Аноним_1857• Изменено 26 июня в 08:33
Бачили вже що коїться? Майже 60 відсотків поляків не хочуть бачити Україну у ЄС.
Новини з ранку. Погані
Майже 60 відсотків поляків не хочуть бачити Україну у ЄС. Це показало опитування у червні. Також прем´єр Угорщини Петер Мад´яр наголосив, що саме він своїми діями не пускає Україну до ЄС. Фрідріх Мерц підтримав Польшу та Угорщину зазначивши, что Україна не може вступити до ЄС, доки тривають на її території будь які бойові дії
А_я_ЛОЖУ!• 26 июня в 09:46
Ответ дляЧорт і Шо
Бо ми не можемо бути нейтральні між ЄС і ерефією. Без варіантів або ЄС або таможенний союз. А в ЄС доходи більше і платять вони більше. Щось останні 15 років на росісію мало хто їздить ´ на заробітки´. Сама росіся їздить на заробітки в Європу.
Вы знаете как люди живут ’на заработках’ до сих пор?
Это 4 в одной комнате
Из еды сосиски и мивина
Угадайте почему?
Это 4 в одной комнате
Из еды сосиски и мивина
Угадайте почему?
Я в дамках• 26 июня в 09:48
Ответ дляСіточка
А ещё мне тут недавно сказали что Януковичу просто так предлагали ЕС , а он отказался? Это правда? Политикой раньше не интересноваоась...
Ага предлагали, в точку
Я в дамках• 26 июня в 09:51
Ответ дляПэрисхилтонша
Вот объясните, зачем нам тот ЕС? Ну, вроде бы уже многие побывали там, увидели жизнь не туриста, а из нутри.
Украине нужно стать такой, чтобы хотели присоединиться к ней, а не быть бедным родственником и подстраиваться под указания кого-то
Уже, присоединились, точнее присосались, высасывают ресурсы, бабки зарабатывают на бойни, генофонд забрали лучший, поезд ушёл.
Вишиванка• 26 июня в 09:51
Не хочу никакого ЕС!!! Когда нас спросят хотим ли мы?. Нашу страну развивать нужно! Нашу!
Регионщица• 26 июня в 09:54
Ответ дляГлаголиця
це давно не новина і чого украіна лізла в те ЄС..
Бо народ тупий і необразований,схильний до пропаганди.
Я такая наивная• 26 июня в 09:55
Ответ дляАноним_1857
Скоріш за все - ні. Це якщо чесно казати
И они не хотят) все логично)
Я такая наивная• 26 июня в 10:02
Ответ дляРуда ліса
Все просто - ми самі не можемо це зробити.
Та ж сама Польща теж не могла, поки в неї не почали вливати річки грошей з ЄС.
В нас уже влили ого-го на военку, в разы больше чем в ту Польшу за все годы что она в ЕС. Дальше ни у кого вливать деньги в Украину желания нет, это бездонное коррупционное дно
Сіточка• 26 июня в 10:06
Ответ дляРегионщица
А чей народ не тупой? Мои ’ беженцы’ что-то разочаровались в умах местных европейцев..... Которые верят телевизору.....
Амбасадор щастя• 26 июня в 10:08
Ответ дляАноним_1857
А мотивація ? Поляки стримують нас, бо прямим текстом кажуть, що не хочуть конкуренції в агросекторі, у кожної країни своя мотивація. Польські політики останнім часом доклалди немало зусиль, щоб отримати оті 60%.
Альдебаран• 26 июня в 10:08
Не вступимо в ЄС - не будуть наші хлопці ще за закордоння гинути, нехай потім поляки самі себе захищають, нема ЄС - не сунь носа, хто у нас герой. І не треба Україні надиктовувати які тарифи піднімати до європейського рівня...
Залетна Я тут• 26 июня в 10:10
Ответ дляРегионщица
А інші народи прямо дуже освічені і розумні:)
Амбасадор щастя• 26 июня в 10:10
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну бо цей курс давно задано, а ми ж оперативно реагувати ні на що не вміємо. Отже, буде найгірший варіант - нас туди все одно не візьмуть, а купу незручних і непопулярних законів доведеться прийняти і виконувати.
Угу, останім часом сплошні ’покращення’ в тарифах, податках, законах івсе іпд егідою ’вимоги ЄС’.
Амбасадор щастя• 26 июня в 10:11
Ответ дляВоленс-неволенс
главное начать тему с ’бачили’ и дальше можно разгонять заказ
Навіть без цієї теми дана іфнормація по всіх пабліках, тому розганяй-не розганяй, маємо, що маємо.
Регионщица• 26 июня в 10:13
Ответ дляСіточка
Финны не тупой и те же грузины(частично) выбрали мир вместо войны.
А мы выбрали войну,выбрали беспредел в стране,тоталитаризм почище чем в раше.И все это с молчаливого согласия большинства,которому кучка черноротых ,в начале войны,затыкала рот.
Регионщица• 26 июня в 10:14
Ответ дляЗалетна Я тут
У них немає війни,а у нас є.
Можна навіть сказать,що у них немає війни,бо воюють нами.
Пукимончиг• 26 июня в 10:17
Ответ дляСіточка
Объясните мне зачем нам этот ЕС? Чтоб взлетели цены на коммуналку? И нам диктовали сколько чего мы можем выращивать и производить?
нам не надо ЕС, потому что мы сами себе диктуем цены и ставим какие хотим, хоть миллион, а ЕС скажет - миллион нельзя, надо пенсам доплачивать до прожиточного минимума, надо тем доплачивать, надо льготы и ты ды
это ЕС это просто приманка, мы там не будем
Пукимончиг• 26 июня в 10:18
Ответ дляСіточка
а про умы 73% что эти беженцы говорят? они из тех процентов - наголосовали и смылись?
ПП-шница• 26 июня в 10:21
Я їх розумію. Україна по факту претендує відігравати їх роль в ЄС, навіщо їм це.
Папина дочка• 26 июня в 10:26
Ответ дляЯ в дамках
Удалено администрацией...
О! Вот и ватка полезла
БлинчикБезСметанки• 26 июня в 10:32
Ответ дляПапина дочка
О! Вот и ватка полезла
Завжди приємно побачити справжню патріотку на форумі, бо вати розплодилося стільки, що ступити нікуди. Скажіть, ви у яких частинах воюєте? Які військові спеціальності освоїли?
Регионщица• 26 июня в 10:37
Ответ дляПапина дочка
О! Вот и ватка полезла
Все близкие на войне,да?
Или всей семьёй поддерживаете Украину где-то на берегах Испании?
Папина дочка• 26 июня в 10:37
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Прежде чем пользоваться функцией копировать/ вставить, необходимо прочитать что и куда
Копуша• 26 июня в 10:38
Ответ дляСіточка
Щоб були хоча б нормальні зарплати і пенсії. Скільки людей життя віддало за європейські цінності та майбутнє, жаль, що Європі це до одного місця. Ані тут не цінують, ані іншим країнам нах ми потрібні
Регионщица• 26 июня в 10:40
Ответ дляКопуша
Думаю прайду ЛГБТ два рази на рік вам має бути достатньо,щоб відчути себе ближче до европейских цінностей,і зрозуміти що то все не дарма
Копуша• 26 июня в 10:41
Ответ дляВишиванка
Нашу країну хоча б в спокої лишили б вже. Нормально собі розвивалися на протязі останніх 15 років навіть без ЄС, ні, треба було х*йлу дьоргатися
Копуша• 26 июня в 10:43
Ответ дляРегионщица
Мені жаль, що за це усе загинули і гинуть наші хлопці. Мені хочеться вже просто миру і спокою
Санта Барбара• 26 июня в 10:48
Ответ длянаКоблучках
А куда нужно? В таможенный союз?
Обов`язково потрібно кудись лізти?
БлинчикБезСметанки• 26 июня в 10:50
Ответ дляКопуша
Вони загинули за велике бабло кварталу та прикоритних. Вони загинули за довгострокові інтереси та швидкоплинні хотіли наших друзів та партнерів. Кварталу та партнерам ваші бажання малоцікаві.