Не пириживай• 10 июня в 10:35

За продажі через Instagram .. можуть оштрафувати на 34 тисячі .

За продажі через Instagram і Telegram без реєстрації бізнесу можуть оштрафувати на 34 тисячі гривеньна --: податкова посилила контроль за онлайн-продавцями.
Княгиня пітьми• 10 июня в 10:37
і? це новина? підприємницька діяльність не оформлена як ФОП чи подібне, без фіскалізації. Звісно за таке можуть оштрафувати..

Новорічна пальма• 10 июня в 10:40
А причем тут инстаграм?
Проня_Прокоповна• 10 июня в 10:40
Ну так що в цьому поганого? Купа ’магазинів’ з 99% дєрьмовим товаром гребують бабло. Там ні повернень немає, ні захисту споживача, але клуши купують. 34 тисячі це небагато...
Розумна Губка• 10 июня в 10:54
А через тик ток?
Якось так і живу• 10 июня в 11:00
Наконец-то малый бизнес выйдет из тени
Чеширская кошечка• 10 июня в 11:02
Ответ дляЯкось так і живу
Наконец-то малый бизнес выйдет из тени
Не всі ’дійдуть до світла’. Більша частина подохне дорогою.
автор Не пириживай • 10 июня в 11:05
Ответ дляЧеширская кошечка
а ’по дорозі’ успіють оплатити штрафи.і то -профіт!
Я тертий жук• 10 июня в 11:16
Ответ дляНоворічна пальма
А причем тут инстаграм?
закон приняли вчера, все платформы (инста туда же)
Новорічна пальма• 10 июня в 11:32
Ответ дляЯ тертий жук
По-перше, не туди. Бо інста не ціфрова платформа для комерції.
По-друге, прийнятий закон немає жодного відношення до штрафу за підприємницьку діяльність без реєстрації.

автор Не пириживай • 10 июня в 11:36
Ответ дляНоворічна пальма
ну.. якщо вже озвучується,то провіряти будуть.
До речі, ФБ- також ’цифрова площадка’ по їх розумінню.( це ж не реально товари лежать на базарі..)
у нас же креативщики. (самі вибрали,забули чи що??)
Новорічна пальма• 10 июня в 11:36
Ответ дляНе пириживай

Пишіть краще про котиків або коханку чоловіка.
Злюка-закусюка• 10 июня в 11:38
Ответ дляНе пириживай
Аж смішно. На шафі як продавали на карту так і продають, те ж саме в інсті і в тік ток. Той хто приймає оплати на карту то якраз і в безпеці. Ніфіга їм не зроблять. Всі знають що багато людей здала нова пей за той рік, і якби не нова пей то люди б і далі собі займались продажами.
автор Не пириживай • 10 июня в 11:41
Ответ дляЗлюка-закусюка
здається,минулого року набрали кучу народу в податкову.. готували спеців.