долой_лама• Изменено 16 июня в 01:31

Порадьте, будь ласка, який масажер купити?

Хочу придбати масажер для домашнього використання, але не можу визначитися з моделлю. Цікавлять реальні відгуки та рекомендації.
Смешнюча• 16 июня в 02:07
Шиацу

Люблю порядок• 16 июня в 02:29
купила досить дешеву подушку масажну на розетці, довго обирала, зупинилася на ній, 500 грн з копійками, ну звісно обіцяли аж 5 режимів, але насправді їх два - один з підігрівом, другий без, але! в мене вона чудово знімає високий тиск та й в цілому мене вирівняла, але я маю сидячу роботу й через це пожиттєво зажату шию

погугліть, вона на метелика схожа, в автомобіль теж можна її, працює від прикурювача також

я користуюся вдома лежачи, одразу наголошу - вона для шиї та плечей, для спини не підійде, бо не витримує велику вагу
Крижана бурулька• 16 июня в 03:51
Ответ дляЛюблю порядок

Така?
Советничаю тут• 16 июня в 08:13
Ответ дляКрижана бурулька
Така?
В мене така. Для шиї мені подобається.
І є така, як в старпості автора. Автор, та зелена мне непогано, але із-за своєї геометрії можна м´яти лише малу ділянку позаду шиї. І не всм підходить ( на всіх домашніх кріпила), бо давить боляче, треба ще наловчитись її закріпити в тому місці шиї, щоб не здавлювала.
кураГАЛЯ• 16 июня в 09:19
ми купували перкусійний масажер, але він більше для ніг, сідниць