Твоя подружайка• 17 июня в 09:28

От куда у вас деньги на отдых?

Читаю темы и поражаюсь. Куда люди постоянно летят и за какие шиши.
Можно узнать какие у вас зарплаты если вы можете себе позволить поехать отдохнуть заграницу?
Мы с мужем работает вдвоем. У нас есть ребенок 12 лет, своя квартира. Но, надо то одно то другое. Ну никак не получается отложить на хороший отпуск. А ехать на перекладных и экономить там на всем. Что за путешествия ? Причем, у нас не плохие зарплаты. Расскажите как вы копите на отдых?
Рання пташка• 17 июня в 09:47
Ответ дляДодаю напруги
Вам погано?
Мне - нет, не я же тут бред пишу

Заместитель Анонима• 17 июня в 09:47
Ответ дляТвоя подружайка
И что эти деньги нас спасут? Куда можно поехать на 500 евро? Я не езжу в автобусные туры, это мука.
Вы не поняли мою мысль: пересмотрите свои траты и откладывайте каждый месяц. Я,напр, доставку не заказываю, это лишние расходы
КондуктЕр тролейбуса• 17 июня в 09:47
Ответ дляТвоя подружайка
ну почніть з чогось. уже назбирали вам 500 євро. Пишіть ще які витрати у вас є?
Додаю напруги• 17 июня в 09:48
Ответ дляРання пташка
Мне - нет, не я же тут бред пишу
А хто?
Гл. Амурная• 17 июня в 09:48
Ответ дляТвоя подружайка
Ну у нас чуть меньше, но не получается отложить.
Якщо у вас трохи менше 100 тисяч на 3, саоя квартира і немає серйозних проблем зі здоров´ям, ремонта, кредитів або родичів, яких треба підтримувати, то щось погано плануєте свій бюджет
Инстагра_мерша• 17 июня в 09:48
Ответ дляМаурита
Тобто, весь рік відмовляти собі у всьому, у тому числі у нормальній їжі, ужиматись у всьому, економити, щоб на тиждень поїхати на відпочинок?
Вас никто не заставляет так делать).
Это выбор каждого)
Рання пташка• 17 июня в 09:49
Ответ дляДодаю напруги
А хто?
Угадай
КондуктЕр тролейбуса• 17 июня в 09:49
Ответ для100pudov
Автор, все залежить від поточних витрат. В одній сімʼї зп в 100000 на трьох може витрачатись, окрім звичного побуту, на: заправку кількох авто, замість одного, ремонти цих авто, походи в ресторани час від часу, лікарні (якщо в когось хроніка або нескінчені застуди), новий одяг щосезону для кожного члена сімʼї. В іншій сімʼї, приміром, одне авто, люди практично не хворіють, немає звички ходити по ресторанам та кафе, гардероб оновлюють раз на кілька років. Все, що я перерахувала, +-100000 на рік і вартує. З елементарного: якщо людина палить пачку цигарок у день, це - 4000 грн на місяць і, відповідно, 48000 грн на рік. В родини, де не палить ніхто, ця сума йде в заощадження. Одне ТО авто - це мінімум (якщо тільки масло/фільтри і нічого не зломалось) - це 10000 грн, а в мене, приміром, їх два за рік.
Якщо узагальнити, рахувати потрібно не дохід, а ваші особисті витрати.
я так кинула курити) зібрала всі свої соски в один пакет і ах*єла від їх сумарної вартості)
Мальдивирую• 17 июня в 09:50
Ответ дляДодаю напруги
В моєї мами пенсія 15 тисяч гривень, вона ходить на концерти, літає щороку в Кемер, в Трускавець їздить, постійно оновлює техніку і ще мені постійно хоче допомогти з грошима, була в Стамбулі, Болгарії, Італіі, Австріі і Празі
вона в ескорті підробляє, зуб даю. Бачили той ролик з банку, де в бабки бешені суми доходів? ескорт, сама призналась

Маурита• 17 июня в 09:50
Ответ дляДодаю напруги
Мука це їсти постійно доставку
1 раз на місяць замовити суші чи піцу - це мука? І це називається постійно? ви дивна
100pudov• 17 июня в 09:51
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Отож. Переважна більшість активних працездатних людей заробляє +- однаково. Але витрачаємо ми по-різному.
Теща дочки• 17 июня в 09:51
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
я когда то тоже бросила курить, богаче не стала
это миф ( в моем случае)
Просто каралева• 17 июня в 09:52
Ответ дляИнстагра_мерша
Это вообще не большая сумма на сегодняшний день. К сожалению.
Нужно экономить и расставлять приоритеты.
У нас финансами занимаюсь я. Если бы муж - не осталось бы ничего - это 100%
та я в курсе, что небольшая(
У меня на питание уходит около 20 тыс без ресторанов и суши + репетиторы-курсы детей еще около 15 каждый месяц. Коммунальные платит муж из з/п военного.
Все остальное - это какие-то переменные траты, и вот каждый месяц думаю, ну ладно, в следующем уже не надо будет то-то и то, так надо что-то другое) И все равно меньше 90-100 тыс никак не выходит.
КондуктЕр тролейбуса• 17 июня в 09:53
Ответ дляТеща дочки
это миф ( в моем случае)
я теж не розбагатіла, але рада, що кинула цю звичку)
Инстагра_мерша• 17 июня в 09:54
Ответ дляПросто каралева
та я в курсе, что небольшая(
У моего ребёнка только английский сейчас. 3000 в месяц.
Пока не старшие классы - можно экономить на репетиторах. Дальше, конечно, так не получится
ШанельКуКу• 17 июня в 09:54
У нас всё что откладывается, улетает то на болячки, то на зубы, то на бытовые ремонты, покупки . Последний раз до войны ещё на отдых ездили .
Фокус-Покус• 17 июня в 09:55
Ответ дляПлакулька
Зараз вам напишуть:
працюйте більше
не на те вчились
Автор не хоче «на перекладних» чекає на літак під підʼїздом, нехай чекає …
А всі інші поки їдуть на відпочинок !

