ПампушОК• 10 июня в 15:56

НМТ з історії вже обговорювали?

Скажу одразу, що старша дитина в мене вже давно закінчила школу та тоді це було ЗНО, а молодша лише в 7 клас перейшла. Але тему НМТ відслідковую.
В мене питання: репетитори знають більше ніж шкільні вчителі? Але як, якщо переважна більшість репетиторів це вчителя шкіл. І друге питання: за 18 років стажу шкільна вчитель історії знає лише шкільну програму?

Куди котиться освіта в Україні? Одні не можуть нормальні тести для іспитів скласти, а інші (маю на увазі омбудсмена) не розуміють які дурниці в ефірі кажуть. І це ж ті люди, які навчалися без он-лайну та війни.
А вот недавно• 10 июня в 16:02
Вчителя не вчать, діти не вчаться, а батьки обурені. Якось так

Працівниця року• 10 июня в 16:02
Історію не розбирала по атомам, а математика строго в рамках шкільної програми.

А ви цікавилися які саме питання були з історії, що їх нема в шкільній програмі?

Чула лише обурення нецке в укр.мові, хоча це для мене, не філолога, це знайоме слово.
Невидимка• 10 июня в 16:03
По одній вчительці робити висновки? У мене була вчителька, яка писала : ’явка обезательна’, коли я казала: проверочное слово - обЯзаность, сказала, шо не зрозуміла гумору.... 😂
автор ПампушОК • 10 июня в 16:03
Ответ дляПрацівниця року

Ні, я просто в новинах прочитала і пару днів тому тут бачила тему з обговоренням завдань по математиці
Працівниця року• 10 июня в 16:04
Ответ дляНевидимка
То від слова обезяна:)
Сиреневенькая• 10 июня в 16:04
Знать портреты исторических личностей, никому неизвестных, это для чего? История - это о другом
автор ПампушОК • 10 июня в 16:04
Ответ дляНевидимка
Це капець
Вам телефонограмма• 10 июня в 16:04
Вчителі такі ж самі люди. Тому деякі знають лише шкільну програму, а деякі - більше.
Що стосується другого питання - дивись першу відповідь.
Ну і треба враховувати, що у нас купа різних авторів та підручників. І вони відрізняються один від одного. Тому на питання з фоточками можна і не відповісти, якщо саме цих фоточок немає в тому підручнику, по якому викладає вчитель.
Дівчина Гілмор• 10 июня в 16:04
Це котиться в прірву з тими нушами та інтелектами. Раніше тему розбирали, наголошую ВИКЛАДАЛИ, а зараз, що не пояснили на уроці, знайдете в інтернеті.

Личко Невеличке• 10 июня в 16:04
Репетитори,які готують до НМТ - зазвичай знають нюанси нмт, але не всі репетитори їх знають.

І не всі репетитори - це вчителі в школі
Працівниця року• 10 июня в 16:04
Ответ дляПампушОК
А з математикою що там не те? Все на місці :)
kitten _• 10 июня в 16:04
Людина могла допустити одну помилку і все. Це не 200 балів.
Якби новина була, що викладач взагалі не склала, то це вже інше питання.
Завжди недо...• 10 июня в 16:06
Я для себя решила не мотать нервы и деньги на репетиторов. ЗНО в прошлом году у дочки было, после ночи в укрытии. Поступили на контракт, как и кто занимался, но на стрессе не сдали
автор ПампушОК • 10 июня в 16:06
Ответ дляНевидимка
В нас у старшого в 5 класі класна керівник написала на дошці «не здали учебники» і дал перелік прізвищ. Ну тут ще так-сяк, бо Дніпро в ті часи був на 90% російськомовний. Але мене це теж трохи вразило
Svitlo_• 10 июня в 16:07
Вчитель повинен знати історію в рамках шкільної програми. Але і тести мають бути виключно по шкільній програмі.
Личко Невеличке• 10 июня в 16:07
Ответ дляkitten _
Завжди так було.
Син ще на зно зробив дрібну помилку з математики, не повністю розписав рішення відкритої задачі. Отримав 198 замість 200. Хоча рішення правильне.
На апеляцію йти не хотів.

Але якщо чесно ті 2 бали в його випадку нічого не грали, окрім премії, яку давали 200-бальникам тоді.
В війна взагалі все з ніг на голову посиавиоа і поміняла плани
Працівниця року• 10 июня в 16:07
Ответ дляВам телефонограмма
Всі візуальні об´єкти з історії подані на сайті уцояо в матеріалах до підготовки, наскільки я пам´ятаю.
Дівчина Гілмор• 10 июня в 16:07
Ответ дляЗавжди недо...
Підкажіть на який факультет і скільки платити за рік? Які зараз розцінки взагалі?
автор ПампушОК • 10 июня в 16:08
Ответ дляСиреневенькая
Так, впізнавати по портретах напевно це зайве, хіба що 5-6 найвидатніших на приклад рівню Хмельницького або Володимира Великого.

Svitlo_• 10 июня в 16:08
Ответ дляПрацівниця року

Мені 50 років. Знаю ще з дитинства це слово по фільмам і книгам
Файна пані• 10 июня в 16:08
А з мови про ’нецке’? Я бачу що нмт складено так, щоб якомога менше дітей навчалися на бюджеті.
Файна пані• 10 июня в 16:09
Ответ дляSvitlo_
Бо Ви доросла, я теж знаю з книг про Кроша, діти це і не мають знати.
Вам телефонограмма• 10 июня в 16:10
Ответ дляПрацівниця року
Ну це не зовсім правильно. Виходить таки треба знати більше шкільної програми? І лазити усім, в тому числі і вчителям додатково по сайтах?
Працівниця року• 10 июня в 16:10
Ответ дляДівчина Гілмор
Розцінки на єдебо за всі попепедні роки у відкритому доступі і від спеціальності до спеціальності, а також в рамках одної спеціальноств в різних зво різниться разюче, прям в одному в 2,5 рази може бути більше, аніж в іншому.
Без QR коду• 10 июня в 16:10
Вчителями щараз стають ті, хто ніде не зміг поступити
В педагогічні університети за останні 15 років не має конкуренції і високо вмотивованих дітей
Хочете, щоб ваших дітей вчили профі, то тоді зп повинна бути відповідною
Жоден нормальний вчитель не буде працювати за ті копійки
Бутерброд и я• 10 июня в 16:10
Ответ дляПрацівниця року

Математика.Параметры учат только в мат классах. И да, остальное учат, но всего 3 урока в неделю , минус уроки , которые попали на тревогу
Пацака-задирака• 10 июня в 16:10
Ответ дляПрацівниця року

Це точно зараз вчать у школі?
автор ПампушОК • 10 июня в 16:11
Ответ дляДівчина Гілмор
У моїх дітей різниця в віці більше 10 років. Старший навчався по звичайній програмі, а молодша вже пішла в НУШ. Як на мене, то програма одна та сама, просто назву поміняли. Принаймні в 1-4 класах я різниці не помітила. А сина зошити я порівнювала зі своїми радянськими і теж програма +/- співпадала, принаймні по математиці.
Svitlo_• 10 июня в 16:11
Ответ дляВам телефонограмма
Вчителям ні. Бо як тут кажуть відчитав до часу дня і все. Ніякої додаткової підготовки до уроків не потрібно.
Чаюри• 10 июня в 16:11
Ответ дляБез QR коду
А вчора писали, що вчителі по 40 тис заробляють, угоди у них з ЮНІСЕФ