Звоночек• 17 июня в 14:49
Відгуки про Київський універ Грінченка
Цікавить корпус Міжнародних відносин і права на Оболоні.
Звоночек
• 17 июня в 14:51
Ответ длятогдалия
Нашо вам то право
не на право. Міжнародні комунікації
Щебетушка• 17 июня в 14:52
Сам універ хороший, все нове, молодий викладацький склад, всі пропозиції фіксовані, бо фінансується бюджетом Києва, а не з державного.
Звоночек
• 17 июня в 14:53
Ответ дляЩебетушка
дякую.
Хлопаю ресницами• 17 июня в 15:06
Педагогический. Если вы поспрашиваете, в такого рода вузы идут те, кто в другие не претендуют. И состав преподавателей слабее. Такое себе международненькие отношеньица.
Звоночек
• 17 июня в 15:09
Ответ дляХлопаю ресницами
не знаю. по оплате на 3 месте после могилянки и шевченка 80 тыс (могилянка)- 76600(шевченка) - 69 900 (гринченка). куча освітніх напрямків. не сильно он педагогический.это не Драгоманова
Кредитная• 17 июня в 15:20
Ответ дляХлопаю ресницами
Удалено администрацией...
Кредитная• 17 июня в 15:24
Ответ дляЩебетушка
підкажіть які саме дві обов´язкові іноземні мови там вивчають?перша англ, а друга?
Щебетушка• 17 июня в 15:35
Ответ дляКредитная
Племінниця 1й курс закінчила, одна мова - англійська.
Звоночек
• 17 июня в 15:40
Ответ дляЩебетушка
на міжнародних відносинах одна мова??????племінниця на міжн відносинах?
Щебетушка• 17 июня в 15:41
Ответ дляЗвоночек
Я не казала, що вона на міжнародних відносинах :) ні, журналістика.
Звоночек
• 17 июня в 15:41
Ответ дляЩебетушка
аааа. бо я здивувалась. а як вчитися??? важко???
Щебетушка• 17 июня в 15:42
Ответ дляЗвоночек
Ну не так, щоб зовсім важко. Вчитися треба, але вистачає часу і на розваги.
Звоночек
• 17 июня в 15:42
Ответ дляЩебетушка
бо ми обираємо між шевченком и гринченко.в шевченко ДУЖЕ важко. ми хочемо міжн.комунікації
Звоночек
• 17 июня в 15:43
Ответ дляКредитная
Удалено администрацией...
не говорите. ахинея какая-то
Рогнеда Карповна• 17 июня в 16:06
Ответ дляЗвоночек
я закончила в декабре, педфакультет. Заочное не рекомендую. Университет не оплатил доступ к Зуму, лекции они не записывали, все вживую, очень ’удобно’ во время блекаутов
Звоночек
• 17 июня в 16:07
Ответ дляРогнеда Карповна
только дневное рассматриваем
Рогнеда Карповна• 17 июня в 16:08
Ответ дляЗвоночек
ви чи дитина?))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 июня в 16:08
Ответ дляЗвоночек
Вы уже делаете ошибку. Специальность ни о чем. Сейчас вы выбираете то, что по вашему красиво звучит.
Звоночек
• 17 июня в 16:08
Ответ дляРогнеда Карповна
ви чи дитина?))
дитина,але я ж якщо що то буду платити)))
Звоночек
• 17 июня в 16:13
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
у дочки хорошо с инос.языками. но быть переводчиком - это ни о чем. кому они теперь нужны. вот и рассматриваю чтобю досконально были выучены 2 языка с терминологией. межд. торговля (торгово-экономический универ).
потому что чистая журналистика сейчас нафиг никому не нужна. а вот PR менеджер с 2 языками это уже что-то
Повітруля• 17 июня в 16:15
Ответ дляЗвоночек
Досконально? Не смішіть. Ну В2 буде, кого здивуєте. Напрямок обрали ні про що. Передумайте доки не пізно.
Звоночек
• 17 июня в 16:19
Ответ дляПовітруля
в шевченка досконально. там навіть напис в дипломі -перекладач. дуже важко вчитися. і там дійсно за мови - душу витрясають. не знаю,куди йти. чистий економіст без мови на сьогодні-не потрібний.потрібна термінологія. юрист і юрист міжнародник це різні речі
Повітруля• 17 июня в 16:20
Ответ дляЗвоночек
Ви переоцінюєте нашу лайнову освіту. Що ви сподіваєтесь отримати за ваші гроші і витрачений час? Коли найголовніше зараз - скіли, досвід реальної роботи в цікавих середовищах, зв´язки та вдача.
Звоночек
• 17 июня в 16:22
Ответ дляПовітруля
але вища освіта має бути. все прекрасно,але міжн.організації тупиць не потребують. щоб потрапити в цікаве середовище- треба вища освіта,після школи не візьмуть. зв´язки -так. але мене взяли і без зв´язків. коли ти тупий,то зв´язки не поможуть,бо роботу треба робити.
Повітруля• 17 июня в 16:22
Ответ дляЗвоночек
Купується умовно одна книга. Вся термінологія вчиться самостійно. Було б бажання. А виш треба простіший і зручніший обирати і не мудрити.
Повітруля• 17 июня в 16:27
Ответ дляЗвоночек
Навіщо йди в «душетряску»? В студента здоров´я безлімітне?
Не знаєте, куди йти - йдіть на фінанси. Там вчать проф.англ. І фінанси завжди в основі всього. Факультативи добирати самостійно, щоб був час сформувати власні проф.інтереси.
Щебетушка• 17 июня в 17:05
Ответ дляЗвоночек
Якщо міжнародні комунікації в ІМВ, то вони мало того що на Лук´янівці, так у них ще нема сховища і під час тривог вони просто тупо виходять на вулицю. А в Грінченка мало того, що свій абсолютно облаштований підвал, в ньому є навіть аудторії з інтернетом і всім, що треба.
Звоночек
• 17 июня в 17:20
Ответ дляЩебетушка
на лук´янівці я живу. напроти міжнародних. проти грінченка нічого не маю,просто якось не мала відгуків. освіту вибирають не за підвалами. ходили на день відкритих дверей,то в ИМВ дуже важко вчитись. це казали всі студенти. багато хто самостійно відраховується,бо не тягне. до речі, як і в київській школі економіки. на жаль,моя дочка не математик. а то б я і не думала. в мене знайлмі ,хто закінчив київську школу економіки, виїхали закордон на оф.роботу(забрали прямо звідти), або працюють в Україні на міжн.організації і отримують прекрасні зп. бо студентів розбирають ще з 4 курсу.
Щебетушка• 17 июня в 17:23
Ответ дляЗвоночек
Теж чула хороші відгуки про КШЕ. Але ж ви її не вибираєте.
Я вам не про колір стін говорю, а про режим навчання, це впливає на якість освітніх послуг. Але вибір ваш.