, я неправа і вимагаю забагато.
У попередніх поїздках з іншими подругами я переживала через те, що не ладнали діти, але ми самі дуже душевно спілкувалися: про нову країну, чоловіків, дітей, сімейне життя, роботу, батьків.
І якби не конфлікти між дітьми, усе було б просто чудово.
Сьогодні рівно 2 тижні, як ми відпочиваємо. Екватор так би мовити
Але вийшла інша прикрість.
Саме це засмучує найбільше.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:01
Ответ дляГорлаю зрання
Удалено администрацией...
Нормально витримала. Доїхала по ціні пального))
Від порогу до порогу так би мовити)
Весела бджілка• 09 июня в 00:01
Ответ дляЯзвочка
Дружба це теж стосунки, де має бути спільна зацікавленість. У вас цього немає, просто прийміть цей факт, що вона лише знайома
100%
Горлаю зрання• 09 июня в 00:02
Ответ дляКоханозадовільна
Від порогу до порогу так би мовити)
Ну то й добре. Розважайте себе самостійно. Мультики подивіться.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:02
Ответ дляЯзвочка
Дуже прикро, що це виявилось за таких обставин.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:03
Ответ дляГорлаю зрання
Ні, дякую) дивіться ви)
Дона Ко Ко• 09 июня в 00:03
Ответ дляГорлаю зрання
Удалено администрацией...
Причем на пассажирском сиденье, а не за рулем, заметьте
Дона Ко Ко• 09 июня в 00:04
Ответ дляА що таке?
Не личности ’фу’, а рыганина. Личностей никто не трогает
’Капец вы нудная’ - это переход на личности, если Вы не в курсе
Горлаю зрання• 09 июня в 00:05
Ответ дляДона Ко Ко
І тепер, в якості компенсації і безмежної вдячності, має виступати в ролі аніматора?
Борисфенка• 09 июня в 00:05
Ответ дляКоханозадовільна
Не можу сказати, що це добре. В 5.5 мають бути якісь мультики по віку хоча б для того, щоб дитина була на одній хвилі із однолітками
Це ваша особиста думка, а вона фанатка режиму.
І про роботу ви забули у відпустці, в вона фігачить, не від хорошого життя.
І дитина у вас старша, дали планшета і весь день не чутно, в у неї активна 5-річка, цілий день мамкання.
Пожалійте її. Знайдіть собі компанію серед відпочиваючих.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:06
Ответ дляГорлаю зрання
Ні, аніматорів мені не треба, але на дружнє спілкування час від часу я все ж таки розраховувала)
Звісно в ті миті коли вона не займається дитиною. Ф
Дона Ко Ко• 09 июня в 00:06
Ответ дляГорлаю зрання
Т.е. для Вас непринужденно поболтать с подругой на отдыхе (на отдыхе, Карл!) - это напрячься в роли аниматора? Сочувствую безмерно
Бабка-ежика• 09 июня в 00:06
Ответ дляКоханозадовільна
Навіщо?
Моя дитина малює, складає лего, грає ляльками, обожнює настолки...пише букви і цифри по крапочками і читає в голос ілюстровані книжечки з великим шрифтом ?
Нафіга їй голову мультиками забивати? Дитина повинна бажати пізнавати світ самостійно, а не вчитися щоб їй на тарілочці давали швидкий дофамін. А потім питання: чому діти нічого не хочуть? Тому що самі робимо з дітей залежними овочами.
В моєму дитинстві мультик був лише перед сном Спокойной ночі малиші, який тривав 15 хв.
Горлаю зрання• 09 июня в 00:07
Ответ дляДона Ко Ко
Вони не подруги)
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:07
Ответ дляБабка-ежика
Навіщо?
Тема не про вашу дитину. Якщо у вас якісь питання, то створіть свою окрему)
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:08
Ответ дляГорлаю зрання
Вони не подруги)
Для чого тоді їхати не з подругою?
