Ошеламиссимо• 25 июня в 23:04

Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу

Чоловік працює за кордоном. Отримує зп 4шт баксів. Десь 500 баксів висилав мені. А це сказав щоб я шукала теж роботу і дома не сиділа. Треба йому допомагати. У нас в місті зп 15 ну 20 тисяч грн максимум. Сильно не допоможуть. Знайшла я вакансію, влаштувалася , працюю з ранку до вечора по 10 годин. На руки отримала 13500 грн чистими. З чоловіком стала меньше спілкуватися бо немає часу зовсім. То став придиратися , ще обіжається ,що я на нього час не находжу.
Хотіла у інших поцікавиться , скільки чоловік ваш виділяє коштів вам на місяць? Чи гоне на роботу за 13500 грн, аби не сиділа дома і теж працювала.
Просто вже такі думки щоб поїхати за кордон і собі заробляти, але мабуть чоловіка в мене вже не буде, а буде інший.
Липка-прилипка• 26 июня в 10:33
Ответ дляОшеламиссимо
Але він рахує що я його жінка. І шо він повернеться додому і його чекатиму я . І уваги від інших чоловіків я не маю права приймати бо він в мене є- це він так вважає.
Це ви хочете, щоб він так вважав))))

Липка-прилипка• 26 июня в 10:34
Ответ дляПАЦАНКА О
то просто у нього вже очевидно є інша жінка, і він вас так готує,з турботою про вас)
Я б теж здорового трутня не фінансувала
Липка-прилипка• 26 июня в 10:37
Ответ дляОшеламиссимо
Ну от і я так вважаю що і від мене він нічого не отримає, і я маю повне право іншому дати, а його не вибрати вже. А він ще планує повертатися і жити зі мною, ще щоб я тут працювала за ті копійки і йому всю увагу і весь свій час приділяла. Та ні, краще тоді на роботу за кордон здриснути.
Мда.... типова побутова проституція
Липка-прилипка• 26 июня в 10:40
Ответ дляLove_Love_Love_
А за який кордон ви на роботу поідете? Ви таки глупа баба, маєте від того хлопа 500$ знайшли б ще роботу за 500$ і живете в себе вдома горя не знаєте, але ви хочете валити пахати десь як проклята на ті самі гроші щоб вижити за кордоном і вийти в 0. Розумно
Автор розраховує там знайти лоха, щоб переповзти йому на шию
Липка-прилипка• 26 июня в 10:42
Ответ дляОшеламиссимо
Собі на майбутні витрати відкладає.
Молодець, вчасно прозрів
Липка-прилипка• 26 июня в 10:45
Ответ дляЯниЯ
Можно подумать, были бы женаты, то он бы не смог уйти 😂и бросить
Можна просто називати речі своїми іменами, а не видавати бажане за дійсне
Липка-прилипка• 26 июня в 10:48
Смішна тема, дякую, авторе, Порадниця бодай на мить стала тою , давньою Порадницею зайду потім почитати-посміятись) зараз - на озеро з дітьми
Б´ю байдики• 26 июня в 11:36
Ответ дляПотеряласЯ Я...
На платформах на кшталт robota.ua та Work.ua більшість роботодавців вказують заробітну плату «чистими» (тобто ту суму, яку ви отримаєте на руки після сплати всіх податків).Однак це правило не є жорстким стандартом.
наши нет. и даже с вычетом налогов фиг получится то, что они рисуют
Трохи злякана• 26 июня в 11:41
Ответ дляМусик Пусик
У нас кредит, нажили пока искала работу в чудом городе. Поработала 2 года, уволили, ищу работу и пинками под зад гонит, все равно куда, вплоть до того что едь заграницу. Все г.. но войны вместе, я не уезжала, хотя когда была возможность в 23 и меня звали родители в Англию, он не настаивал. А теперь -, едь сама. Родители уже вернулись, забугром никого не. Мы впо снимаем жилье. Я помыкаюсь ещё и возможно действительно уеду, только нахрена мне такие качели, тогда, когда задница то опоры нет. Сейчас открывается многое, перевариваю, есть нехорошее мысли..вместе больше 15 лет
Я бы его бросила честно

Неновая почта• 26 июня в 12:07
Ответ дляОшеламиссимо
Немає роботи в місті. Зарплати маленькі. Вибору немає такого
я б не працювала
Ванна Тазиковна• 26 июня в 12:21
4 тысячи за границей это копейки, ищите работайте, он прав
Жена_КотораяСтена• 26 июня в 13:18
Ответ дляОшеламиссимо
Как познакомилися, отбил у мужа бывшего, увел. Очень хотел со мной быть. Была любовь и страсть сразу. Сделал предложения. Стали жить вместе. Ездили отдыхать .
Я сказала что подумаю. Потом поехал на работу за границу. Ну вот как то так.
Как можно увести человека? Это ж не корова. Вы сами ушли к нему. Но сложилось не так, как планировалось. Так бывает, это жизнь. Но жизнь быстро проходит, и тратить ее на ожидание как по мне не результативно. Я бы искала возможность ехать к нему, если он того стоит или отпустила и шла своей дорогой.
4есотка• 26 июня в 15:02
Мій після спілкування з мамцею весь час мені говорить, що час іти на роботу. Він на Сході, дитина не проста, іде в перший клас. Зараз планую йому оформлювати інвалідність. Мені допомагає моя мама. Його маман відносно молода, але фиркає, що у неї немає часу возити дитину на реабілітацію і кому це треба, тільки даремне викидання грошей на чужих людей.
маминаБубочка• 26 июня в 21:25
Ответ дляОшеламиссимо
Работать надо, чтоб не деградировать дома. То, что зарплаты низкие, не проблема: Вам-то муж помогает. Просто выберите себе любимое занятие, и кайфуйте.