sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_77
Всіх підсаджую• вчера в 17:35

Безтолкові батьки та гості в них

Іноді читаю історії про складні стосунки з батьками і розумію, що в мене теж накопичилося багато образ.

Мій тато любить розповідати, що я нічого не роблю. При цьому сам може цілий день сидіти, дивитися ролики та курити цигарки. А коли я приїжджаю і допомагаю по господарству( це приватний будинок )чую лише знецінення.

Вчора я переносила старі гілки, які лежали стільки років, що вже заросли бур´янами і їх доводилося буквально виривати із землі. На це пішло чимало сил. Але реакція батька була: «Та що ти там зробила? Жменю вишень нарвала чи п´ять хвилин поносила гілки?»Я цілий день щось та робила,а він сидить і курить та радить мені навчитись управлятись бензокосилкою ,щоб я косила та дерева зрубувала сама
І так практично завжди. Не важливо, що робиш — все мало, все не так, все не заслуговує на похвалу.
Після першого дня в них в мене руки здали та цілу ніч нили ,довелось іти в аптеку купувати мазь для суглобів ,а після другого боліли стопи

Найбільше мене вражає інше. Туалет у хаті мої батьки зробили лише тоді, коли мені було 19 років. І то не тому, що мені було незручно роками(бувало таке ,що взимку ходила в ковшик ,а потім виносила в туалет ,бо мороз сильний був)ходити на вулицю, а тому, що на знайомство мав приїхати мій хлопець. Виходить, думка сторонньої людини виявилася важливішою за комфорт власної дитини.

І найбільше болить навіть не важка робота, а постійне знецінення з боку людини, від якої найбільше хотілося б почути слова підтримки.

І питання чому батьки такі безтолкові?????
Мало того,що подвірʼя захаращене ,я пів дня сміття збирала ,назбирала 7 великих як у МакДональдзі пакетів і ще рвала бурʼяни ,замітала територію та перенесла трохи шиферу після чого в мене руки просто відмовили ,і в хаті повний треш ,і в підвалі не можуть стару закрутку викинути ,про сараї мовчу ,бо вони туди весь хлам скидають і на дах теж

Замість того,щоб зробити все цивільно і насолоджуватись результатом ,він просиджу дні за телефоном із цигарками і чекає поки я приїду ,щоб замести віником біля хати
Це наскільки лінивим треба бути?!????
woman_facepalming 15 crying_face 13
107 5
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_139
ИграйМойГормон• вчера в 17:37
1
Просто не приїздіть.
Поспілкуватися можна у вайбері.
like 34

anonim_97
Плету корзинки• вчера в 17:38
2
А кому-то помогают эти обезбол мази? Пробовала разные, вообще не помогли. Только нимесил в порошке помогает.
Автор, полотно ваше не дочитала. Но думаю, просто вам терпилой надо перестать быть
like 6
anonim_25
Да Щас же• вчера в 17:40
3
Їх все влаштовує. Вас не влаштовує? Ви там п..дячите і ниєте, що у вас все болить. Хто везе - на тому й їдуть.
Їм ті гілки купу років не треба були (власне, як і вам), в потім ви згадали, що так не робиться і почали показове прибирання. Нашо?
like 24
anonim_32
Анонимушка• вчера в 17:39
4
Ви то все сама безкінечно робити не будете.Там і здоровʼя посадите,а їм воно не потрібно.Марна справа,припиняйте,хай живуть як хочуть.
like 8
noavatar
tereska• вчера в 17:41
5
Ви з часом таки зрозумієте, що їм і так гуд, а ви балет рвати спину та руки.
Це називається «ведмежа послуга».
Наступного разу так і питайте що конкретно треба зробити в чим допомогти.
Поспілкувалися, чайок попили і додому.
А батьку так і кажіть, мені не вистачає добрих слів від тебе, будь до мене мʼякшим та уважнішим.
heart 10
anonim_121
Моя улюблена страшко• вчера в 17:42
6
Понимаю вас, и вы безусловно в чём-то правы. Но все разные. Вы такой человек, у вас как шило где-то там. Вам бы убрать, облагородить. Ваши родители другие. У меня тоже, например, есть дача. Я только недавно выкинула старые закрутки прошлых хозяев дома, они там лежали год. Летняя кухня не используется: грязная и в паутине. Я и не захожу туда)) На веранде тоже хлам и коробки. Мне нормально) Я лучше пойду с собакой погуляю, почитаю, пообщаюсь с семьёй. Неохота мне хлам разгребать. Это не делает меня плохим человеком.

Плохо, что они вашу помощь не ценят. Это некрасиво и неумно.
like 11
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:43
7
Ответ дляПлету корзинки
А кому-то помогают эти обезбол мази? Пробовала разные, вообще не помогли. Только нимесил в порошке помогает.
Автор, полотно ваше не дочитала. Но думаю, просто вам терпилой надо перестать быть
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
woman_facepalming 12
anonim_75
Розумашка• вчера в 17:43
8
Ну и нафига вы спину рвете? Они ничем не заняты, пусть сами палки носят потихоньку. Или не носят. Вы там не хозяйка. Хорошей не будете, хоть умрите. Так зачем? Сели тоже, чай попили, утром приехали, вечером уехали. Идеальные гости.
heart 9
anonim_91
Бочка порохУ• вчера в 17:44
9
Они вас просят помогать, а потом жалуются что мало-плохо помогли им?
like 6

anonim_121
Моя улюблена страшко• вчера в 17:45
10
Ответ дляtereska
Ви з часом таки зрозумієте, що їм і так гуд, а ви балет рвати спину та руки.
Це називається «ведмежа послуга».
Наступного разу так і питайте що конкретно треба зробити в чим допомогти.
Поспілкувалися, чайок попили і додому.
А батьку так і кажіть, мені не вистачає добрих слів від тебе, будь до мене мʼякшим та уважнішим.
Хороший совет. Приехать на 4 часа потрындеть, привезти продукты вкусные и уехать.
anonim_189
Українська Мрія• вчера в 17:44
11
Їм нормально!
Вас не цінують, бо скоріше за все батько хотів сина, а тут ви...про маму нічого ?
like 6
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:44
12
Ответ дляМоя улюблена страшко
Понимаю вас, и вы безусловно в чём-то правы. Но все разные. Вы такой человек, у вас как шило где-то там. Вам бы убрать, облагородить. Ваши родители другие. У меня тоже, например, есть дача. Я только недавно выкинула старые закрутки прошлых хозяев дома, они там лежали год. Летняя кухня не используется: грязная и в паутине. Я и не захожу туда)) На веранде тоже хлам и коробки. Мне нормально) Я лучше пойду с собакой погуляю, почитаю, пообщаюсь с семьёй. Неохота мне хлам разгребать. Это не делает меня плохим человеком.

Плохо, что они вашу помощь не ценят. Это некрасиво и неумно.
Бо тато селюк дикий і така відповідно в нього і поведінка
woman_facepalming 9 pouting_face 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_75
Розумашка• вчера в 17:45
13
Ответ дляВсіх підсаджую
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
Саме так.
Правильное решение.
Им надоест как бомжи - тогда разгребут.
Или в вам ваш интерес? Положили глаз на хату? Потом за пару раз уберете трактором
like 6 woman_facepalming 1
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:45
14
Ответ дляУкраїнська Мрія
Їм нормально!
Вас не цінують, бо скоріше за все батько хотів сина, а тут ви...про маму нічого ?
В мене є брат,він закордоном зараз
face_with_tears_of_joy 7
anonim_97
Плету корзинки• вчера в 17:45
15
Ответ дляВсіх підсаджую
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
Какие бомжи? Я не писала про бомжей. Спросила про мазь
face_with_tears_of_joy 1
anonim_75
Розумашка• вчера в 17:45
16
Ответ дляВсіх підсаджую
Бо тато селюк дикий і така відповідно в нього і поведінка
Уважаемая, у вас 50% его гены. Яблочко от яблоньки
woman_facepalming 3 like 2 face_with_tears_of_joy 2
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:46
17
Ответ дляРозумашка
Саме так.
Правильное решение.
Им надоест как бомжи - тогда разгребут.
Или в вам ваш интерес? Положили глаз на хату? Потом за пару раз уберете трактором
В хаті треба робити ремонт,в мене немає таких коштів
woman_facepalming 8 face_with_tears_of_joy 1
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:46
18
Ответ дляПлету корзинки
Какие бомжи? Я не писала про бомжей. Спросила про мазь
Ви написати ,що треба перестати бути терпимою
anonim_97
Плету корзинки• вчера в 17:46
19
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви написати ,що треба перестати бути терпимою
Так а бомжи при чем?

