Мания-Величия• 12 июня в 17:59
Які ж бувають баби дури мислячі передком
Згадалось декілька історій коли класному мужику попадається, просто, ідіотка слабка на одне місце.
Перша історія була пара, красиві обоє зовнішньо, 2 дітей, він завжди дуже чудово заробляв, абсолютно всім забезпечував, перед війною купив велику квартиру в шикарній локації, почав ремонт, війна вони виіхали в Німеччину, вона почала чпокатись з психологом на курсах, застав прямо на гарячому іх, розвелись, німцю звісно вона не потрібна.
Друга історія, зустрічались, класний чувак те саме- зароблнні в чому не відмовляв, 6 разів робив пропозицію, все не одружувались бо вона чпокалась з його другом красавчиком і пройдохою який чпокав все що рухалось, викрилось коли той друг захворів на гепатит і заразились декілька людей які з ним пересікались.
Ще одна історія, одружились, чувак зробив ремонт шикарний в 4 кімнатній квартирі, прийшла мама яка теж була співвласником квартири, вигнала його - сказала ти тут ніхто вали, пішли на зйом, почалась війна, він відправив іі до своєі мами в Італію, вона познайомилася з багатим сусідом, почала з ним спати- розвелись. Зараз в чувака все добре, купив квартиру, дівчина вагітна, знайома сидить в бабушатніку на зйомі і чухає гриву як жити далі, італьяшці вона на хєр не треба..
Як можна думати виключно передком? Це інстинкт блокує здоровий глузд чи як?
Мания-Величия
• 12 июня в 18:02
Ответ дляНа паровозе
Я так розумію, Вас і заміж не звали, і не чпокали?
В мене все ок, не турбуйтесь.
Чупокабра• 12 июня в 18:05
Ответ дляМания-Величия
В мене все ок, не турбуйтесь.
Воно й видно, яка щаслива жіночка, думаюча головою
Мания-Величия
• 12 июня в 18:06
Ответ дляЧупокабра
Вам дуже пасує ваш нік))
Почемучечка• 12 июня в 18:06
Тут часто такое читаешь. Вы создайте тему с вопросом какая привлекательная черта у мужчины? Большинство скажет чтоб красивый, высокий и в уши срал знатно.
Спросите зачем ты с ним спишь на первом свидании или он же мудак а ты ему даёшь. В ответ-так мне ж тоже секс нужен!
Мания-Величия
• 12 июня в 18:07
Ответ дляПочемучечка
100% очевидно по першим же відповідям що я зачіпила жіночок))
Почемучечка• 12 июня в 18:08
Ответ дляМания-Величия
Секса их лишаете! Они ж считают что это они чпокают мужиков
Борщик• 12 июня в 18:08
Кроме квартир и конечного траха ничего неизвестно. Они может всю жизнь все со всеми. Ни одного мужика не знаю, который бы признал, что мудак и из-за этого от него жена ушла, все рассказывают, что она загуляла.🤣
Борщик• 12 июня в 18:08
Ответ дляНе зви чайна
Не всі готові віддатися за ремонт в квартирі
Теща была не готова! Настоящая женщина!
Почемучечка• 12 июня в 18:09
Автор, а во второй истории дама еще и гепатит схавтила?
И в третей я что то не поняла. Чья там мама была?
Мания-Величия
• 12 июня в 18:09
Ответ дляНе зви чайна
Удалено администрацией...
Пожмаковна• 12 июня в 18:09
Ответ дляМания-Величия
В мене все ок, не турбуйтесь.
Не схоже, правда. Вас так турбують чужі передки, що ми починаємо за Вас хвилюватись
Мания-Величия
• 12 июня в 18:10
Ответ дляБорщик
Мені взагалі ніхто з мужиків нічого не розповідав я знаю ці історії якраз від жінок
Не зви чайна• 12 июня в 18:10
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Що саме ви не зрозуміли ? Якщо чоловік не цікавить, то пофіг що він там купив і зробив
Мания-Величия
• 12 июня в 18:11
Ответ дляПочемучечка
Так, заразилась гепатитом, лікувалась, лежала в лікарні.
В третій історії - ії мама по пʼяні вигнала іх з квартири де він зробив ремонт, обставив, купив всю техніку
Мания-Величия
• 12 июня в 18:12
Ответ дляНе зви чайна
Угу, більше цікавить той хто нічого не купив, нічого не зробив, зато виєбав 17 разів
Сіґеле-міґеле• 12 июня в 18:13
Ответ дляМания-Величия
В мене все ок, не турбуйтесь.
Вішайте лапшу комусь іншому
вентиляторная• 12 июня в 18:13
Ответ дляМания-Величия
Так а ті жінки шо? Шо сказали, як пояснили свої вибори?
Не зви чайна• 12 июня в 18:13
Ответ дляМания-Величия
Цікавить те, чого хочеться в конкретний момент. Це не привід виходити заміж
Мания-Величия
• 12 июня в 18:13
Ответ дляПожмаковна
Не варто, хвилюйтеся виключно за себе
Айпишница• 12 июня в 18:14
Чужая семья потёмки...Вы не знаете, что у них было в семье, видите только со стороны..у меня тоже есть знакомые, которые расстались из-за войны.
1. Она уехала в Англию, когда муж смог выехать, она сказала, что приезжать уже не надо, развелись, она вышла замуж за англичанина, он уехал в Китай (дали визу по работе).
2. Выехали вместе в США, она собирается замуж за американца, он пока не знает, что делать, женаты были 19 лет.
3. Выехали вместе в Польшу, он случайно встретил свою первую любовь, развелись, она вернулась назад в Николаев. Какие отношения у них были я не знаю, со стороны это были счастливые браки, а как оно было на самом деле никто не знает...так бывает, это жизнь..
вентиляторная• 12 июня в 18:15
А мене турбує , як це мама по п´яні вигнала власника квартири з ремонтом?))))
Мания-Величия
• 12 июня в 18:16
Ответ длявентиляторная
Ну перша хотіла іноземця, друга все життя зрозуму сходила від краси друга свого хлопця, а третій взагалі- джек пот
іноземець, багатий і гарний
вентиляторная• 12 июня в 18:16
Ответ дляМания-Величия
іноземець, багатий і гарний
Виходить, вони просто зробили свій вибір, що вас дивує
Мания-Величия
• 12 июня в 18:17
Ответ дляНе зви чайна
Ясно, вами теж керують інстинкти в моменті? Для вас кожна овуляція є потенційною загрозою зламати собі життя?
Мания-Величия
• 12 июня в 18:18
Ответ длявентиляторная
Дивує що люди зруйнували сімʼі заради перепіхону в моменті
Не зви чайна• 12 июня в 18:18
Ответ дляМания-Величия
Зламати життя це триматися за чоловіка, який не приваблює. Я своїм життям насолоджуюся