тянитолкайка• 09 июня в 15:35
Цукерочки з Пятьорочки
Брат мого чоловіка жив в Луганській області. Потім отримали маткап, купили кв у Курську. І ось невістка пішла до Пятьорочки, купила цукерчки.
Нічого особистого, проста бізнес!
Бодіпозітівна• 09 июня в 17:12
Ответ дляМатьЧасть
Видимо, Вы никогда никогда не управляли бизнесом или не были владельцем бизнеса. Ни один сотрудник не нарушит запрет, поставленный руководством.
А ви і управляли і володієте. Про відданість співробітників вашому бізнесу смішно.
Вишнёвая Леди• 09 июня в 18:55
Пані, а бензин та дизель у нас звідки? З Польщі? А в Польщу він як потрапляє, з якої країни?
Ответ дляВишнёвая Леди
Що за ганебнi провокаційні питання? Щиро європейський бенз. З намоленої демократичної Америки, звідки ж ще В НАС він може бути.
А якщо й ні, то етадругоє, а ви, батєнька, мабуть кремлебот, бо щось невдобне тут написуєте.
ЖующаЯКонфету• 10 июня в 00:16
Ответ дляArgesha
Доставку замовляла
Рыгательный набор) блины Останкино плитка победа
МатьЧасть• 10 июня в 09:43
Ответ дляБодіпозітівна
Мнение людей, которые понятия не имеют-что это, очень смешны)
Или Вы считаете, что Порошенко не в курсе того, что его товар продается в России?