Страхованная• 15 июня в 10:58
Места в самолете?
Посадка 3-3-3, какое место выбрать? Лечу одна. 15 часов. Какой ряд лучше?
Нічний дожор• 15 июня в 11:06
На таку довгу тривалість краще сидіти в центральному ряду біля проходу - по-перше, як захочеться встати - встали, ні від кого не залежите. Якщо по центру буде людина, у неї буде вибір виходити наліво чи направо(по ситуації). А де сидіти - справа особистих вподобань, мені чесно байдуже - у таких великих літаках не 1 туалет, щоб до нього втомились ходити
После 18• 15 июня в 11:13
А ряд лучше ближе к голове самолета и вообще идеально - возле аварийных выходов, там больше места для ног