sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Формула успеха
anonim_131
Аноним_1857• Изменено 2 часа назад

Бачили вже що коїться? Покажу зараз

Новини з ранку. Погані
Майже 60 відсотків поляків не хочуть бачити Україну у ЄС. Це показало опитування у червні. Також прем´єр Угорщини Петер Мад´яр наголосив, що саме він своїми діями не пускає Україну до ЄС. Фрідріх Мерц підтримав Польшу та Угорщину зазначивши, что Україна не може вступити до ЄС, доки тривають на її території будь які бойові дії
face_with_tears_of_joy 33 woman_facepalming 12 crying_face 3 exploding_head 1 fire 1
112 47
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_28
Папина дочка• 1 час назад
1
А ви на їх місці хотіли б?
like 24 woman_facepalming 10

anonim_35
Залетна Я тут• 1 час назад
2
Ответ дляПапина дочка
А ви на їх місці хотіли б?
А чому ні?
woman_facepalming 13 like 8 face_with_tears_of_joy 4 clown_face 1
anonim_131
автор Аноним_1857 • 1 час назад
3
Ответ дляПапина дочка
А ви на їх місці хотіли б?
Скоріш за все - ні. Це якщо чесно казати
like 12 woman_facepalming 4 pouting_face 1
anonim_215
Глаголиця• 1 час назад
4
це давно не новина і чого украіна лізла в те ЄС..
like 30 dislike 7 woman_facepalming 4 clapping_hands 1
anonim_26
Асталависта бэйби• 1 час назад
5
Якась нова інформація буде? Вони нас там не чекали до повномасштабки, та й зараз не чекають. Напуркуа ми продовжуємо туди лізти, не можу зрозуміти. Вже чітко нам відповіли, що забудьте про єс, ні, чогось нам треба туди. Вже й деякі країни виходити з єс планують, а ми наче ті барани
like 23 woman_facepalming 5
anonim_28
Папина дочка• 1 час назад
6
Ответ дляЗалетна Я тут
А чому ні?
Бо ви будете вже законодавчо на боці країни, проти якої йде війна. І так, вона вже законодавчо буде і поти вас
like 8
anonim_121
13чудоСВЕТА• 1 час назад
7
Ой шо коїться
Авторко, зовсім копійки платять за таку фігню, напевно
fire 13 face_with_tears_of_joy 6 woman_facepalming 5
anonim_11
наКоблучках• 1 час назад
8
Ответ дляГлаголиця
це давно не новина і чого украіна лізла в те ЄС..
А куда нужно? В таможенный союз?
woman_facepalming 18 like 6
anonim_205
ГонУрова дівка• 1 час назад
9
Это ж надо было порвать экономические связи с РФ,давним торговым партнёром,чтобы в итоге остаться у разбитого корыта
like 15 pouting_face 11 woman_facepalming 11 face_with_tears_of_joy 4 dislike 1 broken_heart 1

anonim_28
Папина дочка• 1 час назад
10
Ответ дляАсталависта бэйби
Якась нова інформація буде? Вони нас там не чекали до повномасштабки, та й зараз не чекають. Напуркуа ми продовжуємо туди лізти, не можу зрозуміти. Вже чітко нам відповіли, що забудьте про єс, ні, чогось нам треба туди. Вже й деякі країни виходити з єс планують, а ми наче ті барани
Бо саме нам потрібна підтримка, ресурс ЄС. А під час війни ця треба актуальна як ніколи
woman_facepalming 7 like 6 face_with_tears_of_joy 1
anonim_50
Дюймовочка• 1 час назад
11
Ответ дляГлаголиця
це давно не новина і чого украіна лізла в те ЄС..
Ну так Украине нужно уже определиться - или путь в Европу или национализм... Третьего не дано...
yawning_face 6 like 5 dislike 3 face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 2
anonim_35
Залетна Я тут• 1 час назад
12
Ответ дляАсталависта бэйби
Якась нова інформація буде? Вони нас там не чекали до повномасштабки, та й зараз не чекають. Напуркуа ми продовжуємо туди лізти, не можу зрозуміти. Вже чітко нам відповіли, що забудьте про єс, ні, чогось нам треба туди. Вже й деякі країни виходити з єс планують, а ми наче ті барани
Ну бо цей курс давно задано, а ми ж оперативно реагувати ні на що не вміємо. Отже, буде найгірший варіант - нас туди все одно не візьмуть, а купу незручних і непопулярних законів доведеться прийняти і виконувати.
like 8 pouting_face 1
anonim_219
Сіточка• 1 час назад
13
Объясните мне зачем нам этот ЕС? Чтоб взлетели цены на коммуналку? И нам диктовали сколько чего мы можем выращивать и производить?
like 17 woman_facepalming 4
anonim_219
Сіточка• 1 час назад
14
А ещё мне тут недавно сказали что Януковичу просто так предлагали ЕС , а он отказался? Это правда? Политикой раньше не интересноваоась...
face_with_tears_of_joy 3
anonim_106
Воленс-неволенс• 1 час назад
15
главное начать тему с ’бачили’ и дальше можно разгонять заказ
like 5 woman_facepalming 3
anonim_90
Пэрисхилтонша• 1 час назад
16
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
like 17 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 1
anonim_62
Дую на вітер• 1 час назад
17
Так нам і треба. Правління країни її нищить, то чому інші мають для цієї країни щось робити.
like 4 woman_facepalming 3
anonim_94
Брехушечка• 1 час назад
18
У нас война коїться, люди без жилья остались, города уничтожены. Вот это беда.
crying_face 7 heart 1
anonim_219
Сіточка• 1 час назад
19
Ответ дляГонУрова дівка
Это ж надо было порвать экономические связи с РФ,давним торговым партнёром,чтобы в итоге остаться у разбитого корыта
Так было задумано...... Никому сильная Украина не нужна ни России ни Европе
like 7 crying_face 1

anonim_35
Залетна Я тут• 1 час назад
20
Ответ дляПэрисхилтонша
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Бо грошики нам потрібні європейські:)
woman_facepalming 1
anonim_45
Люблю_смаколики• 1 час назад
21
Ответ дляСіточка
Объясните мне зачем нам этот ЕС? Чтоб взлетели цены на коммуналку? И нам диктовали сколько чего мы можем выращивать и производить?
Де була Польща зі своїми ляхами до ЄС?
Вони були на дні.
І оно дивіться як їх підняли. Дотації, відмили, причесали пшеків. Тепер з трусів гордо випригують і з висока га нас позирають
like 15 woman_facepalming 5
anonim_45
Люблю_смаколики• 1 час назад
22
Ответ дляПэрисхилтонша
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Яким чудом вона такою стане? За який шиш?
like 1
anonim_121
13чудоСВЕТА• 1 час назад
23
Ответ дляВоленс-неволенс
главное начать тему с ’бачили’ и дальше можно разгонять заказ
Вся компанія у двох темах трудітца одночасно
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3856012
like 5 woman_facepalming 3
noavatar
Mary_40• 1 час назад
24
Ну знаете ли поляков точно блгатын страны не хотят в ес, то есть жители Германии италии Норвегии. И что? Там вроде главные реальные Германия Франция Италия, а поляки там так на последних местах.
like 2
anonim_219
Сіточка• 1 час назад
25
Ответ дляЗалетна Я тут
Бо грошики нам потрібні європейські:)
Та если ты член любого союза, ты должен ещё эти грошики ещё внести....какв профсоюз когда-то работники....
like 2
anonim_107
Руда ліса• 1 час назад
26
Ответ дляПэрисхилтонша
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Все просто - ми самі не можемо це зробити.
Та ж сама Польща теж не могла, поки в неї не почали вливати річки грошей з ЄС.
like 7 woman_facepalming 1
anonim_90
Пэрисхилтонша• 1 час назад
27
Ответ дляГонУрова дівка
Это ж надо было порвать экономические связи с РФ,давним торговым партнёром,чтобы в итоге остаться у разбитого корыта
Нужно быть совсем конченным, чтобы хотеть быть с рф. Посмотрите на их ’сегодня’ - рот не открыть, интернета нет, маразм с переводим ’иностранных слов’ и бред из записок сумасшедшего можно продолжать долго
like 10 woman_facepalming 5
anonim_26
Асталависта бэйби• 1 час назад
28
Ответ дляПапина дочка
Бо саме нам потрібна підтримка, ресурс ЄС. А під час війни ця треба актуальна як ніколи
І що тепер? ЄС такі ой, ну якщо на порадниці дівчата хочуть в ЄС, тоді давайте? Вони нас не хотіли й до війни, а зараз тим паче, бо нащо їм у складі країна, в якій війна
anonim_220
Кондуктор трамвая• 1 час назад
29
менше читайте цього брэда. по перше. а по друге, нам до цього немає бути діла, як і їм. я взагалі думаю, що це наша ОПа придумала. це фейк звичайний
dislike 2
anonim_219
Сіточка• 1 час назад
30
Ответ дляЗалетна Я тут
Бо грошики нам потрібні європейські:)
И кстати нам с вами эти грошики не перепадут , все миндичам будет ..., а повышение коммуналки и налогов это нам тянуть
like 7 pouting_face 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff