мадамГрицацуева• 25 мая в 21:54
Свекруха. Як би ви відносились?
Щоб ваша свекруха постійно хотіла, щоб ї ї менший син жив зі старшим? Щоб старший постійно опікувався і вирішував всі проблеми меншого?
4
Твоя космішна• 25 мая в 21:56
Это нормальное желание беспокойной матери. Главное как муж к этому относится.
16
4
Не цілуюсь з бодуна• 25 мая в 21:57
Я б изначально не была с человеком, которым верховодит мамаша. Она жизни не даст
14
автор
мадамГрицацуева
• 25 мая в 22:00
Ответ дляБаба_Воля
Якщо я жінка молодшого - то норм
Ви б жили з сім´єю старшого?
1
1
Баба_Воля• 25 мая в 22:00
Ответ длямадамГрицацуева
Ви б жили з сім´єю старшого?
А що такого? Про мене б теж опікувалися і вирішували всі проблеми. Краса!
12
Не худа ні разу• 25 мая в 22:00
А яка причина такого бажання? У молодшого є проблеми по здоров´ю? Він не може потурбуватися про себе сам? Тоді зрозуміле її бажання. Але наскільки це підходить вашій сім´ї, вирішувати лише вам.
5
НуКаНаКа• 25 мая в 22:01
Ответ дляБаба_Воля
А що такого? Про мене б теж опікувалися і вирішували всі проблеми. Краса!
Або зробили б з Вас домогосподарку на дві сімʼї.
6
Чупокабра• 25 мая в 22:02
Ответ длямадамГрицацуева
Ви б жили з сім´єю старшого?
Нет.Дети выросли,у каждого свой путь.Какого хера старший ребенок должен усыновлять младшего брата?
7
Не худа ні разу• 25 мая в 22:02
Ответ длямадамГрицацуева
Ви б жили з сім´єю старшого?
Ви - жінка старшого брата, наскільки я розумію.
НуКаНаКа• 25 мая в 22:02
Ответ дляЗапароленое одеяло
Считала бы, что это не мое дело
Якщо Ви невістка і він буде жити у Вашій сімʼї? Точно не Ваша справа?
6
Кондуктор троллейбуса• 25 мая в 22:03
Ответ дляНе худа ні разу
А яка причина такого бажання? У молодшого є проблеми по здоров´ю? Він не може потурбуватися про себе сам? Тоді зрозуміле її бажання. Але наскільки це підходить вашій сім´ї, вирішувати лише вам.
Скоріше за все просто улюблена корзіночка, яку все життя рятували і не напружували. Я заміжня за старшим братом такої царапки. Добре що чоловік у мене адекватний.
7
3
Хлопаю ресницами• 25 мая в 22:03
Ответ длямадамГрицацуева
Ви б жили з сім´єю старшого?
Я б ні з якою сімʼєю б не жила, але з нами живе молодша сестра чоловіка чому я несказанно рада
Не худа ні разу• 25 мая в 22:03
Ответ дляЧупокабра
Нет.Дети выросли,у каждого свой путь.Какого хера старший ребенок должен усыновлять младшего брата?
Це виправлано у тому випадку,якщо молодший не може про себе турбуватися через здоров´я. Це нормально, якщо брат підтримає брата. Але такі рішення приймають у кожній сім´ї індивідуально.
Баба_Воля• 25 мая в 22:04
Ответ дляНуКаНаКа
Або зробили б з Вас домогосподарку на дві сімʼї.
Ні, в умові задачі ця місія покладена на старшого брата
3
автор
мадамГрицацуева
• 25 мая в 22:04
Ответ дляЗапароленое одеяло
Считала бы, что это не мое дело
А сенсі не ваша справа? Коли в вашу хату і вашу сім´ю намагаються запихнути ліву вам людину
5
автор
мадамГрицацуева
• 25 мая в 22:05
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Скоріше за все просто улюблена корзіночка, яку все життя рятували і не напружували. Я заміжня за старшим братом такої царапки. Добре що чоловік у мене адекватний.
Все вірно
3
Не худа ні разу• 25 мая в 22:05
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Скоріше за все просто улюблена корзіночка, яку все життя рятували і не напружували. Я заміжня за старшим братом такої царапки. Добре що чоловік у мене адекватний.
У вас діти є? Подумайте за яких умов ви могли б просити власну дитину піклуватися про брата/сестру.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
автор
мадамГрицацуева
• 25 мая в 22:07
Ответ дляНе худа ні разу
У вас діти є? Подумайте за яких умов ви могли б просити власну дитину піклуватися про брата/сестру.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
За умов, що один одружився , а інший щоб не знімати квартиру теж дуже хотілось би навісити слідом на голову.
Кондуктор троллейбуса• 25 мая в 22:09
Ответ дляНе худа ні разу
У вас діти є? Подумайте за яких умов ви могли б просити власну дитину піклуватися про брата/сестру.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
У мене діти є.
Мені не треба думати, у мене приклад перед очима. Коли хлопчику мама дула в попу все життя, хлопчик абсолютно ні до чого не пристосований, в тому числі до побуту, а мамі вже важко то все вивозити і хочеться на когось спихнути. На іншу жінку не вдається, бо кому така ляля треба, а на старшого сина аж бігом. Бо він же ж молодець, багато досяг, життя «склалося» і тому має ще всиновити брата.
Мені не треба думати, у мене приклад перед очима. Коли хлопчику мама дула в попу все життя, хлопчик абсолютно ні до чого не пристосований, в тому числі до побуту, а мамі вже важко то все вивозити і хочеться на когось спихнути. На іншу жінку не вдається, бо кому така ляля треба, а на старшого сина аж бігом. Бо він же ж молодець, багато досяг, життя «склалося» і тому має ще всиновити брата.
7
автор
мадамГрицацуева
• 25 мая в 22:10
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У мене діти є.
Мені не треба думати, у мене приклад перед очима. Коли хлопчику мама дула в попу все життя, хлопчик абсолютно ні до чого не пристосований, в тому числі до побуту, а мамі вже важко то все вивозити і хочеться на когось спихнути. На іншу жінку не вдається, бо кому така ляля треба, а на старшого сина аж бігом. Бо він же ж молодець, багато досяг, життя «склалося» і тому має ще всиновити брата.
Мені не треба думати, у мене приклад перед очима. Коли хлопчику мама дула в попу все життя, хлопчик абсолютно ні до чого не пристосований, в тому числі до побуту, а мамі вже важко то все вивозити і хочеться на когось спихнути. На іншу жінку не вдається, бо кому така ляля треба, а на старшого сина аж бігом. Бо він же ж молодець, багато досяг, життя «склалося» і тому має ще всиновити брата.
О, все те саме
НуКаНаКа• 25 мая в 22:10
Ответ дляНе худа ні разу
У вас діти є? Подумайте за яких умов ви могли б просити власну дитину піклуватися про брата/сестру.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
Тут мова йде про спільне проживання. Це не просто ’допоможи, будь ласка, Васі фінансово’.
За тих умов, що мама, швидше за все, втомилася тягнути синочка на своєму горбу
6
1
Чупокабра• 25 мая в 22:10
Ответ длямадамГрицацуева
За умов, що один одружився , а інший щоб не знімати квартиру теж дуже хотілось би навісити слідом на голову.
Нет
Запароленое одеяло• 25 мая в 22:11
Ответ дляНуКаНаКа
Якщо Ви невістка і він буде жити у Вашій сімʼї? Точно не Ваша справа?
Точно не мое. Если старший брат на такое согласен он бы не был моим мужем никогда. А так со своей матерью все вопросы решает ее сын, а не я. Я бы мужу сказала, что мне такое не подходит, а он бы уже дальше донес инфу, а что там свекровь себе хочет - ко мне никак не относится
5
Роздратована шкіра• 25 мая в 22:11
Тоді треба було старшому не одружуватися, а опікувати молодшого, якщо в сімʼї такі традиції. Навіщо це все невістці-незрозуміло. І хто вона в даній ситуації? Падишах в спідниці, чи наймичка для двох. Попереджувати її треба було на початку про таку схему.
5
СкиниУскачи!• 25 мая в 22:11
Ответ длямадамГрицацуева
За умов, що один одружився , а інший щоб не знімати квартиру теж дуже хотілось би навісити слідом на голову.
Ну спросите маму кому вы чаще должны давать и обстирывать
3
Запароленое одеяло• 25 мая в 22:12
Ответ длямадамГрицацуева
А сенсі не ваша справа? Коли в вашу хату і вашу сім´ю намагаються запихнути ліву вам людину
Муж в это время в коме? Почему я должна решать вопрос с желаниями ЕГО матери?
1
ПочтальЁнша• 25 мая в 22:12
Я запуталась в этом всем. А кто кому банкет оплачивает???? Кто за все платит?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу