Сало не люблю• 17 июня в 07:29
тиск 76 на 46
в очах аж зелені метелики, від такого не помирають, але ж як гидко почуваюся
КоКоКоКоКоКо...• 17 июня в 07:40
У мене весь час низьке, не таке як у вас але 90 на 67 я постійно як чаморош, у вас критично низьке(
Сало не люблю
• 17 июня в 07:40
Ответ дляПланшетница
Не хочу вас расстраивать, но ....
та в мене бував і нижчій, просто так погано ще не було, про небезпеку я знаю(
УраганнаЯ• 17 июня в 07:41
Ответ дляСало не люблю
При такому ви ще текст і коми і смайлики ставите?
Планшетница• 17 июня в 07:42
Ответ дляСало не люблю
Так от низкого давления умирают, а вы написали, что нет. Ну, на всякий случай- прощайте
Сало не люблю
• 17 июня в 07:42
Ответ дляУраганнаЯ
ну так, я ж ще притомна, лежу от, жду щоб полегшало
Планшетница• 17 июня в 07:43
Ответ дляСало не люблю
То, что лежите это несомненно плюс. Ещё руки на груди крест на крест сложите, что б родственникам потом меньше работы было.
УраганнаЯ• 17 июня в 07:45
Ответ дляСало не люблю
Так треба, щоб тіло, мозок, очі відпочиввли
Наполеон Бонапарт• 17 июня в 07:51
Ответ дляСало не люблю
Вам в швидку. Я серйозно.
Це небезпечно.
Я сама гіпотонік, але такий тиск критичний.
Пожалійте своїх рідних
Це небезпечно.
Пожалійте своїх рідних
Наполеон Бонапарт• 17 июня в 07:52
Ответ дляСало не люблю
Дзвоните в швидку, пояснюєте ситуацію, питаєте поради. Або приїдуть, або скажуть що робити
Біле пальто• 17 июня в 07:55
Ответ дляСало не люблю
А точно ваш тонометр не сломался?
ФсеСама• 17 июня в 08:03
Автор, вы что-то выпили, чтоб поднять давление? Дома кто-то есть, могут вам помочь?
Ms. Скромность• 17 июня в 08:06
Ответ дляСало не люблю
А хоча б чаю солодкого випили, щоб тиск підняти?
Сало не люблю
• 17 июня в 08:12
звітую: пішла поснідала, трохи покращало, тиск 81 на 54, з таким вже можна жити, сальмонельозу нема, є гастрит, невчасно вчора поїла - і от наслідки
Карамелька• 17 июня в 08:14
Ответ дляПланшетница
Не хочу вас расстраивать, но ....
Та то скорее всего так намеряно. Если сантиметром не все могут, то что уже про тонометр говорить))
Сало не люблю
• 17 июня в 08:16
Ответ дляКарамелька
тонометр справний і міряла декілька разів з інтервалами, зараз сантиметром виміри зняти складніше, ніж сучасними тонометрами
ЧупакабраЗеБест• 17 июня в 09:27
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
у меня тоже 90 на 75. так я с ним живу, и убираюсь, детей выгуливаю, хавку готовлю
ЧупакабраЗеБест• 17 июня в 09:28
Ответ дляСало не люблю
почему не вызывалает 103???
Сало не люблю
• 17 июня в 10:06
Ответ дляЧупакабраЗеБест
почему не вызывалает 103???
Тому, що мій звичайний тиск 90/60, часто бувало суттєво нижче, тож я сподівалася, що скоро стабілізується, так, власне, і трапилося. Як я писала вище, все сталося через загострення гастриту, тож причину я майже стовідсотково знала і не сильно панікувала, просто було зле в більшій мірі, ніж звичайно.
Карамелька• 17 июня в 11:21
Ответ дляСало не люблю
Если у вас еще и электронный то вообще вероятность неправильных показаний выше
Сало не люблю
• 17 июня в 11:35
Ответ дляКарамелька
є і електронний, і звичайний, звичайний повіряємо в медтехніці, щоб мати уявлення про об´єктивність показників
Карамелька• 17 июня в 15:10
Ответ дляСало не люблю
Ну в электронном по идее нужно просто сделать замеры при нормальном состоянии у вас лично и уже отталкиваться от этих цифр.
А низкое давление разве сложно поднять? Можно ж выпить кофе/коньяк какой то?
Сало не люблю
• 17 июня в 16:18
Ответ дляКарамелька
в моєму випадку довелося назавжи відмовитись і від алкоголю, і від кави, а особливо коли гастрит і холецистит в стадії загострення, рятують таблетки кофеїну
Карамелька• 17 июня в 16:20
Ответ дляСало не люблю
Ааа, ну тогда конечно. А если настойки какие-то? А если например физнагрузка?
Сало не люблю
• 17 июня в 17:24
физнагрузки есть, но не в момент же, когда ноги не держат, я достаточно часто сознание теряю, знаю признаки приближения, лучше перележать, а настойки, знаю, есть действенные, но на спирту, да и кофеин нормально пока помогает, сегодня просто не было под рукой