Дверной_Проем• 15 июня в 22:04
Мне на судьбе наверно написано, что я буду одинокая, без любимого человека
Господи, почему такую судьбу уготовил мне. Какая я несчастная и ущербная…
забиякина• 16 июня в 10:46
Ответ дляДаЗдраПерма
Ой, да прям. Самодостатність і цікавість ніяк суттєво не впливають на те, чи будеш ти чоловіку цікава як жінка. Це геть різні сфери.
Ой, да прям
Різним чоловікам подобаються різні жінки, якщо ви не в курсі))
Комусь потрібні виключно груди 4го розміру.
А когось заводять жінки розумні)
А, ви, я так розумію крім розміру грудей більше нічим похвалитися не можете?)
Про автора взагалі мовчу
А когось заводять жінки розумні)
Про автора взагалі мовчу
ДаЗдраПерма• 16 июня в 14:12
Ответ длязабиякина
Ой, да прям
А когось заводять жінки розумні)
Про автора взагалі мовчу
А когось заводять жінки розумні)
Про автора взагалі мовчу
Ні, я як раз ота розумна. От все життя невидимка для чоловіків. Розглядали мене тільки після довгого знайомства.
Хоча груди нормальні такі: одна 3го, друга 5го розмірів.
забиякина• 16 июня в 16:20
Ответ дляДаЗдраПерма
Судячи з усього, вам ще й здається, що у вас з почуттям гумору все ОК?))
ну таке, мда.
Так от.
Судячи з усього, ви все життя ХОТІЛИ тої самої чоловічої уваги.
Так от з досвіду) тільки починаєш дійсно кайфувати від самотності, від себе самої, від життя....
От тут то чоловік і з´являється. Причому якось сам собою.
ну таке, мда.
Так от.
ДаЗдраПерма• 16 июня в 16:24
Ответ длязабиякина
ну таке, мда.
Так от.
ну таке, мда.
Так от.
Реально? Люди багато від чого кайфують. Ну від самотності, вибачте, не знаю, від чого там кайфувати на постійній основі. Може, Ви просто змирилися, може Ви інтроверт, може Вам взагалі ніхто не потрібний )))
Автору потрібний. А я давно заміжня )
забиякина• 16 июня в 16:38
Ответ дляДаЗдраПерма
Автору потрібний. А я давно заміжня )
Ну я теж була заміжня)) 20 років, як один день)
Але, війна, знаєте чогось відмовляється запитувати, любиш/не любиш, забирає, та й усе.
Мдааа. Так от. Коли я змирилася з самотністю, і почала отримувати задоволення від життя.
То з´явився коханець) якось само вийшло)