Цікавий писочок• 1 час назад
Коли ви розумієте, що бади вже стали хобі, а не допомогою?
У вас був момент, коли ви сказали собі стоп, досить банок?
Котомафия• 1 час назад
Да у меня они хобби не были. Я настороженно отношусь к приему бесконтрольному, всегда ищу противопоказания и показания в связи с моими заболеваниями. Я сдавала анализ на те витамины, которые есть в панели анализов, чтоб не пить лишнего; читаю исследования на Ланцете, пабмеде и др ресурсах, чтобы понимать общие тенденции. Куркуму, например, я принимать не стану)
Сонячний день• 1 час назад
Ответ дляКотомафия
Тоже самое. Это как с ферритином - все выучили модное слово и решили что его нужно пить, а у человека может быть все в норме.
Ответ дляСонячний день
Пить феритин неможливо))) це - білок вашого організму, який там зобов‘язаний бути на рівні від 10 щоб Ви ворушилися, і на ріані від 50 щоб ви жили енергійним житієм))
Хто його п‘є?)) покажіть мені видумщіка затєйніка цього?
Белоснежко• 33 минуты назад
Ответ дляСонячний день
Що значить може, здаєш аналіз вітамін Д, феритин, білок і тд і відповідно п´єш. Так само якщо не можеш заснути можна магній поприймати. Взимку Пила вітамін Д і омегу. Потім пила препарати для відновлення слизової ШКТ. Зараз залізо. Після заліза планую вітаміни групи В пропити і коензім q10.
Белоснежко• 36 минут назад
Ответ дляTeonaa
У мене наприклад феритин низький, я почала пити бісгліцинат заліза.