Инстагра_мерша• 16 июня в 09:24
Що оберети ви?
Відпочинок в Україні.
Результат:
вже голосів:
32 (61.54%)
Перший варіант
20 (38.46%)
Море і тільки море
Миссис Буркул• 16 июня в 09:51
Ответ дляЗалізна тьотя
Все зависит от количества денег.
а обстріли? лежати на пляжі і дивитись повітряний бій ...
Летала_НаМетле• 16 июня в 09:51
Ответ дляМиссис Буркул
Чорне море що в нас, що в Болгарії...кругом однаково. тільки там чистять пляжі, але від припливів з водоростями і медузами це не рятує
Жодного разу не була у Болгарії і не жалкую. Наче це єдине море
Миссис Буркул• 16 июня в 09:54
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви нічого не пропустили. Там нічого цікавого
Залізна тьотя• 16 июня в 09:59
Ответ дляМиссис Буркул
Я живу в этом, какая разница где лежать. Ну и там тоже есть убежища.
Миссис Буркул• 16 июня в 10:02
Ответ дляЗалізна тьотя
це адаптація чи прийняття - не знаю..Я живу в Києві -комусь і Київ страшний.
Але для мене відпочинок - це без стресів та нервів. Навіть якщо людина думає, що звикла до обстрілів, то психіка - ні.
Мульйонерша• 16 июня в 10:39
Ответ дляМиссис Буркул
Гарна країна, смачна кухня, там цікаво
Залізна тьотя• 16 июня в 10:51
Ответ дляМиссис Буркул
Ну так у меня море в шаговой доступности, чего бы мне туда не пойти. Или вы в своём Киеве, наверное тоже куда-то ходите отдыхать.
Миссис Буркул• 16 июня в 10:54
Ответ дляЗалізна тьотя
я кажу про відпочинок без стресу та обстрілів. І я зі ’свого’ Києва їду відпочивати у відпустку в умовно безпечні місця на заході країни.
А так на вихідних відпочиваю в Києві, бо на вихідні особо нікуди не поїдеш.
Миссис Буркул• 16 июня в 10:55
Ответ дляМульйонерша
Гарна країна, смачна кухня, там цікаво
Одеса з другої сторони. І то Одеса цікавіша.
Залізна тьотя• 16 июня в 10:57
Ответ дляМиссис Буркул
Так и говорите, что нет никакого для вас лично, а не просто морского нет. У каждого свое восприятие.
оксюморон• 16 июня в 11:13
Для мене море завжди краще гір. Навіть брудне. Я кайфую просто від того, що ввечері слухаю як пищать чайки та шумить вода.