Україна понад усе!• Изменено 26 июня в 00:57
Зекономлені гроші мої?
В чоловіка борги за ремонт авто,яке він втопив.Вирішив продавати свою хату,щоб купити квартиру і розрахуватися з боргами.Продавав 5 років і все щось заважало укласти угоду,хоча рази три все вже доходило до завдатку.
Зараз чоловік поїхав з країни і залишив мені доручення на продаж.Я продала будинок менше,чим за рік по ринковій вартості і знайшла ,щоб купити ,іншу нерухомість по дуже хорошій вартості.Чоловік погодився і на продаж,і на покупку і з залишком,який має закрити борг.
В останній момент я змогла отримати деяку інформацію у сусідів і збити ціну ще на 4тис+ зекономила на послугах рієлтора,бо домовилися напряму з власником.Ще й до того договорилась,що він залишить багато цінних речей в будинку,бо я планувала його здати по хорошій ціні.
І от сьогодні чоловік телефонує і розповідає,як витрачати зекономлені гроші.Наприклад дати гроші його брату на операцію по видаленню катаракти...
Я з цим не згодна,бо доклала чимало зусиль,щоб виторгувати додаткові ’бонуси’ і сама хочу вирішити,що корисного для нашої сім´ї можна за них купити
Тут как тут• 26 июня в 06:47
Ответ дляТепличная
Якщо цю квартиру продавав би ріелтор. Ви просили умовно 40 тис, а ріелтор зміг знайти покупця за 50. Чи може ріелтор залишити собі різницю у 10тис?
Ріелтори так і роблять. Хіба ні?
Ушла и Пришла• 26 июня в 07:11
Ответ дляСметчица
а каим боком там вообще брат.
Ох уж эти вечно нуждающиеся захребетники братья сестры.
Какие такие братья, когда у жены зубы не лечены?
На привозе• 26 июня в 07:45
Так у вас же чоловік у іншій темі 4000 баксів заробляє, а вас гонить на роботу, і ви вирішили податися за кордон на заробітки, щоб зарплата була не 13500 грн, а теж у баксах... а тут вже й нерухомості накупили, будете здавати в оренду? Чи це у вас проснувся письменник-троль?
Ответ дляУкраїна понад усе!
Його власне майно вже продано по узгодженій вартості,яка його цілком влаштовує.
І ніхто його не взув,гроші лежать в банку.
І будуть там і далі лежати,якщо я не захочу займатися оформленням купівлі.
А я не захочу,якщо жодної власної зацікавленості в цьому не маю.
Владелец вам не муж? У вас не общий бюджет?
Трільчиха• 26 июня в 08:04
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тільки закінчила лікування.
Хіба що імплант поставити,бо одного зуба немає
А куда вы хотите потратить ?
Манка Я• 26 июня в 08:28
Ответ дляУкраїна понад усе!
Питання не в тому,що продали дорожче,чим очікувалося,а в тому,що я змогла вийти безпосередньо на продавця і можу купити дешевше,чим ми планували.
А можу і не купити
Не купуйте! Відморозьте вуха назло всім!
Ответ дляМеня много
З ріелтором бувають різні договори. Ок, назвемо не ріелтор, а посередник. Автор - посередник. Чоловік - продавець. Продавець доручив посереднику продати за 50 тис, посередник продав за 54 - 4 заробіток посередника. Як на мене все очевидно
Ну он же муж. Тогда и он ей выставит тариф за что то.
Деньги общие в семью, тратить их вдвоём или половину муж хоть на брата хоть кула половину жена, хоть попу накачать хоть маме сестре племянница учёбу оплатить
мадам Везувий• 26 июня в 08:37
Ответ дляТепличная
У вашому випадку ображений лише власник майна і за сумісництвом ваш чоловік, якого ви намагаєтеся ’взути’ на продажу його власного майна
Ну она бы не призналась ему что купила дешевле еслиб хотела ’ намазать’ . В любом случае причем тут брат. Пусть брату его жена лает деньги или пусть брат продает свое имущество
Ответ дляУкраїна понад усе!
