Аноним_1857• Изменено 2 часа назад
Бачили вже що коїться? Покажу зараз
Новини з ранку. Погані
Майже 60 відсотків поляків не хочуть бачити Україну у ЄС. Це показало опитування у червні. Також прем´єр Угорщини Петер Мад´яр наголосив, що саме він своїми діями не пускає Україну до ЄС. Фрідріх Мерц підтримав Польшу та Угорщину зазначивши, что Україна не може вступити до ЄС, доки тривають на її території будь які бойові дії
Майже 60 відсотків поляків не хочуть бачити Україну у ЄС. Це показало опитування у червні. Також прем´єр Угорщини Петер Мад´яр наголосив, що саме він своїми діями не пускає Україну до ЄС. Фрідріх Мерц підтримав Польшу та Угорщину зазначивши, что Україна не може вступити до ЄС, доки тривають на її території будь які бойові дії
33
12
3
1
1
автор
Аноним_1857
• 1 час назад
Ответ дляПапина дочка
А ви на їх місці хотіли б?
Скоріш за все - ні. Це якщо чесно казати
12
4
1
Асталависта бэйби• 1 час назад
Якась нова інформація буде? Вони нас там не чекали до повномасштабки, та й зараз не чекають. Напуркуа ми продовжуємо туди лізти, не можу зрозуміти. Вже чітко нам відповіли, що забудьте про єс, ні, чогось нам треба туди. Вже й деякі країни виходити з єс планують, а ми наче ті барани
23
5
Папина дочка• 1 час назад
Ответ дляЗалетна Я тут
А чому ні?
Бо ви будете вже законодавчо на боці країни, проти якої йде війна. І так, вона вже законодавчо буде і поти вас
8
13чудоСВЕТА• 1 час назад
Ой шо коїться
Авторко, зовсім копійки платять за таку фігню, напевно
Авторко, зовсім копійки платять за таку фігню, напевно
13
6
5
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляГлаголиця
це давно не новина і чого украіна лізла в те ЄС..
А куда нужно? В таможенный союз?
18
6
ГонУрова дівка• 1 час назад
Это ж надо было порвать экономические связи с РФ,давним торговым партнёром,чтобы в итоге остаться у разбитого корыта
15
11
11
4
1
1
Папина дочка• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Якась нова інформація буде? Вони нас там не чекали до повномасштабки, та й зараз не чекають. Напуркуа ми продовжуємо туди лізти, не можу зрозуміти. Вже чітко нам відповіли, що забудьте про єс, ні, чогось нам треба туди. Вже й деякі країни виходити з єс планують, а ми наче ті барани
Бо саме нам потрібна підтримка, ресурс ЄС. А під час війни ця треба актуальна як ніколи
7
6
1
Дюймовочка• 1 час назад
Ответ дляГлаголиця
це давно не новина і чого украіна лізла в те ЄС..
Ну так Украине нужно уже определиться - или путь в Европу или национализм... Третьего не дано...
6
5
3
3
2
Залетна Я тут• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Якась нова інформація буде? Вони нас там не чекали до повномасштабки, та й зараз не чекають. Напуркуа ми продовжуємо туди лізти, не можу зрозуміти. Вже чітко нам відповіли, що забудьте про єс, ні, чогось нам треба туди. Вже й деякі країни виходити з єс планують, а ми наче ті барани
Ну бо цей курс давно задано, а ми ж оперативно реагувати ні на що не вміємо. Отже, буде найгірший варіант - нас туди все одно не візьмуть, а купу незручних і непопулярних законів доведеться прийняти і виконувати.
8
1
Сіточка• 1 час назад
Объясните мне зачем нам этот ЕС? Чтоб взлетели цены на коммуналку? И нам диктовали сколько чего мы можем выращивать и производить?
17
4
Сіточка• 1 час назад
А ещё мне тут недавно сказали что Януковичу просто так предлагали ЕС , а он отказался? Это правда? Политикой раньше не интересноваоась...
3
Пэрисхилтонша• 1 час назад
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
17
4
1
Дую на вітер• 1 час назад
Так нам і треба. Правління країни її нищить, то чому інші мають для цієї країни щось робити.
4
3
Брехушечка• 1 час назад
У нас война коїться, люди без жилья остались, города уничтожены. Вот это беда.
7
1
Сіточка• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Это ж надо было порвать экономические связи с РФ,давним торговым партнёром,чтобы в итоге остаться у разбитого корыта
Так было задумано...... Никому сильная Украина не нужна ни России ни Европе
7
1
Залетна Я тут• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Бо грошики нам потрібні європейські:)
1
Люблю_смаколики• 1 час назад
Ответ дляСіточка
Объясните мне зачем нам этот ЕС? Чтоб взлетели цены на коммуналку? И нам диктовали сколько чего мы можем выращивать и производить?
Де була Польща зі своїми ляхами до ЄС?
Вони були на дні.
І оно дивіться як їх підняли. Дотації, відмили, причесали пшеків. Тепер з трусів гордо випригують і з висока га нас позирають
Вони були на дні.
І оно дивіться як їх підняли. Дотації, відмили, причесали пшеків. Тепер з трусів гордо випригують і з висока га нас позирають
15
5
Люблю_смаколики• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Яким чудом вона такою стане? За який шиш?
1
13чудоСВЕТА• 1 час назад
Ответ дляВоленс-неволенс
главное начать тему с ’бачили’ и дальше можно разгонять заказ
Вся компанія у двох темах трудітца одночасно
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3856012
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3856012
5
3
Сіточка• 1 час назад
Ответ дляЗалетна Я тут
Бо грошики нам потрібні європейські:)
Та если ты член любого союза, ты должен ещё эти грошики ещё внести....какв профсоюз когда-то работники....
2
Руда ліса• 1 час назад
Ответ дляПэрисхилтонша
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Все просто - ми самі не можемо це зробити.
Та ж сама Польща теж не могла, поки в неї не почали вливати річки грошей з ЄС.
Та ж сама Польща теж не могла, поки в неї не почали вливати річки грошей з ЄС.
7
1
Пэрисхилтонша• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Это ж надо было порвать экономические связи с РФ,давним торговым партнёром,чтобы в итоге остаться у разбитого корыта
Нужно быть совсем конченным, чтобы хотеть быть с рф. Посмотрите на их ’сегодня’ - рот не открыть, интернета нет, маразм с переводим ’иностранных слов’ и бред из записок сумасшедшего можно продолжать долго
10
5
Асталависта бэйби• 1 час назад
Ответ дляПапина дочка
Бо саме нам потрібна підтримка, ресурс ЄС. А під час війни ця треба актуальна як ніколи
І що тепер? ЄС такі ой, ну якщо на порадниці дівчата хочуть в ЄС, тоді давайте? Вони нас не хотіли й до війни, а зараз тим паче, бо нащо їм у складі країна, в якій війна
Кондуктор трамвая• 1 час назад
менше читайте цього брэда. по перше. а по друге, нам до цього немає бути діла, як і їм. я взагалі думаю, що це наша ОПа придумала. це фейк звичайний
2
Сіточка• 1 час назад
Ответ дляЗалетна Я тут
Бо грошики нам потрібні європейські:)
И кстати нам с вами эти грошики не перепадут , все миндичам будет ..., а повышение коммуналки и налогов это нам тянуть
7
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

