Твоя подружайка• 17 июня в 09:28

От куда у вас деньги на отдых?

Читаю темы и поражаюсь. Куда люди постоянно летят и за какие шиши.
Можно узнать какие у вас зарплаты если вы можете себе позволить поехать отдохнуть заграницу?
Мы с мужем работает вдвоем. У нас есть ребенок 12 лет, своя квартира. Но, надо то одно то другое. Ну никак не получается отложить на хороший отпуск. А ехать на перекладных и экономить там на всем. Что за путешествия ? Причем, у нас не плохие зарплаты. Расскажите как вы копите на отдых?
Губка Боб• 17 июня в 11:28
В цьому році відпочинок подорожчав дуже. Збираю рік, відкладаю скільки можу щомісяця, зараз є 1400 євро. За два місяці ще дозбираю до відпочинку.

Робот Вертер• 17 июня в 11:30
Доход на двоих с мужем около 60 тыс, есть дочь подросток. Ездим каждый год, в этом году дочь в лагере в Болгарии мы в Турции на 8 ночей в начале июня, хороший бюджетный отель. Надо просто откладывать по чуть чуть и уметь выбирать правильные места не за все деньги мира
Губка Боб• 17 июня в 11:31
Ответ дляДодаю напруги
В моєї мами пенсія 15 тисяч гривень, вона ходить на концерти, літає щороку в Кемер, в Трускавець їздить, постійно оновлює техніку і ще мені постійно хоче допомогти з грошима, була в Стамбулі, Болгарії, Італіі, Австріі і Празі
Це все за 15 тисяч? Як? Може я щось не те роблю? В мене 12 тисяч, я на разову поїздку не можу назбирати, яка техніка, які концерти, Трускавці? І в мене ще є чоловік, який заробляє.
Захекалася читать• 17 июня в 11:36
Ответ дляЖена аллигатора
на майорку больше надо .. сейчас запросила цены так с перелетом под 160тыщ
Не правда! В минуломо році літали на Мальорку на початку вересня, 7 ночей на двох - 800 євро (дворазове харчування) В цьому році також забронювали, вже інший регіон тільки Мальорки - 1000 євро вийшло. Окремо ще буде стаття - дорога/літак. Але бронювати потрібно завчасно! Ми бронюємо взимку :) самі, напряму через отель.
Губка Боб• 17 июня в 11:32
Ответ дляМаурита
Ви з 50 тис. грн ще щось відкладаєте? Як? На всьому економите? У нас 80 тис. грн на двох і це катастрофічо мало, живемо від зарплати до зарплати. А в якому ви місті живете, що виходить так економно?
А на що ви в нуль витрачаєте 80 тисяч на двох?
Додаю напруги• 17 июня в 11:32
Ответ дляГубка Боб
Не питайте в мене, я заробляю дофіга і не все те вдається як в мами)))
Губка Боб• 17 июня в 11:32
Ответ дляДодаю напруги
Я не знаю якщо чесно як їй це вдається, а ще вона одягнута з іголочки, в неі вдома запаси всього на світі.
Може коханець заможний?
Додаю напруги• 17 июня в 11:32
Ответ дляГубка Боб
Може коханець заможний?
Ні
КохайтесьЧорнобровi• 17 июня в 11:33
Можно поехать в условный Трускавец дней на 7 в недорогой отель, походить по городу, съездить в Сходницу и Дрогобыч, посмотреть на водопады. Где-то там и река есть, покупаться пару раз. Походить по кафешкам. Выйдет очень бюджетно, но это тоже отдых.
У меня дача, отдыхаю на даче. Кто хочет движа - ищет бюджетные варианты. В условную Доминикану никто из моих знакомых не собирается. Максимум по Украине и в Болгарию.

КохайтесьЧорнобровi• 17 июня в 11:33
Ответ дляРобот Вертер
А муж выезжает?)
Робот Вертер• 17 июня в 11:34
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А муж выезжает?)
Выезжает ) вот выехал, работает в критической инфраструктуре
КохайтесьЧорнобровi• 17 июня в 11:35
Ответ дляГубка Боб
Та это расказчица) Значит, дедок её там ждёт в Трускавце или знакомые) так просто там не будет
Губка Боб• 17 июня в 11:36
Ответ дляДодаю напруги
Ні
Тодімце магія )))) Я так хочу ))))
Пацаааааааан• 17 июня в 11:40
На социальной программе, отлаживаю- сейчас в бюджетной но нормальный 4 в Турции))) в сентябре Майорка
Гірчинка• 17 июня в 11:41
Ответ дляЩебетушка
На перекладных и ранне бронирование
Туры часто покупаем в кишиневских турфирмах
Греция на 3 1000 евро 9 ночей вылет с Кишинева
Розкажіть про Кишинівські турфірми
Гірчинка• 17 июня в 11:42
Ответ дляМаурита
Ви якась дивна. Передивіться свої витрати.
Маурита• 17 июня в 11:43
Ответ дляГубка Боб
На життя: продукти, комуналка, обслуговування автомобіля, на кота десь +- 5 000К грн в місяць. На продуктах не економимо, купуємо якісні овочі та м´ясо не в супермаркеті. Одяг теж не в секонді купуємо. Доставку не замовляємо, я сама готую, але іноді ходимо в кафе чи ресторан (не часто, десь 2-3 рази на місяць). Є хронічні хвороби, постійний прийом дорогих ліків, чоловік інвалід, теж не мало грошей йде. Ще батькам фінансово допомагаємо, бо пенсії мізерні. Ледве тих грошей впритик вистачає. Ну і велике місто, все дуже дорого, на дорогу на інший берег чоловік їздить на авто, бо проблеми з ногами, бензин в копієчку влітає
Позаземний розум• 17 июня в 11:49
Ответ дляОгірок та Помідорчик
домочадцы или домоседы?
моим в 70 - еще интересно и в вену поехать, и в париж
так ми теж їздимо, завжди планую, то і виходить дешево.
Знаю бакси• 17 июня в 11:50
Ответ дляТвоя подружайка
Ну у нас чуть меньше, но не получается отложить.
транжири значить ви

Наша взяла• 17 июня в 11:51
Ответ дляДодаю напруги
Сочиняйте исчо
Маурита• 17 июня в 11:52
Ответ дляГірчинка
Передивилась. Якщо харчуватись неякісними продуктами або їсти пусту кашку, то вийде чималенька економія на продуктах, але більше витрат по лікам. Можна ще не купувати обезболи для чоловіка, хай терпить. Кота викинути на вулицю, батьків кинути на призволяще, нехай самі викручуються... Ну так, десь 20-30К можна зекономити, але якою ціною?
Гірчинка• 17 июня в 11:52
Ответ дляМаурита
Моє особисте спостереження: на відпочинок вдається накопити людям із невеличких міст і сіл, які весь рік у всьому собі відмовляють, харчуються у більшості випадків із своїх городів, тримають худобу, тому на продукти в магазині дуже мало витрачають коштів, одягаються теж відповідно. Вони весь рік тяжко працюють, харчуються без витребеньок, для них суші або піца - це вже гроші на вітер, можна ж відкласти і не випєндрюватись тими сушами. Люди у великих містах більше витрачають, бо не ставлять життя на паузу, відмовляючи собі у елементарних задоволеннях протягом року, аби відкласти на відпуску
Для мене суші і піца це гроші на вітер, бо це рис і хліб за шалені кошти. За ці гроші я куплю просто риби або відкладу.
Море_море_я_скучаю• 17 июня в 11:55
Ответ дляДодаю напруги
а сколько ей лет ?
Додаю напруги• 17 июня в 11:55
Ответ дляНаша взяла
Сочиняйте исчо
Удалено администрацией...
Море_море_я_скучаю• 17 июня в 11:56
Ответ дляУравнобешенная
Неправдоподобно как-то, мама ещё должна где-то иметь яхту и виллу.
ми напевно літак ))
Маурита• 17 июня в 11:58
Ответ дляГірчинка
Для вас гроші на вітер, а для когось задоволення і віддушина. Вважаю, що відкладати можна, коли залишаються зайві гроші, а відмовляти собі і своїм рідним, щоб відкласти - це жлобство чистої води і воно того не варте. Життя зараз таке, що ніхто не знає, чи прокинеться завтра, бо постійно прилітає, потрібно жити сьогодні
Додаю напруги• 17 июня в 12:01
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а сколько ей лет ?
68, але вона така була завжди
Вишневий цвіт• 17 июня в 12:11
Ответ дляИнстагра_мерша
У нас общий доход около 100 тыс. Откладываем
У нас 80-90, но мы ездим по Украине на 2-3 дня с начала войны
ЯниЯ• 17 июня в 12:11
Ответ дляНайщасливіша
Розкажіть, як з 15 тис відкласти хоча б 5тис щомісяця на відпочинок? І якщо 5×12, то як з того переліку можна вкластись у 60тис відпочинок, театри, концерти?
Брехня якась
а добавьте сюди ще комуналку, інтернет, мобільний , це ще мінус тисяч 5
Вишневий цвіт• 17 июня в 12:12
Ответ дляТвоя подружайка
Я никогда не умела копить, поэтому пользуемся кредиткой