Всіх підсаджую• 25 июня в 17:35
Безтолкові батьки та гості в них
Іноді читаю історії про складні стосунки з батьками і розумію, що в мене теж накопичилося багато образ.
Мій тато любить розповідати, що я нічого не роблю. При цьому сам може цілий день сидіти, дивитися ролики та курити цигарки. А коли я приїжджаю і допомагаю по господарству( це приватний будинок )чую лише знецінення.
Вчора я переносила старі гілки, які лежали стільки років, що вже заросли бур´янами і їх доводилося буквально виривати із землі. На це пішло чимало сил. Але реакція батька була: «Та що ти там зробила? Жменю вишень нарвала чи п´ять хвилин поносила гілки?»Я цілий день щось та робила,а він сидить і курить та радить мені навчитись управлятись бензокосилкою ,щоб я косила та дерева зрубувала сама
І так практично завжди. Не важливо, що робиш — все мало, все не так, все не заслуговує на похвалу.
Після першого дня в них в мене руки здали та цілу ніч нили ,довелось іти в аптеку купувати мазь для суглобів ,а після другого боліли стопи
Найбільше мене вражає інше. Туалет у хаті мої батьки зробили лише тоді, коли мені було 19 років. І то не тому, що мені було незручно роками(бувало таке ,що взимку ходила в ковшик ,а потім виносила в туалет ,бо мороз сильний був)ходити на вулицю, а тому, що на знайомство мав приїхати мій хлопець. Виходить, думка сторонньої людини виявилася важливішою за комфорт власної дитини.
І найбільше болить навіть не важка робота, а постійне знецінення з боку людини, від якої найбільше хотілося б почути слова підтримки.
І питання чому батьки такі безтолкові?????
Мало того,що подвірʼя захаращене ,я пів дня сміття збирала ,назбирала 7 великих як у МакДональдзі пакетів і ще рвала бурʼяни ,замітала територію та перенесла трохи шиферу після чого в мене руки просто відмовили ,і в хаті повний треш ,і в підвалі не можуть стару закрутку викинути ,про сараї мовчу ,бо вони туди весь хлам скидають і на дах теж
Замість того,щоб зробити все цивільно і насолоджуватись результатом ,він просиджу дні за телефоном із цигарками і чекає поки я приїду ,щоб замести віником біля хати
Це наскільки лінивим треба бути?!????
Дама_из_рекламы• 26 июня в 09:54
Ответ дляВсіх підсаджую
Мені до 30 ,і ремонт я пропонувала почати із своїх заощаджень,хоча б спиляти старі батареї та прибрати стару радянську ванну ,замість неї зробити невеличкий душ ,вони відмовились і щей почали скандалити
Я їх розумію. Батареї явно працюють і ванна стоїть собі, нікого не чіпає. І тут викинь нормальне і купи просто нове))) купіть собі житло і там ремонтуйте хоч до несхочу, нема чого гніздуватись в батьківському.
Штора с кисточкой• 26 июня в 09:51
Ответ дляВсіх підсаджую
Бо тато селюк дикий і така відповідно в нього і поведінка
Как же вас такую бубочку он воспитал не дикой?
Бутерброд и я• 26 июня в 09:53
Ответ дляЦібаФу
І Ви мовчки ковтаєте ті повчання?
Скажіть — «Не подобається, зроби сам. Порозводили срач».
Також обурюйтесь, не давайте себе знецінити.
Але найкраще — не приїжджайте. Вони з Вас всі сили ви смокчуть
Автора, во-первых никто и не просил убирать, во-вторых это их имущество, имеют право разводить срач. То, что вы советуете, это мало того, что агрессивно влезть в чужое имущество, так потом ещё продолжать агрессивно обижаться, за то, что другим это не понравилось.))
Штора с кисточкой• 26 июня в 09:54
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну знаєте то так,але мій чоловік злякався коли на кухні слимака ногою розчавив та бачив мишу у ванній
Я б на месте мужа не ездила туда. В принципе, когда-то я так и сделала. Но из-за ребенка, после того, как в очередной раз из-за грязи и разведенного срача в хате завелись блохи и тараканы.
Штора с кисточкой• 26 июня в 09:59
Ответ дляNo problems
Інколи треба просто прийняти, що у батьків може бути когнітивний дефіцит або розлад ментального здоров´я. Це не безтолковість і не лінь, це діагноз.
Мій чоловік виріс в будинку, де була тільки одна кімната (=де їли, спали, готували їсти, вчились). Він до 28 років спав з батьками у ній. Він і досі думає, що вони розумні та талановиті, хоча у них унітаз прямо на кухні і кімнати без дверей.
Вы смелая была девушка. Что не побоялись за такого выйти. Я не шучу и не подкалываю. Потому что, как показывает жизнь, сильно это все отражается уже и на жизни детей дальше
ПробілНеПрацює• 26 июня в 10:05
Ответ дляБутерброд и я
ну знаете ли...
Родители автора тоже непростые) Чистотой пользуются же.
Если им так дорог срач и неприкосновенность имущества, могли сказать: Настюшенька душенька, оторвись от веника, нам это не надо, нам прекрасно в мусоре.
Топтунша• 26 июня в 10:06
Ответ дляПлету корзинки
А кому-то помогают эти обезбол мази? Пробовала разные, вообще не помогли. Только нимесил в порошке помогает.
Автор, полотно ваше не дочитала. Но думаю, просто вам терпилой надо перестать быть
тут отец явный токс, у меня такой же
только дистанцироваться
ПробілНеПрацює• 26 июня в 10:11
Ответ дляДама_из_рекламы
’гнездоваться’
Похоже на то. Автор как будто чувствует ответственность за родительское имущество.
Типа вот я была маленькая, была вынуждена в этом сраче жить, но теперь я выросла и покажу, как может быть лучше.
Но это всё до задницы конечно. Свинки привыкли к хлеву.
Я помню отец после развода с мамой буквально жил в квартире, по которой пройти было нельзя, не запнувшись и не наступивши на что-то. А ванной его можно было пугать людей в фильмах ужасов.
Но как-то мне совсем не хотелось ему помогать. Его выбор жить в этом и ему норм.
Бутерброд и я• 26 июня в 10:17
Ответ дляПробілНеПрацює
ну знаете ли...
Родителей нет, в этой теме. Может и говорили, откуда вы знаете.)
Розумашка• 26 июня в 10:29
Ответ дляВсіх підсаджую
Тут немає рієлторів ,це райцентр
Збудували по старим технологіям батьки моєї мами
Скільки соток? Паї є?
Розумашка• 26 июня в 10:33
Ответ дляВсіх підсаджую
За родичів не знаю
Але там батьки живуть в квартирі,в них нормальні житлові умови та впринципі немає срачу ніякого
За родичів не знаю
Як ваш чоловік наважився з вами одружитися, знаючи вашу сім´ю? Чи ви його до весілля не привозили?
Кілька ментально травмованих людей намагаються відігравати соціально прийняті ролі і ніхто не розуміє, що з ними не так . Хоча ні. Батько як сир в маслі і щасливий з того, що ним опікується стільки людей. Всі роблять те, що треба алкашу. Ось хто пізнав дзен і сенс життя. Не роби нічого і матимеш все. Головне, одружитися з безнадійною лохушкою і забацати їй дитину
Потребую апгрейду• 26 июня в 10:39
Ответ дляВсіх підсаджую
Сто разів вам вже написали, що не треба робити ремонт в чужій хаті, але ж ви не чуєте. Хочете пораду? Терміново народжуйте дитину і живіть своє життя. Чого ви постійно до батьків пхаєтесь? Треба вже перерізати пуповину. А чоловік ваш що робить, коли ви наводите порядки кругом, де вас не просили? Сидить біля батька в телефоні і палить?
Трусиковед• 26 июня в 10:42
Ответ дляБаба_Воля
за німесил теж можна забути вже ,змінився виробник і він ніхера не діє
Купіть імпортні ліки на основі німесуліда.
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:04
Ответ дляРозумашка
У вашому райцентрі ніхто ніколи не продавав нерухомість? Якщо це безпечний регіон, то попит є і на халабуди. Але вам просто зручно триматися за свої кайдани.
Ну то продовжуйте і не нийте
А навіщо продавати дім в якому вони зараз живуть?
Із такими ремонтами забагато не продаси
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:06
Ответ дляПотужна махіна
Обесценивание как оно есть.
Ленивые люди не держат кур.
Курам бпгато уваги не треба ,відкрити курник насипати трохи корму та до вечора вони самі гуляють
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:09
Ответ дляПотужна махіна
Судя по всему не ухаживала.
Мой муж ухаживал, я ухаживала - знаем что это такое. Так вот, это не 5 минут ни разу.
А если не дорогим комбикормом кормить - то ещё заморочится надо, чтобы корм подготовить. Иначе они болеют.
Сейчас окажется, что они ещё огород держат и тоже 5 минут на прополку и полив уходит.
Свекр - ленивый человек. Как свекровь уехала от него , то все куры сдохли за пару месяцев. 5 минут он бы нашёл для них, не проблема. Но там не 5 ни разу.
В нас їдять все підряд і ніхто не дохне та не хворіє ,взагалі ніхто їм часу не приділяє більше чим 5 хвилин ,хіба що зарубати на холодець то вже не 5 хвилин
Розумашка• 26 июня в 11:10
Ответ дляВсіх підсаджую
Із такими ремонтами забагато не продаси
Ремонт неважливий.
Купуватимуть землю, халабуду вашу однаково знесуть.
З вас всіх найкраща позиція у брата. Приїде на все готове ділити спадщину.
А ви гребіться далі. У вас же є запасна спина, запасні суглоби.
Зрештою, батько виконує важливу місію: створювати вам сенс життя і постійну зайнятість
Наша взяла• 26 июня в 11:24
Ответ дляВсіх підсаджую
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
может у них сил нет?
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:34
Ответ дляДама_из_рекламы
Чого це воно нормальне?
Ванна стара та страшна батареї також
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:35
Ответ дляШтора с кисточкой
Вийшла в люди і почала сила ,що жити можна інакше ,а не як бомж
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:37
Ответ дляПробілНеПрацює
ну знаете ли...
Так ,коли я замітала біля хати ніхто не говорив не робити цього
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:38
Ответ дляБутерброд и я
Не говорили ,бо ледачі чекають поки я замету
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:39
Ответ дляРозумашка
Скільки соток? Паї є?
Не знаю ,є город
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:42
Ответ дляРозумашка
Ремонт неважливий.
Вкладатись в ремонт немає сенсу ,бо це не моя хата ,може повернутись брат із закордону та жити тут
Мене обурює ,як вони із такими умовами збираються далі жити ,воно ж все розвалюється та сипатися ,можна було потихеньку роками робити ремонт поступово
Потужна махіна• 26 июня в 11:52
Ответ дляВсіх підсаджую
И холодець зварити теж 5 хвилин.
А гілки тягати годинами треба...
Хтось їх до речі нарізав перед тим як тягати.
Ви достойна донька свого батька!
А гілки тягати годинами треба...
Ви достойна донька свого батька!
Потужна махіна• 26 июня в 11:53
Ответ дляВсіх підсаджую
Не знаю ,є город
І теж 5 хвилин на прополку та полив!
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:55
Ответ дляПотужна махіна
І теж 5 хвилин на прополку та полив!
Ні
Всіх підсаджую
• 26 июня в 11:56
Ответ дляПотужна махіна
И холодець зварити теж 5 хвилин.
А гілки тягати годинами треба...
Ви достойна донька свого батька!
А гілки тягати годинами треба...
Ви достойна донька свого батька!
Я прийшла в хату і запитала чоловіка скільки мене не було ,він сказав досить довго