Україна понад усе!• Изменено сегодня в 00:57
Зекономлені гроші мої?
В чоловіка борги за ремонт авто,яке він втопив.Вирішив продавати свою хату,щоб купити квартиру і розрахуватися з боргами.Продавав 5 років і все щось заважало укласти угоду,хоча рази три все вже доходило до завдатку.
Зараз чоловік поїхав з країни і залишив мені доручення на продаж.Я продала будинок менше,чим за рік по ринковій вартості і знайшла ,щоб купити ,іншу нерухомість по дуже хорошій вартості.Чоловік погодився і на продаж,і на покупку і з залишком,який має закрити борг.
В останній момент я змогла отримати деяку інформацію у сусідів і збити ціну ще на 4тис+ зекономила на послугах рієлтора,бо домовилися напряму з власником.Ще й до того договорилась,що він залишить багато цінних речей в будинку,бо я планувала його здати по хорошій ціні.
І от сьогодні чоловік телефонує і розповідає,як витрачати зекономлені гроші.Наприклад дати гроші його брату на операцію по видаленню катаракти...
Я з цим не згодна,бо доклала чимало зусиль,щоб виторгувати додаткові ’бонуси’ і сама хочу вирішити,що корисного для нашої сім´ї можна за них купити
Зараз чоловік поїхав з країни і залишив мені доручення на продаж.Я продала будинок менше,чим за рік по ринковій вартості і знайшла ,щоб купити ,іншу нерухомість по дуже хорошій вартості.Чоловік погодився і на продаж,і на покупку і з залишком,який має закрити борг.
В останній момент я змогла отримати деяку інформацію у сусідів і збити ціну ще на 4тис+ зекономила на послугах рієлтора,бо домовилися напряму з власником.Ще й до того договорилась,що він залишить багато цінних речей в будинку,бо я планувала його здати по хорошій ціні.
І от сьогодні чоловік телефонує і розповідає,як витрачати зекономлені гроші.Наприклад дати гроші його брату на операцію по видаленню катаракти...
Я з цим не згодна,бо доклала чимало зусиль,щоб виторгувати додаткові ’бонуси’ і сама хочу вирішити,що корисного для нашої сім´ї можна за них купити
8
3
1
1
Тепличная• сегодня в 01:01
Якщо цю квартиру продавав би ріелтор. Ви просили умовно 40 тис, а ріелтор зміг знайти покупця за 50. Чи може ріелтор залишити собі різницю у 10тис?
1
Меня много• сегодня в 01:03
Ви виступили як ріелтор, це не зекономлені, а вами зароблені.
Я б сказала «коханий, я займалась, я заробила, я хочу витратити на це… ну ту частину грошей, які належать тобі, як ти бачиш я не претендувала. Будь ласка, дай мені розпорядитись цими грошима так-то»
Я б сказала «коханий, я займалась, я заробила, я хочу витратити на це… ну ту частину грошей, які належать тобі, як ти бачиш я не претендувала. Будь ласка, дай мені розпорядитись цими грошима так-то»
2
1
Тепличная• сегодня в 01:05
Ответ дляМеня много
Ви виступили як ріелтор, це не зекономлені, а вами зароблені.
Я б сказала «коханий, я займалась, я заробила, я хочу витратити на це… ну ту частину грошей, які належать тобі, як ти бачиш я не претендувала. Будь ласка, дай мені розпорядитись цими грошима так-то»
Я б сказала «коханий, я займалась, я заробила, я хочу витратити на це… ну ту частину грошей, які належать тобі, як ти бачиш я не претендувала. Будь ласка, дай мені розпорядитись цими грошима так-то»
А ви б подарували ріелтору, який продавав би ваше житло, різницю між фактичною ціною продажу і оціночною вартістю житла ?
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:05
Ответ дляСон і дрімота
Полечите себе зубы
Тільки закінчила лікування.
Хіба що імплант поставити,бо одного зуба немає
Хіба що імплант поставити,бо одного зуба немає
2
Малявка ще та• сегодня в 01:06
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тільки закінчила лікування.