anonim_75
Розумашка• вчера в 17:47
20
Ответ дляВсіх підсаджую
В хаті треба робити ремонт,в мене немає таких коштів
Не треба. це не ваша хата
like 11
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:47
21
Ответ дляРозумашка
Уважаемая, у вас 50% его гены. Яблочко от яблоньки
Але я прибираю завжди ,не сиджу та не чекаю ,що за мене в моєму домі хтось наведе лад
woman_facepalming 8 like 2
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:47
22
Ответ дляПлету корзинки
Так а бомжи при чем?
В них все старе та купу хламу
woman_facepalming 10
anonim_97
Плету корзинки• вчера в 17:47
23
Ответ дляВсіх підсаджую
В них все старе та купу хламу
Они взрослые люди, их право
heart 6
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:49
24
Ответ дляРозумашка
Не треба. це не ваша хата
Ну знаєте то так,але мій чоловік злякався коли на кухні слимака ногою розчавив та бачив мишу у ванній
woman_facepalming 7 face_with_tears_of_joy 3
anonim_121
Моя улюблена страшко• вчера в 17:50
25
Ответ дляВсіх підсаджую
Бо тато селюк дикий і така відповідно в нього і поведінка
Так они большинство так и живут. Им нормально. Жаль только их животных. Вы проследили бы, чтобы ваши родители хорошо кормили собаку и кота, если есть. А то в селе с этим катастрофа просто.

Вот этот момент я реально не понимаю. К нашим соседям в селе приезжают дети из города. Как они могут нормально воспринимать, что у родителей бедная собака на цепи? Я бы уже весь мозг выела и забор бы поставили, чтоб собака могла по двору бегать.
dislike 1 woman_facepalming 1
anonim_75
Розумашка• вчера в 17:49
26
Автор, ваша проблема в том, что вы все не умеете общаться. Не о чем. Так что целый день сидеть вам будет скучно. А так вы гребетесь, типа и на виду, и потом есть о чем привычно обесцениться, потом пожаловаться. Обыгрываете привычные роли.
И если старых собак не научишь новым фокусам, то вы молодая. Попробуйте какой-то раз по-другому
like 9
anonim_75
Розумашка• вчера в 17:49
27
Ответ дляВсіх підсаджую
Але я прибираю завжди ,не сиджу та не чекаю ,що за мене в моєму домі хтось наведе лад
Ви там наймичка?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:50
28
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так они большинство так и живут. Им нормально. Жаль только их животных. Вы проследили бы, чтобы ваши родители хорошо кормили собаку и кота, если есть. А то в селе с этим катастрофа просто.

Вот этот момент я реально не понимаю. К нашим соседям в селе приезжают дети из города. Как они могут нормально воспринимать, что у родителей бедная собака на цепи? Я бы уже весь мозг выела и забор бы поставили, чтоб собака могла по двору бегать.
В них є собака та кури
Це райцентр ,а самі вони родом із села
woman_facepalming 3
anonim_75
Розумашка• вчера в 17:51
29
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну знаєте то так,але мій чоловік злякався коли на кухні слимака ногою розчавив та бачив мишу у ванній
Боже, яке перелякане. Здається, у вашій парі чоловік - не він.
Вам за нього не соромно? Хай не їздить. Доведеться потім викачувати
like 3 woman_facepalming 2
anonim_77
автор Всіх підсаджую • вчера в 17:51
30
Ответ дляРозумашка
Ви там наймичка?
Сьогодні я складаю свої речі і все в кімнаті,тому що таскати гілки годинами і потім почути ,що ти там зробила це було останньою краплею вже
woman_facepalming 3 like 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff