Тут надолго• 10 июня в 14:47

Підтяжка без імлантів

Вітаю , дівчата розкажіть , хто робив підтяжку грудей після годування грудьми БЕЗ імплантів.

Які є важливі моменти ? За скільки повністю заливає шов?

Ще прочитала що після підтяжки і народженням ще дітей -ГВ неможливе?
Дюйм оф о4ка• 10 июня в 14:57
нащо різати природні груди??? вони що 10 розміру і аж такі обвислі до колін.

Квітнева Іванівна• 10 июня в 15:01
Мой ответ возможно не поможет, я делала с имплантами. Хотя изначально шла на консультацию без имплантов.
Но из моей родной 4, после кормления сиси превратились в унылые вялые сосиски до пупка. Врач сказал уберет лишнее и грудь в лучшем случае будет размера 1.
Меня это не устроило и мы заказали самые маленькие импланты из Германии.
Кормить мне мой врач сказал можно. Т.е. протоки они оставляют, но не все, многое убирается. У меня еще и узлы были в груди, забыла как называется это, то врач все повырезал.
Заживать будет наверное как и с имплантами, если якорный разрез.
Первые 2 недели ооочень сложно. Потом полегче.
автор Тут надолго • 10 июня в 15:01
Ответ дляДюйм оф о4ка
До ГВ була чашка B, а зараз Е( дуже не комфортно + візуально обвислі стали
Дюйм оф о4ка• 10 июня в 15:42
Ответ дляТут надолго
Думаю жоден чоловік вам не скажет що це негарно
Не пириживай• 10 июня в 16:23
Ответ дляДюйм оф о4ка
До чого тут чоловіки. Якщо жінці не подобається її тіло вона вільна його міняти так як їй того хочеться
Дюйм оф о4ка• 10 июня в 16:42
Ответ дляНе пириживай
Та я просто намагаюся донести авторці що то гарно сексуально!! бо великі груди завжди обвислі і то ПРИРОДНЬО
nadin-glad• 26 июня в 10:35
Що і як заживає можно по фото глянути, тут наприклад після 3-х місяців https://www.instagram.com/drolegtkach/reel/C78psNy... . А щодо ГВ, то я навпаки чула, що на нього операція ніяк не впливає.