НЛОша• 13 июня в 18:52
Стріляли і кинули «їжаки» під авто як ТЦКівці та поліцаї гналися за чоловіком
Звідки знати норми Законів України
Закон України ’Про Збройні сили України’
Загальні положення:
Органи військового управління забезпечують неухильне додержання вимог Конституції України стосовно того, що Збройні Сили України не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів державної влади чи перешкоджання їх діяльності.
Ніякі надзвичайні обставини, накази чи розпорядження командирів і начальників не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій по відношенню до цивільного населення, його майна та навколишнього середовища.
Посилання на сайті Верховної Ради України
Поліцейський і тцкашний бандитизм - продовжується!
Загальні положення:
Козяка-маляка• 13 июня в 19:08
Ответ дляГладиолус
Може вас мобілізують, ви ж маєте переконання для того щоб віддати свій громадянській борг
До вас не доходит, что пока война мобилизация будет проходить. Это ж очевидные вещи
Пугачиха• 13 июня в 19:08
Ответ дляГладиолус
Що такого держава дала, що треба віддавати борг? Мені здавалося, що життя дали батьки, а не держава. І держава не віддасть своє життя за громадян
НЛОша
• 13 июня в 19:10
Ответ дляНаизнанку
Правда-правда. Вот вам ТЦК-шники ветераны. Нарезка от первых лиц-рассказывают в суде какие они АТОшники и УБДшники
ЯК ПРОПАГАНДА РОБИТЬ З ТЦКШНИКІВ ’ВЕТЕРАНІВ’
Дмитро Гнап
В нього чудовий канал.
Не боїться казати як є. І не бреше. Колишній артилерист.
Гладиолус• 13 июня в 19:10
Ответ дляКозяка-маляка
Вообще не понятно что там происходит и какая причина
Ваабще непанятна. Ми не знаем что это такое, если бы мы знали что это такое, а ми не знаем.
Пугачиха• 13 июня в 19:10
Ответ дляКозяка-маляка
Звісно
Але це має законно. А не диктаторськими методами, які практикують. Тому що люди вмирали за європейські права і цінності, які в цьому питанні ніхто не хоче дотримуватися💁♀️
НЛОша
• 13 июня в 19:10
Ответ дляКозяка-маляка
Таким чином?
Гладиолус• 13 июня в 19:11
Ответ дляКозяка-маляка
До вас не доходить що в країні диктатура і закони не працюють? Я тут упоротих часто зустрічаю, тільки рівень упоротості різний. Ви гуру.
НЛОша
• 13 июня в 19:13
Вони взагалі божевільні, що тцкашники, що поліцаї. Тцкашникам я не дивись, тому що там стовідсотково імбецили. Схоже, що і поліцаї недалеко втекли. Одним словом - виродки. Ці тварі вже роблять все що захочуть,тепер вони це влада в Україні,анархія і безпрєдєл в державі по повному. Такі морди, великі, накачані, хальоні ,наглючі ходить воно, і відчуває себе богом.
Хотіли викрасти, так кожен буде тікати, що вони хотіли, типу сказати що це законно, ні це незаконно ще і за ремонт повинні заплатити.
Гладиолус• 13 июня в 19:14
Ответ дляНЛОша
Автор,це виключно заробітки. Заробляють наче завтра не настане. Тільки не зрозуміло де ми повернули, не туди, що породили стільки виродків?
НЛОша
• 13 июня в 19:16
Коршуни зібралися на одного чоловіка сволота, чому на фронт машини не відправляють, там наші ЗСУ на плечах поранених носять ,а тут катаються на таких дорогих машинах , горючка дорога і одного нещасного ловлять єкіпажем з шести машин боягузи -серуни. І говорять що нема кому воювати.Всі в силі відгодовані.Їм дали зброю ,але вони воюють не з ворогом А з НАРОДОМ.Їм можна поводитися з простим людом агресивно бити ,вбивати ,викидати.,стріляти .А вони психіатрію проходили.Хто їм видав зброю. Позорище.
От тільки коли хлопчик стікав кров´ю і просив допомоги батькові чомусь порозбігались...
Гладиолус• 13 июня в 19:18
Ответ дляНЛОша
Так, все так. На підняття зарплат військовим грошей немає. Скільки отримують сьогодня всі хто в цій охоті прийняв участь?
Пугачиха• 13 июня в 19:19
Ответ дляНЛОша
Таких підтримують тільки ті, кому війна вигідна
НЛОша
• 13 июня в 19:19
Ответ дляГладиолус
Перед тим як дічь піймати її треба загнати,тцкуни заганяють а мусора ловлять,новий вид спорту. Людолови. Скільки поліції бігає,а кажуть нема ким хлопців в ЗСУ міняти,вони тут гроші заробляють. За старання, ще і ЗП їм в двічі підняли. Тепер, ще більше вислужуватись будуть. Україна перетворилас на країну жахів . Як би так злочинців ловили.
НЛОша
• 13 июня в 19:27
За діючим кримінальним кодексом - статті 258 (терор цивільного населення), 438 (воєнні злочини проти цивільного населення), 442 (геноцид цивільного населення). Все це за участі правоохронних та збройних формувань, зловживання і перевиження повноважень (стаття 365, 426-1 кку), групою осіб, за попередньою змовою ( п 4 ст 28 кку), з метою наживи. Десь так.