Вартість середньої Туреччини, Болгарії, Єгипту - на мене і 2 дітей (чоловік не виїзний), вартує близько 70 тис. Раз в рік можна виділити, або навіть зняти з кредитки, у нас і таке буває.

В цьому році не хочу їхати через дорогу, яка стала ще складнішою … скрізь черги на кордонах … Воно того не варте !
маска Ілона• 17 июня в 09:55
Подруга говорит, у нее зарплата 19.000 и у мужа также где-то, оба на гос работе
При этом ходит с айфоном, сделала ремонт и второй раз за год едут отдыхать в Турцию
Не понимаю как у них так выходит ...🤷
Просто каралева• 17 июня в 09:58
Ответ дляИнстагра_мерша
та дело ж не только в репетиторах, есть еще спорт, который нужен всегда плюс то, чем ребенок интересуется. У нас только 1 репетитор английского у старшего, а младшему курсы зашли.
Я думала летом на этом сэкономим, потому что все на паузе, так в лагерь поехал старший сын, это уже -25 тыс.
Младшему нужно брекеты или пластину ставить, только за обследование и план лечения 4700 заплатили. Я уже реально боюсь в магазин выходить))
В новусе - стабильно -1000-1300 грн на продукты каждый раз. А ходим почти каждый день.

Додаю напруги• 17 июня в 09:58
Ответ длямаска Ілона
Не понимаю как у них так выходит ...🤷
А от тепер в мене пазл склався, по ходу моя мама проводить майстер класи
Маурита• 17 июня в 09:58
Моє особисте спостереження: на відпочинок вдається накопити людям із невеличких міст і сіл, які весь рік у всьому собі відмовляють, харчуються у більшості випадків із своїх городів, тримають худобу, тому на продукти в магазині дуже мало витрачають коштів, одягаються теж відповідно. Вони весь рік тяжко працюють, харчуються без витребеньок, для них суші або піца - це вже гроші на вітер, можна ж відкласти і не випєндрюватись тими сушами. Люди у великих містах більше витрачають, бо не ставлять життя на паузу, відмовляючи собі у елементарних задоволеннях протягом року, аби відкласти на відпуску
Фокус-Покус• 17 июня в 09:59
Ответ дляТвоя подружайка
З однієї зп. вже можна їхати
автор Твоя подружайка • 17 июня в 09:59
Ответ дляФокус-Покус
А всі інші поки їдуть на відпочинок !

Нет, я не про это. Мы в Одессе живем и легко добираемся до кишиневского аэропорта. Я про сам отдых, для меня это должен быть хороший отель где все есть.
Нафаня Маня• 17 июня в 10:02
Ответ дляТвоя подружайка
Ну бо це тисяч 10-15 вам треба відкладати, а з таким доходом ари таких цінах це дуже важко((
Нафаня Маня• 17 июня в 10:03
Ответ дляДодаю напруги
Почалось
Нафаня Маня• 17 июня в 10:03
Ответ дляТвоя подружайка
Это каким способом?
Одягаються рожеві окуляри і все вийде
Инстагра_мерша• 17 июня в 10:03
Ответ дляПросто каралева
У вас двое детей. Ребенок всегда дороже взрослого обходится
Фокус-Покус• 17 июня в 10:03
Ответ дляТвоя подружайка
Чому не бронюєте заздалегідь ?
Якась дитяча позиція, хочу і можу, але не буду, зате всім іншим позаздрю, чи до чого ваша тема ?

Отелі, де все є - поняття розтяжиме ! Ви просто хочете те, що не можете оплатити …
А не їдете, бо у вас вдома те море є і не треба напружуватися…
Але тоді, які питання до всіх інших - які хочуть, можуть і їдуть ?
Нафаня Маня• 17 июня в 10:04
Ответ дляДодаю напруги
Я не знаю якщо чесно як їй це вдається, а ще вона одягнута з іголочки, в неі вдома запаси всього на світі.
Ну очевидно, що є коханець
автор Твоя подружайка • 17 июня в 10:04
Ответ дляФокус-Покус
Чому не бронюєте заздалегідь ?

Любовник