sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Праздники
anonim_202
Сегодня сержусь• 09 июня в 19:16

День вдячності подружжю військовослужбовців

Поки українські військові боронять країну на фронті, їхні чоловіки та дружини щодня тримають на собі інший, не менш важливий фронт — виховують дітей, ведуть побут, підтримують рідних і допомагають захисникам долати труднощі служби. Саме тому в Україні пропонують на державному рівні вшанувати подружжя військовослужбовців, яке часто залишається поза суспільною увагою, але відіграє важливу роль у зміцненні родин військових та підтримці обороноздатності країни.

До Кабінету міністрів подали петицію із закликом започаткувати в Україні свято «День вдячності подружжю військовослужбовців» та відзначати його щороку 25 жовтня.

Автор ініціативи зазначає, що у Сполучених Штатах існує Military Spouse Appreciation Day — день вдячності подружжю військовослужбовців. У цей день вшановують так званих «тихих героїв», які забезпечують надійний тил для військових.

На думку ініціатора, дружини та чоловіки військовослужбовців заслуговують на особливу повагу та суспільне визнання, адже саме вони часто беруть на себе додаткову відповідальність під час служби своїх близьких.

Автор звернення наголошує, що в умовах повномасштабної війни питання підтримки сімей військових набуло особливої актуальності, тому в Україні є сенс започаткувати аналогічне свято.

Петицію №41/010078-26еп зареєстрували 9 червня 2026 року. Для того щоб її розглянули, необхідно зібрати 25 тисяч підписів. Наразі до завершення збору підписів залишається 92 дні.
woman_facepalming 6 heart 2 like 2 pouting_face 1 dislike 1
13 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_47
Море_море_я_скучаю• 09 июня в 19:18
1
У Борисфенки буде свій день)))
face_with_tears_of_joy 6

anonim_4
Морковку дай• 09 июня в 19:26
2
Черти что) одни военные праздники и вшановывают/вшановывают/вшановывают…нужно не этим покаказушным бредом заниматься, а войну заканчивать. Люди хотят мира и мирных праздников для всех
woman_facepalming 3 like 2
anonim_202
автор Сегодня сержусь • 09 июня в 19:28
3
Ответ дляМорковку дай
Черти что) одни военные праздники и вшановывают/вшановывают/вшановывают…нужно не этим покаказушным бредом заниматься, а войну заканчивать. Люди хотят мира и мирных праздников для всех
Пора уже сделать день советчицы или день патриотки Украины в Германии.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_44
Червона ікорка• 09 июня в 19:29
4
Удалено администрацией...
anonim_40
Невловимий Джо• 09 июня в 19:35
5
а матерям и отцам Героев фигу?
только женам почет, которые уже замуж повыходили в нимеччине за индусов?
like 2 dislike 1
anonim_33
Мочалкин блюз• 09 июня в 19:39
6
Такое местные жабы не переживут. Мало, что их сыкунов никто не уважает, так ещё и им никакого внимания ни с какой стороны
woman_facepalming 2 like 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_44
Червона ікорка• 09 июня в 19:47
7
А чим мій коментар не сподобався? Обґрунтуйте, будь ласка.
Тобто, дружини військових і побут ведуть,і дітей виховують, а і наші жінки граються, чи шо? Чи ті пришиблені думають, що у всіх жінок є чоловіки? А як тоді бути з мамою, татом,сестрою?
Давайте, видаліть і цей коментар, бо тут же не можна наших мужів ображати
woman_facepalming 2
anonim_202
автор Сегодня сержусь • 09 июня в 19:50
8
Ответ дляЧервона ікорка
А чим мій коментар не сподобався? Обґрунтуйте, будь ласка.
Тобто, дружини військових і побут ведуть,і дітей виховують, а і наші жінки граються, чи шо? Чи ті пришиблені думають, що у всіх жінок є чоловіки? А як тоді бути з мамою, татом,сестрою?
Давайте, видаліть і цей коментар, бо тут же не можна наших мужів ображати
Женщина которая прячет ухилянта пособоница раши и враг Украины.
woman_facepalming 5 heart 1
anonim_44
Червона ікорка• 09 июня в 19:52
9
Ответ дляСегодня сержусь
Женщина которая прячет ухилянта пособоница раши и враг Украины.
Жінок тцкунів теж шанувати будем?
До чого тут прячет? Якщо в жінки немає чоловіка, то вона і побут не веде,і дітей не виховує? Діч якась
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1

anonim_202
автор Сегодня сержусь • 09 июня в 20:16
10
Ответ дляЧервона ікорка
Жінок тцкунів теж шанувати будем?
До чого тут прячет? Якщо в жінки немає чоловіка, то вона і побут не веде,і дітей не виховує? Діч якась
Так, вони тоже воини ТЦК
like 1
anonim_83
Мира всем• 09 июня в 20:18
11
цирк з конями
heart 1
anonim_112
Борщичок• 09 июня в 20:37
12
Ответ дляМорковку дай
Черти что) одни военные праздники и вшановывают/вшановывают/вшановывают…нужно не этим покаказушным бредом заниматься, а войну заканчивать. Люди хотят мира и мирных праздников для всех
ну и заканчивайте, что ж вьі ждете.
anonim_88
А ось і я• 09 июня в 20:57
13
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У Борисфенки буде свій день)))
Предлагаю новую петицию- день Борисфенки, амазонки, жены и матери, будем отмечать 1-го апреля.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff