ТочноБудет• 17 июня в 08:41
Виїзд на ПМЖ через війну
Як ви наважилися поїхати? Розум каже-треба дати собі шанс жити в спокої, а душа опирається, не хочеться покидати все рідне і звичне…
ТочноБудет
• 17 июня в 09:51
Ответ дляПаратруперсупер
Да ви що. Раз в два тижні обстріл. Живу теж у вашому Києві
Вважаєте, за два тижні(а буває і менше) можна відновитися? Думаю, тут немає чого обговорювати, розумію, що хто боявся і хотів поїхати-давно це зробили…лишилися ті, хто не може фізично, і ті, кому всеодно, немає страху, одним словом динозаври
ТочноБудет
• 17 июня в 09:54
Ответ дляПаратруперсупер
О.то давайте я виїду замість вас. Дуже люблю Туреччину. Нажаль чоловік був наш. Та війна забрала
Я вам дуже співчуваю, правда…але буває і таке, що є можливість виїхати, але психіка хапається за будь-яку можливість залишитися (не знаю чому так)
ТочноБудет
• 17 июня в 09:55
Ответ дляГл. Амурная
Тим не менш, ви спромоглись народити в війну.
Виїжджала на пологи, і повернулися назад
Попихтю та й годі• 17 июня в 09:56
Ответ дляSo_so
У мужа же есть родственники в Турции? Почему Вы так драматично пишете?
Удивительно, что про муже турке у Вас дети всю войну в Киеве.
А що дивного. У кожного свої обставини. Я з громадянством ЄС жила перший час у війні.
Паратруперсупер• 17 июня в 09:58
Ответ дляТочноБудет
Значить ми динозаври.
ТочноБудет
• 17 июня в 09:58
Ответ дляПопихтю та й годі
Так. І жили б далі, я би і не думала про виїзд, якби вже не втома, не зрозуміло скільки ще чекати і коли закінчиться все :(
ТочноБудет
• 17 июня в 09:59
Ответ дляПаратруперсупер
Значить ми динозаври.
Скоріше всього. Якщо ви ще тримаєтеся, я вам щиро заздрю
младокошкина• 17 июня в 10:11
Ответ дляТочноБудет
В чоловіка дуже хороша робота, трималися за неї і на початку війни не були такі налякані і виснажені, як зараз. Більше я тримаюся за свій дім і звичне оточення, ніколи не мріяла жити десь в іншій країні…Чоловік тут більше 15 років живе
Розумію Вас. Але життя дітей повинно стати вашою мотивацією.
Ответ дляТочноБудет
Если у мужа хорошая работа, почему Вы и дети в Киеве? Я давно выехала с ребенком на запад, никаких обстрелов, дочка растет спокойно, я удивляюсь, что у Вас есть возможность и дети в Киеве. Садики и школы есть везде.
ТочноБудет
• 17 июня в 10:27
Ответ дляSo_so
Робота до Києва привʼязана…або жити окремо(чоловік в Києві, ми на західній)або разом виїзджати закордон…отака дилема
Море Щастя• 17 июня в 11:59
Ответ дляТочноБудет
Сімʼя…двоє дітей, один школяр, провчилися в початковій школі в столиці. Чоловік виїзний, не громадянин України
Так а чего в страну мужа не поехать? Он свой язык знает, на работу устроится, детям с учебой поможет.
Море Щастя• 17 июня в 12:00
Ответ дляТочноБудет
Туреччина, по громадянству чоловіка
о, супер. чем плохо жить в Турции (по сравнению с нынешней Украиной)?
Море Щастя• 17 июня в 12:02
Ответ дляТочноБудет
Это ваш муж парикмахер на Печерске?
ТочноБудет
• 17 июня в 12:34
Ответ дляМоре Щастя
Это ваш муж парикмахер на Печерске?
😂ні))))
ТочноБудет
• 17 июня в 12:36
Ответ дляМоре Щастя
Менталітет взагалі різний, тонкощі спілкування з родичами, на скільки я знаю рівень освіти в школах слабший …
Дівка в намисті• 17 июня в 12:40
Ответ дляТільки не про гроші
Как же хорошо, что началась война, правда?
Вы же прочитали мой пост. Там неясно написано?
Липка-прилипка• 17 июня в 13:02
Ответ дляМоре Щастя
Турки при любой возможности бегут из Турции. Муж автора тоже убежал
ТочноБудет
• 17 июня в 13:25
Ответ дляЛипка-прилипка
Та ні, не тікав)) 15 років тому виїхав по навчанню і роботі й залишився
Дівка в намисті• 17 июня в 15:45
Ответ дляПушка заряджена
Ну теперь с немецких пособий хоть мир чуть чуть посмотрели люди, да красной рыбы купили
Берите выше. Замуж вышла за европейца.
Прибираю щодня• 08 июля в 10:37
Ответ дляТочноБудет
Туреччина, по громадянству чоловіка
Так що ви тут чекаєте? Ракету на голову?