Най хоч раз• 16 июня в 12:24

Як зважитися на першу покупку товарів для дорослих і перестати соромитися

Здавалося б тема сексуальних стосунків давно не табу. Однак навіть зараз, через десятки років після лібералізації поглядів на інтим, люди все ще соромляться говорити про секс, і особливо - про інтимні девайси. Тому покупка секс-іграшки для них перетворюється на цілий квест. Ми підкажемо вам, як пройти перший досвід спокійно, без тиску й зайвого почуття незручності.

Чому збентеження - це нормально

Магазини для дорослих досі оточені атмосферою чогось забороненого та лякаючого. Ти думаєш, що похід в секс-шоп - це як зізнатися, що у тебе є сексуальні бажання й фантазії, яких ти боїшся. Але факт в тому, що більшість людей мають такі думки й вони теж соромляться зізнатися собі в цьому. Тому покупка інтимного девайса - це не збоченість, а ознака здорового прагнення.

Які є методи подолання сорому

  1. Почни з онлайн-магазину. Купуючи товар для дорослих через онлайн-каталог, ти не бачиш продавця та уникаєш зайвих питань. Посилки з таких магазинів приходять у суворо конфіденційному впакуванні, тому ніхто не дізнається, що знаходиться у твоєму замовленні.
  2. Наперед визначся з вибором. Для цього почитай в Інтернеті статті, які бувають секс-іграшки, визначся що саме тобі потрібно (форма, матеріал, функції). Коли людина знає, чого хоче, це надає їй впевненості навіть при відвідуванні офлайн магазину.
  3. Пам'ятай про професіоналізм продавців. Продавці щодня бачать таких покупців, як ти. Тому сміливо став питання, проси допомогти за потреби тощо. Не ти один купуєш секс-іграшки, тому сміятися над тобою або якось додавати тобі ще більше збентеження, вони точно не будуть.
  4. Усвідом цінність покупки. Усвідом, що інтимний девайс - це не привід для сорому, а прояв турботи про тіло і сексуальне здоров'я, адже дослідження еротичних бажань робить людину більш впевненою та щасливою.
  5. Практикуй "десенсибілізацію". Додай товар у кошик на сайті, закрий вкладку і відволічись. Поступово думка про покупку перестане бути забороненою та лякаючою й ти з легкістю зможеш оформити замовлення.

Як вибрати інтимний девайс новачкові

Секс-шопи пропонують широкий асортимент і вибрати відповідний варіант не так просто. Особливо, якщо у тебе перший досвід таких покупок і ти ще точно не знаєш, що хочеш.

Не варто відразу вибирати щось екстремальне, типу величезних фалоімітаторів або наворочених девайсів з купою непотрібних функцій. Почни з чогось простого: класичного вібратора, флогера для легких ляпанців, масажера для стимуляції тощо.

Якщо ти купуєш секс-іграшку разом з партнером, обговоріть, що ви хочете спробувати. Можливо, вам буде цікаво щось для прелюдії, наприклад, лубрикант з зігрівальним ефектом або набори для рольових ігор.

І не женися за дешевизною - вибирай якісні девайси з безпечних матеріалів, простих у догляді. Наприклад, з медичного силікону.

Висновок

Основна причина збентеження перед покупкою в секс-шопі - це брак інформації. Варто його заповнити, й ти зрозумієш, що нічого поганого тут немає. Навпаки - в таких магазинах ти не зустрінеш агресивний маркетинг і наполегливі спроби продати все, що тобі не потрібно. Сучасні секс-шопи не мають нічого спільного зі стереотипними крамницями з провокаційним асортиментом: це щось набагато глибше, серйозніше та багатогранніше. А тепер коли ти знаєш, як вибирати іграшки за характеристиками й матеріалами без стресу, спокійно гортаючи сторінки через інтим магазин в смартфоні, можна з легкістю зробити замовлення. Не приховуй сексуальність - твоє задоволення завжди у твоїх руках!