А можу і не купити
Ну то есть у риетора вы эти дкн ги украли, вас привёл риелтор, но потом вы вышли на продавца.
А сеье считаете нормальным оплатить
Ответ дляМеня много
У моєму оточенні всі дотримуються умов договору. У випадку автора був договір передати продавцю певну суму.
Ок, я на своєму прикладі. Колись я мала маленький бізнес з підбору різноробів. Замовник купував годину роботи 1 людини за 70 грн у мене, я купувала годину роботи у різноробів за 45 грн. Керуючись вашою логікою, так як замовник платив мені 70, а не 45 я мала всі гроші віддавати різноробам?
Тут те ж саме тільки з більшою сумою і в зворотньому порядку.
Вы сами находили всех. А тут дом был мужа, не было бы дома мужа ничего бы не было.
Червона калина• 26 июня в 08:52
Треба було робити так, щоб чоловік і не знав, скільки, хто, на чому і як зекономив. Натворив ділов і сидить розказує, як гроші тратить. Заткунувся б вже. Або сам би сказав, жИнко, ти така молодець, кпуи собі, що хочеш/ залиш гроші собі, відпочинь.
Червона калина• 26 июня в 08:55
Ответ дляКузякин
Зачем это писать в каждой подобной теме?
Вы думаете всем надо зубы лечить?
Просто стомматолог, как и косметолог, всегда найдет, что ’полечить’.
Невгамовна Бу• 26 июня в 09:02
Почнемо з того, що це не допомогти брату сумою на операцію, а оплатити її.
Операція коштує тисяч 30-40. Як раз папі робила. Тобто це повністю оплатити операцію, в не допомогти
Це не екстрена операція, не з тих що потребує екстреної допомоги родичів.
На вашому місці я б вклала в щось своє, але спільне з чоловіком. Ремонт, покупка чогось в будинок і так далі
я Кукарача• 26 июня в 09:15
Чому всі приводять до прикладу ріелтора? Вона не ріелтор, вона дружина.
Ушла и Пришла• 26 июня в 09:19
Ответ дляНевгамовна Бу
Отож.
Сам вот имущество продаёт, чтобы с долгами расплатиться, то есть в семье сбережений нет.
А брату на операцию, которая ни разу не срочная и можно сделать бесплатно - деньги пожалуйста.
А чего родной жене на зубы тогда не даёт? Приоритеты...
я Кукарача• 26 июня в 09:20
Ответ дляКузякин
Хороших риэлторов не бывает. Это бессмысленная прослойка, которая ничего не решает, ни за что ответственность не несёт, только получает деньги с наивных людей.
В утиль их всех
Чому не буває? Бувають. Просто вам не траплялися або ви не користуєтесь їх послугами.
Зажуженная Жужжа• 26 июня в 09:27
Ответ дляУкраїна понад усе!
Рієлтор заробляє собі чималу комісію,а я більше місяця займалась продажею і купівлею безкоштовно
Так это же вы для семьи делали,а не для левого чувака
я Кукарача• 26 июня в 09:56
Ответ дляКузякин
Не бывает априори.
Они получают деньги за воздух, при этом никакой ответственности совершенно ни за что не несут. Это прослойка-посредник, всё
Чому за повітря. За роботу. Але ви не користуєтесь їх послугами, тому не вкурсі, що вони роблять, не більше того.
я Кукарача• 26 июня в 10:09
Ответ дляКузякин
Разговор бессмысленно продолжать. Вам нравится платить на ровном месте за воздух - платите. Колхоз дело добровольное
Я оплачую роботу, яку не хочу робити сама. Так можна про всі послуги сказати, що це плата за повітря. Все можна зробити самому. Якщо хочеться.
Сметчица• 26 июня в 11:58
Ответ дляУшла и Пришла
Неважно, что там у жены.
Главное, что что у нее приоритет, а не какие то там братья.
Ушла и Пришла• 26 июня в 12:03
Ответ дляСметчица
Неважно, что там у жены.
Она должна сделать выводы, что на её мужа финансово положиться нельзя. Она не в его приоритетах никак.