Дона Ко Ко• 09 июня в 00:08
Ответ дляГорлаю зрання
Вони не подруги)
А, просто игнорируете название темы? Бывает
Бабка-ежика• 09 июня в 00:09
Ответ дляКоханозадовільна
Я Вам пояснюю чому Ваша подруга немала сил на спілкування і чому не включала мультики.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:10
Ответ дляБорисфенка
Я жалію.
В супермаркет їздимо без них, щоб швидше все було.
Інколи можу помити після них посуд.
Міняти мене за кермом не прошу, їду собі мовчки коли всі дрімають після екскурсії на озерах.
Інколи можу помити після них посуд.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:11
Ответ дляБабка-ежика
Дивно для чого тоді вона зі мною домовлялася про сумісну подорож.
Це як домовитися з людиною піти в кафе, а людина каже «Я прийшла , але ресурсу нуль, буду тут з дитиною спілкуватися і працювати»
Горлаю зрання• 09 июня в 00:12
Ответ дляКоханозадовільна
Для чого тоді їхати не з подругою?
Це вам видніше. Для чого ви їхали з людиною, яка, відміняє зустріч, якщо ви плануєте бути одна (без чоловіка), уникаючи спілкування з вами.
Горлаю зрання• 09 июня в 00:13
Ответ дляКоханозадовільна
Для чого тоді їхати не з подругою?
Так економічно вигідніше і безпечніше.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:15
Ответ дляГорлаю зрання
Ви типове хамло, я не хочу вам відповідати)
Борисфенка• 09 июня в 00:14
Ответ дляКоханозадовільна
Я жалію.
Інколи можу помити після них посуд.
При цьому у вас є час і натхнення на бари і душевні розмови, а вона задовбана життям.
І нічого ви з цим не зробити, перевиховати дорослу людину під свій смак - це провальна ідея.
Наступного разу візьміть іншу подружку з старшою дитиною і без заробітків у відпустці.
До речі, це говорить про те, що їй не дуже повезло з чоловіком, рве жили, щоб копійку заробити, бо він жмот.
Бабка-ежика• 09 июня в 00:14
Ответ дляБорисфенка
Нажаль відсутність мультиків зараз це не фанатка режиму, а уже обов´язковість. Тому що їх уже роблять по алгоритмам як рілси, важко відірватися. А дитяча психіка ще не сформована, вони залипають, потім залежність, плач, поганий сон.
Я лінива мама, но від мультиків прийшлося відмовитися, бо дитина стає нервова, плаксива, істерична.
Дона Ко Ко• 09 июня в 00:16
Ответ дляГорлаю зрання
Так економічно вигідніше і безпечніше.
Вот она - сермяжная правда!))) И даже не вздумайте так делать с подругами, берите в поездку того, кого не жалко)))
Горлаю зрання• 09 июня в 00:16
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Борисфенка• 09 июня в 00:16
Ответ дляБабка-ежика
Кожна мама сама вирішує. Просто авторка вважає, що вона знає краще, а це не так, подрузі видніше, це її дитина. Ви ось така сама, як її подруга, і аргументи у вас логічні.
Мона Лиза• 09 июня в 00:19
Я ніколи не могла зрозуміти, навіщо на відпочинок з собою тягнути тих, з ким кожен день пересікаєшся в житті, роботі?
Мені особисто хочеться завжди відпочити від усіх навколо, з ними я і так бухну і надушевнічаю.
Відпочинок - максимум сім´я, а буває, що і окремо один від одного)
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:17
Ответ дляБорисфенка
Якщо «кожна мама вирішує сама» і знає як їй краще, то вона бере дитинча в оклуноу і їде з ним сам-на-сам, щоб не підстроюватися під оточуючих.
Коханозадовільна
• 09 июня в 00:19
Ответ дляМона Лиза
Максимум сімʼя. - це не так просто в наших сучасних реаліях, на жаль.
То жінки кооперуються на відпочинок разом.
Це досить поширена практика