Від гіпертрофії мигдаликів. Що скажете, був ефект? Яка тривалість прийому?
Тепличная• 17 июня в 07:49
моему ребенку педиатр его все время только от увеличенных лимфоузлов выписывала...
Мяо мой мяо• 17 июня в 08:38
Сенсу немає. Зараз Лімфоміозот дорогий, але це просто плацебо. Не витрачайте гроші.
Белоснежко• 17 июня в 09:24
Ответ дляTeonaa
Ммм
Ну це гормональні стероіди, а це гомеопатія, це ж різне абсолютно
Гомеопатия для гланд до одного места, удалите их
Ответ дляTeonaa
Що саме збільшенне? Це ви про мигдалики чи про що? Таке враження що яви про аденоїди..
Про мигдалики. На фоні аденовірусу був мононуклеозний синдром - горло як при стрептококові й ангіні, а стрептококу нема, температури нема, не болить. Гланди майже перекрили горло, на стільки були великі. Від цього був храп і апноє. То 10 днів мометазон допомогло. Аденоїди то саме собою, і вони теж, але тут три місяці спрею з мометазоном виписали
Звоночек• 17 июня в 09:49
Лимфомиозот бесполезен, это гомеопатия. Она не работает, потому что там нечему работать - действующих веществ околонулевой процент. Стоит заметить, гомеопатией никто не берется лечить серьезные заболевания же.
Водичка такая, за пол тысячи гривен.
Ее продолжают выписывать, зачем-то, ’от лимфоузлов’. И кто-то потом говорит - о, мне он помог! Вот зуб удалили (к примеру), антибиотик пил, а шишка на шее два месяца держалась, и только лимфомиозот помог - но реактивный лимфоузел может держаться долго, но рано или поздно проходит сам, при устранении источника, и водичка эта тут не причем.
Я не педиатр, не могу к сожалению вам тут по делу посоветовать, разве что - обратиться к другому врачу
Водичка такая, за пол тысячи гривен.
Ответ дляAnnaOst
Щось таке?
А мені ніхто діагнозу тоді так і не сказав. Проходило «само»( пздц
Ответ дляЗвоночек
Водичка такая, за пол тысячи гривен.
Для зменшення не вузлов. А лімфоідних тканин, якщо вони ще не замістилися сполучними. Я вже розпочала, подивимося.
Ответ дляTeonaa
Щось таке?
Так, ще й білий наліт був. У нас теж діагноз приблизний і специфічного лікування не було. Ще мононуклеоз може так виглядати. Нам аналізи на нього не робили, бо симптомів інших не було характерних