Хіба що імплант поставити,бо одного зуба немає
Хіба що імплант поставити,бо одного зуба немає
Чудова ідея
3
1
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:06
Ответ дляТепличная
Якщо цю квартиру продавав би ріелтор. Ви просили умовно 40 тис, а ріелтор зміг знайти покупця за 50. Чи може ріелтор залишити собі різницю у 10тис?
То рієлтор бере комісію з продажу і з купівлі.Отже ті 4тис я як раз заробила.
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:07
Ответ дляМеня много
Ви виступили як ріелтор, це не зекономлені, а вами зароблені.
Я б сказала «коханий, я займалась, я заробила, я хочу витратити на це… ну ту частину грошей, які належать тобі, як ти бачиш я не претендувала. Будь ласка, дай мені розпорядитись цими грошима так-то»
Я б сказала «коханий, я займалась, я заробила, я хочу витратити на це… ну ту частину грошей, які належать тобі, як ти бачиш я не претендувала. Будь ласка, дай мені розпорядитись цими грошима так-то»
Я так і сказала.Думала дещо вкласти в дрібний ремонт і половину на відпочинок
2
1
Тепличная• сегодня в 01:08
Ответ дляУкраїна понад усе!
То рієлтор бере комісію з продажу і з купівлі.Отже ті 4тис я як раз заробила.
Комісія - це оплата його послуг. Але ж він ’заробив’ різницю у 10тис, як ви - знайшов можливість продати дорожче. За вашою логікою він має право залишити різницю собі. Подарували б ’зароблену’ ним різницю?
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:08
Ответ дляТепличная
А ви б подарували ріелтору, який продавав би ваше житло, різницю між фактичною ціною продажу і оціночною вартістю житла ?
Рієлтор заробляє собі чималу комісію,а я більше місяця займалась продажею і купівлею безкоштовно
4
1
ПростоБелка• сегодня в 01:10
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тільки закінчила лікування.
Хіба що імплант поставити,бо одного зуба немає
Хіба що імплант поставити,бо одного зуба немає
Да ставить имплантат ну и бруту дать чуть чуть
Меня много• сегодня в 01:12
Ответ дляТепличная
А ви б подарували ріелтору, який продавав би ваше житло, різницю між фактичною ціною продажу і оціночною вартістю житла ?
Дивлячись які умови договору з ріелтором. Це не про «подарувала». Якщо я кажу мені з продажу така то сума і ріелтор рве дупцю заради навару - звісно все що зверху його. Якщо я домовилась про 2% від продажу, і встановлена вартість така то, то він за стільки і продає
1
Тепличная• сегодня в 01:13
Ответ дляУкраїна понад усе!
Рієлтор заробляє собі чималу комісію,а я більше місяця займалась продажею і купівлею безкоштовно
Але це ваша проблема, що ви продавали майно житло вашого чоловіка безкоштовно. І в даному випадку це не має жодного відношення до різниці між фактичною і оціночною вартістю житла.
Ріелтору ви явно не збиралися віддати ’зароблену’ ним різницю у вартості нерухомості, чи не так? Але собі чомусь це хочете дозволити. По суті ви претендуєте на те, що вам не належить. Ні ріелтор, ні ви не маєте жодного права на ці кошти. Ваша функція - посередника. Вся отримана сума від продажу належить власнику, а не вам. Ви могди обговорювати питання оплати ваших послуг з чоловіком, іншими словами - виставити йому рахунок. ’Коханий, за продаж твого майна з тебе Х грн’. Це якщо у вашій сім´ї заведено товарно грошові відносини, звичайно. Але робити це ДО згоди на вашу участь у продажу його майна.
Залишати різницю собі ви не маєте жодного права - майно вам не належить.
Ріелтору ви явно не збиралися віддати ’зароблену’ ним різницю у вартості нерухомості, чи не так? Але собі чомусь це хочете дозволити. По суті ви претендуєте на те, що вам не належить. Ні ріелтор, ні ви не маєте жодного права на ці кошти. Ваша функція - посередника. Вся отримана сума від продажу належить власнику, а не вам. Ви могди обговорювати питання оплати ваших послуг з чоловіком, іншими словами - виставити йому рахунок. ’Коханий, за продаж твого майна з тебе Х грн’. Це якщо у вашій сім´ї заведено товарно грошові відносини, звичайно. Але робити це ДО згоди на вашу участь у продажу його майна.
Залишати різницю собі ви не маєте жодного права - майно вам не належить.
1
Ушла и Пришла• сегодня в 01:14
Это ваши общие. И тратить их нужно на семью.
Какое брату, если у вас импланта нет?
Мужу тоже может что-то нужно.
Какое брату, если у вас импланта нет?
Мужу тоже может что-то нужно.
1
Тепличная• сегодня в 01:15
Ответ дляМеня много
Дивлячись які умови договору з ріелтором. Це не про «подарувала». Якщо я кажу мені з продажу така то сума і ріелтор рве дупцю заради навару - звісно все що зверху його. Якщо я домовилась про 2% від продажу, і встановлена вартість така то, то він за стільки і продає
Згідно договору ріелтор отримує відсоток від продажу, це і так зрозуміло.
Питання в тому, у чию кишеню піде різниця між прогнозованою і фактичною ціною? У ваш, як власника, чи у ріелтора, який зміг знайти покупця, згодного платити більше?
Питання в тому, у чию кишеню піде різниця між прогнозованою і фактичною ціною? У ваш, як власника, чи у ріелтора, який зміг знайти покупця, згодного платити більше?
Тепличная• сегодня в 01:16
Ответ дляУшла и Пришла
Это ваши общие. И тратить их нужно на семью.
Какое брату, если у вас импланта нет?
Мужу тоже может что-то нужно.
Какое брату, если у вас импланта нет?
Мужу тоже может что-то нужно.
Дошлюбне майно. З якого дива це спільні гроші?
Меня много• сегодня в 01:18
Ответ дляТепличная
Згідно договору ріелтор отримує відсоток від продажу, це і так зрозуміло.
Питання в тому, у чию кишеню піде різниця між прогнозованою і фактичною ціною? У ваш, як власника, чи у ріелтора, який зміг знайти покупця, згодного платити більше?
Питання в тому, у чию кишеню піде різниця між прогнозованою і фактичною ціною? У ваш, як власника, чи у ріелтора, який зміг знайти покупця, згодного платити більше?
З ріелтором бувають різні договори. Ок, назвемо не ріелтор, а посередник. Автор - посередник. Чоловік - продавець. Продавець доручив посереднику продати за 50 тис, посередник продав за 54 - 4 заробіток посередника. Як на мене все очевидно
2
1
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:19
Ответ дляТепличная
Дошлюбне майно. З якого дива це спільні гроші?
Ну якщо то не спільні гроші,то покладу я їх на депозит на його ім´я і нічого купляти не буду взагалі.Бо моєї зацікавленості в цій угоді немає.
1
Тепличная• сегодня в 01:19
Ответ дляМеня много
З ріелтором бувають різні договори. Ок, назвемо не ріелтор, а посередник. Автор - посередник. Чоловік - продавець. Продавець доручив посереднику продати за 50 тис, посередник продав за 54 - 4 заробіток посередника. Як на мене все очевидно
У вашому оточенні є хоч одна людина, яка віддала ріелтору надлишково отриману суму за житло?
Тепличная• сегодня в 01:20
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну якщо то не спільні гроші,то покладу я їх на депозит на його ім´я і нічого купляти не буду взагалі.Бо моєї зацікавленості в цій угоді немає.
Якби ви були порядною людиною, ви б у власника запитали ДО договору продажу його майна що робити з його грошима. І він би вирішував чи варто з вами мати справу чи краще заплатити дійсно порядній людині і не мати з вами проблем.
1
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:21
Ответ дляТепличная
У вашому оточенні є хоч одна людина, яка віддала ріелтору надлишково отриману суму за житло?
Питання не в тому,що продали дорожче,чим очікувалося,а в тому,що я змогла вийти безпосередньо на продавця і можу купити дешевше,чим ми планували.
А можу і не купити
А можу і не купити
3
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:23
Ответ дляТепличная
Якби ви були порядною людиною, ви б у власника запитали ДО договору продажу його майна що робити з його грошима. І він би вирішував чи варто з вами мати справу чи краще заплатити дійсно порядній людині і не мати з вами проблем.
Дуже цікаво,яка це ’ порядна людина’ буде йому купляти-продавати,ще й безкоштовно
2
2
Меня много• сегодня в 01:23
Ответ дляТепличная
У вашому оточенні є хоч одна людина, яка віддала ріелтору надлишково отриману суму за житло?
У моєму оточенні всі дотримуються умов договору. У випадку автора був договір передати продавцю певну суму.
Ок, я на своєму прикладі. Колись я мала маленький бізнес з підбору різноробів. Замовник купував годину роботи 1 людини за 70 грн у мене, я купувала годину роботи у різноробів за 45 грн. Керуючись вашою логікою, так як замовник платив мені 70, а не 45 я мала всі гроші віддавати різноробам?
Тут те ж саме тільки з більшою сумою і в зворотньому порядку.
Ок, я на своєму прикладі. Колись я мала маленький бізнес з підбору різноробів. Замовник купував годину роботи 1 людини за 70 грн у мене, я купувала годину роботи у різноробів за 45 грн. Керуючись вашою логікою, так як замовник платив мені 70, а не 45 я мала всі гроші віддавати різноробам?
Тут те ж саме тільки з більшою сумою і в зворотньому порядку.
Тепличная• сегодня в 01:28
Ответ дляУкраїна понад усе!
Питання не в тому,що продали дорожче,чим очікувалося,а в тому,що я змогла вийти безпосередньо на продавця і можу купити дешевше,чим ми планували.
А можу і не купити
А можу і не купити
Ви глибоко непорядна людина.
Поясню на пальцях.
При оформленні договору купівлі продажу нормальний ріелтор продавця робить все можливе, щоб продавець отримав максимальний прибуток. Він порадить де дешевше зробити оцінку майна, порадить адекватного нотаріуса з прийнятною вартістю послуг і перевіркою грошей у нотаріуса, а не в банку (це коли готівкою платили, зараз не знаю чи збереглася така функція), звичайно ж, він буде виставляти максимально можливу ціну і торгуватися, може домовитися з покупцем за оплату його послуг покупцем, а не продавцем і т.д. Це все збільшує прибуток продавця, і по суті не впливає на його комісію. Але вся отримана продавцем сума йому і залишається. Це і є ознака гарного ріелтора - подати якомога вигідніше для продавця. А ви поводитеся як гопник у 90-ті. Вашому чоловіку треба було з братом мати справу чи з чужою людиною, а не вами.
Поясню на пальцях.
При оформленні договору купівлі продажу нормальний ріелтор продавця робить все можливе, щоб продавець отримав максимальний прибуток. Він порадить де дешевше зробити оцінку майна, порадить адекватного нотаріуса з прийнятною вартістю послуг і перевіркою грошей у нотаріуса, а не в банку (це коли готівкою платили, зараз не знаю чи збереглася така функція), звичайно ж, він буде виставляти максимально можливу ціну і торгуватися, може домовитися з покупцем за оплату його послуг покупцем, а не продавцем і т.д. Це все збільшує прибуток продавця, і по суті не впливає на його комісію. Але вся отримана продавцем сума йому і залишається. Це і є ознака гарного ріелтора - подати якомога вигідніше для продавця. А ви поводитеся як гопник у 90-ті. Вашому чоловіку треба було з братом мати справу чи з чужою людиною, а не вами.
5
1
1
автор
Україна понад усе!
• сегодня в 01:32
Ответ дляТепличная
Ви глибоко непорядна людина.
Поясню на пальцях.
При оформленні договору купівлі продажу нормальний ріелтор продавця робить все можливе, щоб продавець отримав максимальний прибуток. Він порадить де дешевше зробити оцінку майна, порадить адекватного нотаріуса з прийнятною вартістю послуг і перевіркою грошей у нотаріуса, а не в банку (це коли готівкою платили, зараз не знаю чи збереглася така функція), звичайно ж, він буде виставляти максимально можливу ціну і торгуватися, може домовитися з покупцем за оплату його послуг покупцем, а не продавцем і т.д. Це все збільшує прибуток продавця, і по суті не впливає на його комісію. Але вся отримана продавцем сума йому і залишається. Це і є ознака гарного ріелтора - подати якомога вигідніше для продавця. А ви поводитеся як гопник у 90-ті. Вашому чоловіку треба було з братом мати справу чи з чужою людиною, а не вами.
Поясню на пальцях.
При оформленні договору купівлі продажу нормальний ріелтор продавця робить все можливе, щоб продавець отримав максимальний прибуток. Він порадить де дешевше зробити оцінку майна, порадить адекватного нотаріуса з прийнятною вартістю послуг і перевіркою грошей у нотаріуса, а не в банку (це коли готівкою платили, зараз не знаю чи збереглася така функція), звичайно ж, він буде виставляти максимально можливу ціну і торгуватися, може домовитися з покупцем за оплату його послуг покупцем, а не продавцем і т.д. Це все збільшує прибуток продавця, і по суті не впливає на його комісію. Але вся отримана продавцем сума йому і залишається. Це і є ознака гарного ріелтора - подати якомога вигідніше для продавця. А ви поводитеся як гопник у 90-ті. Вашому чоловіку треба було з братом мати справу чи з чужою людиною, а не вами.
Ви ,мабуть той самий ображений рієлтор,який не заробив свої 3тис дол з лоха продавця/ покупця,бо щось там порадив.
Розумна людина і без рієлтора розбереться,де зробити оцінку і якого нотаріуса обрати.І всі ці ’ зекономлені’ гроші і близько не дотянуть до економії на послугах самого рієлтора.
Розумна людина і без рієлтора розбереться,де зробити оцінку і якого нотаріуса обрати.І всі ці ’ зекономлені’ гроші і близько не дотянуть до економії на послугах самого рієлтора.
2
Тепличная• сегодня в 01:35
Ответ дляМеня много
У моєму оточенні всі дотримуються умов договору. У випадку автора був договір передати продавцю певну суму.
Ок, я на своєму прикладі. Колись я мала маленький бізнес з підбору різноробів. Замовник купував годину роботи 1 людини за 70 грн у мене, я купувала годину роботи у різноробів за 45 грн. Керуючись вашою логікою, так як замовник платив мені 70, а не 45 я мала всі гроші віддавати різноробам?
Тут те ж саме тільки з більшою сумою і в зворотньому порядку.
Ок, я на своєму прикладі. Колись я мала маленький бізнес з підбору різноробів. Замовник купував годину роботи 1 людини за 70 грн у мене, я купувала годину роботи у різноробів за 45 грн. Керуючись вашою логікою, так як замовник платив мені 70, а не 45 я мала всі гроші віддавати різноробам?
Тут те ж саме тільки з більшою сумою і в зворотньому порядку.
Ви порівнюєте тепле з м´яким. Те, що робили ви, колись називали спекуляцією, зараз ’бізнесом’, ви отримували прибуток, не виробляючи нічого по суті. Але це не заборонено законом, ок. Але яке це має відношення до продажу власного майна? Перефразуючи доступною вам мовою: якщо ви маєте квартиру і продали її перекупу за 40 тис, а перекуп - являючись новим власником, продав її за 70 тис - жодних проблем. Він продав СВОЄ майно. А якщо ви наймаєте ріелтора, який продає ВАШЕ майно, але кладе у кишеню не лише обумовлену договором комісію, а і різницю між оціночною і фактичною вартістю - це обман продавця і має каратися.
1
Меня много• сегодня в 01:34
Ответ дляТепличная
Ви глибоко непорядна людина.
Поясню на пальцях.
При оформленні договору купівлі продажу нормальний ріелтор продавця робить все можливе, щоб продавець отримав максимальний прибуток. Він порадить де дешевше зробити оцінку майна, порадить адекватного нотаріуса з прийнятною вартістю послуг і перевіркою грошей у нотаріуса, а не в банку (це коли готівкою платили, зараз не знаю чи збереглася така функція), звичайно ж, він буде виставляти максимально можливу ціну і торгуватися, може домовитися з покупцем за оплату його послуг покупцем, а не продавцем і т.д. Це все збільшує прибуток продавця, і по суті не впливає на його комісію. Але вся отримана продавцем сума йому і залишається. Це і є ознака гарного ріелтора - подати якомога вигідніше для продавця. А ви поводитеся як гопник у 90-ті. Вашому чоловіку треба було з братом мати справу чи з чужою людиною, а не вами.
Поясню на пальцях.
При оформленні договору купівлі продажу нормальний ріелтор продавця робить все можливе, щоб продавець отримав максимальний прибуток. Він порадить де дешевше зробити оцінку майна, порадить адекватного нотаріуса з прийнятною вартістю послуг і перевіркою грошей у нотаріуса, а не в банку (це коли готівкою платили, зараз не знаю чи збереглася така функція), звичайно ж, він буде виставляти максимально можливу ціну і торгуватися, може домовитися з покупцем за оплату його послуг покупцем, а не продавцем і т.д. Це все збільшує прибуток продавця, і по суті не впливає на його комісію. Але вся отримана продавцем сума йому і залишається. Це і є ознака гарного ріелтора - подати якомога вигідніше для продавця. А ви поводитеся як гопник у 90-ті. Вашому чоловіку треба було з братом мати справу чи з чужою людиною, а не вами.
Вибачте, ви що ріелторка з двотисячних?
3
3
Тепличная• сегодня в 01:34
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ви ,мабуть той самий ображений рієлтор,який не заробив свої 3тис дол з лоха продавця/ покупця,бо щось там порадив.
Розумна людина і без рієлтора розбереться,де зробити оцінку і якого нотаріуса обрати.І всі ці ’ зекономлені’ гроші і близько не дотянуть до економії на послугах самого рієлтора.
Розумна людина і без рієлтора розбереться,де зробити оцінку і якого нотаріуса обрати.І всі ці ’ зекономлені’ гроші і близько не дотянуть до економії на послугах самого рієлтора.
У вашому випадку ображений лише власник майна і за сумісництвом ваш чоловік, якого ви намагаєтеся ’взути’ на продажу його власного майна
1
Тепличная• сегодня в 01:36
Ответ дляМеня много
Вибачте, ви що ріелторка з двотисячних?
Ні, я ще пам´ятаю значення слова порядність.
Меня много• сегодня в 01:38
Ответ дляТепличная
Ви порівнюєте тепле з м´яким. Те, що робили ви, колись називали спекуляцією, зараз ’бізнесом’, ви отримували прибуток, не виробляючи нічого по суті. Але це не заборонено законом, ок. Але яке це має відношення до продажу власного майна? Перефразуючи доступною вам мовою: якщо ви маєте квартиру і продали її перекупу за 40 тис, а перекуп - являючись новим власником, продав її за 70 тис - жодних проблем. Він продав СВОЄ майно. А якщо ви наймаєте ріелтора, який продає ВАШЕ майно, але кладе у кишеню не лише обумовлену договором комісію, а і різницю між оціночною і фактичною вартістю - це обман продавця і має каратися.
Чого ви вважаєте, що ріелтор (представник продавця) працює тільки за відстоток?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу