Гірчинка• 11 июня в 16:43

Черешневая диета

Сижу на ней третий день. Съедаю примерно 3кг в день. По весу +500гр. Вкусно👍
автор Гірчинка • 11 июня в 17:46
Ответ дляніколи такого не було
А, то ви чисто теоретик фантазер?
Искренне желаю вам иметь возможность купить себе ту еду, которую хочется. Хотя бы еду, для начала.

ніколи такого не було• 11 июня в 17:59
Ответ дляГірчинка
Ви дивна. Значить на хату із садом,з черешнями, персиками, абрикосами, сливами, виноградом, малиною, чорницею, агрусом, смородиною, клубникою, ківі, 8 елітними кущами винограду в центрі мільонника мені вистачило, а на їжу ні? Я про те що ви черешні 3 кг ніколи не їли, просто не мали такого досвіду, тому вирішили що це смішно бо не реально. А дзуськи вам. Для мене це не гумор. Ваше побажання купити їжу жлобське, наче ви можете, а інші ні. То я не купую, я продаю, таким як ви, дорого.
Фрикаделька• 11 июня в 18:25
Ответ дляГірчинка
Аж жаль вас стало. Вы вообще не рассматриваете вариант, что люди покупают ту еду, что им надо? Опыт у вас, конечно, жесть 😬
Залиште своє жало при собі. Я з практики знаю, що той, у кого вистачає грошей на різноманітну їжу і не тільки, ніколи не влаштує такі безглузді монодієти))
КозацькаДуша• 11 июня в 18:29
Ответ дляФрикаделька
При чем здесь диета?Просто сезон короткий и любимая ягода