Привітик!! Мене цікавить почути людей, які успішно були/є на дієті для схуднення. Мій попередній досвід закінчився булімією, тож я б хотіла отримати трохи порад та підтримки :)
Обставини: у мене довгий час сидячий спосіб життя (віддалена робота і психічні розлади, але планую поступово жити активніше) і гіпотиреоз (тож декілька років був сповільнений метаболізм і так розвинулося ожиріння, наразі метаболізм +- нормалізувався).
Зараз я пробую контролювати кількість калорій, котрі я споживаю на день, через застосунок "Таблиця калорійності" - поки досить добре получається. А, ну і багато води стараюсь пити і балансувати білки-клітковину-жири-вуглеводи.
Основні продукти з мого раціону не сильно змінилися, але, мабуть, усі стикалися з проблемою солодощів - їх все ж хочеться іноді, але умовні шоколадки (молочні, чорні не їм), маршмеллоу, цукерки і навіть сухофрукти (фініки, наприклад) у звичайних супермаркетах містять у собі багато калорій... Мені хочеться мати змогу з´їсти щось по розміру звичайної шоколадки, але щоб це не було 1/3 денної норми калорій...
Тож прошу поділитися вашими особистими рецептами для солодощів (мармелад, морозиво, щось не дуже складне, щось фруктове) або порадити магазини/сайти, де ви особисто таке знаходили і замовляли :)
Буду дуже вдячна :) також знаю, що гостре трошки розганяє метаболізм та зелені яблука перед їжею - якщо ще щось таке знаєте, то теж напишіть :)
Можете просто поділитися своїми історіями, складнощами у схудненні, успіхом - усе буде корисно, але в першу чергу порадьте малокалорійні солодощі!!
Дякую всім заздалегідь :)
Привіт. Я роблю собі десертики сама. Найбільше мені подобається йогуртовий мус: 400г сиру кисломолочного нежирного + 500г йогурту без смаку (беру Молокія аабо Галичини 1,6%) + 200 грам будь-яких ягід (в основному або полуниця або вишня, можна морозити) + 15г желатину + 100мл води + цукрозамінник по смаку. Желатин замочую в холодній воді, після набухання ставлю в мікрохвильовку розтопитись на 1хв (але витягую час від часу, щоб перемішати). Блендером взбиваю всі продукти, а потім тоненькою цівкою вливаю розтоплений желатин. Дуже добре, щоб продукти були хоча-б кімнатонї температури, бо желатин може стати комочками. Далі розливаю в формочки на порції. Я роблю 5 порцій. Цього мені вистачає до сніданку. Одна порція має КБЖУ: 152кКал/22/2/11. зберігаю в холодильнику. Роботи буквально на 10 хвилин. З нього можна формувати різні варіанти: замінити ягоди на какао чи консервоване манго або ягоди не взбивати, а порізати шматочками.
Ответ дляТаки-так
Дякую дуже, що поділилися :) найближчим часом спробую ваш рецепт :)