Пацан к успеху шел• 12 июня в 22:38
Порадьте якесь гарне озеро для купання з дитиною в кінці червня.
Випав вільний тиждень в кінці червня. Дитя просить купання. За кордон не можемо поїхати. Що є в Україні, більш-менш, безпечне, щоб покупатися, з гарною інфраструктурою? Я дивилась Солотвіно, але кажуть там брудно і зовсім не для дітей. А нам щоб і покупатись, і погуляти, і подивитись щось цікаве, і поїсти, і поспати без тривог. І це все, бажано, не за всі грощі світу. Порадьте щось, будь ласка. Часу дуже мало лишилось....
Зараз все скажу• 12 июня в 23:00
Шацькі озера. Ніколи там не була, але знайомі щороку відпочивають , дуже подобається.
Пацан к успеху шел
• 12 июня в 23:16
Ответ дляЗараз все скажу
Так, дякую, на Світязі гарно. Але були вже багато раз там. Може, хтось порадить щось ще?