Звоночек• 17 июня в 14:49

Відгуки про Київський універ Грінченка

Цікавить корпус Міжнародних відносин і права на Оболоні.
автор Звоночек • 17 июня в 17:28
Ответ дляЩебетушка
Теж чула хороші відгуки про КШЕ. Але ж ви її не вибираєте.
Я вам не про колір стін говорю, а про режим навчання, це впливає на якість освітніх послуг. Але вибір ваш.
так,я розумію. мене хвилює,що студенти вчаться ночами в ИМВ,бо режим адський і ночами вчать термінологію. тому треба розпитати як на такому самому фак-ті в Грінченка.
Ще може бути Торговельно-економічний на лісовому. Але там переважно дистанційка. Це не навчання. Має бути студ.життя.

А я женатая• 17 июня в 17:28
Ответ дляЗвоночек
а чому не розглядаєте КШЕ?
Щебетушка• 17 июня в 17:39
Ответ дляЗвоночек
У мене великі сумніви, що прям так вчаться, як розказують. Там мало держ.місць і в основному контрактники з достатньо низькими балами нмт 150-170. Прям в школі не вчилися, а тут почали :)))
автор Звоночек • 17 июня в 17:44
Ответ дляЩебетушка
Держ місць твм більше ніж десь) 17 на сіжн комун і 28 на відносинах. І таки вчаться. Бо маю там викладачку з ф-ту журналістикм. Багато хто не витримує. І тут питала-2 мами аілтвердили-сидять ночами зубрять. Складати все магаважко.
Щебетушка• 17 июня в 17:47
Ответ дляЗвоночек
Міжнародні комунікації: 22 вчаться на бюджеті, 90 на контракті.
Кредитная• 17 июня в 18:05
Ответ дляПовітруля
Досконально? Не смішіть. Ну В2 буде, кого здивуєте. Напрямок обрали ні про що. Передумайте доки не пізно.
Ви взагалі вимоги до С3 знаєте? одна из спеціальностей ’перекладач’, з відповідною серификацією и складанням іспитів саме по перекладу
Кредитная• 17 июня в 18:07
Ответ дляПовітруля
Ви переоцінюєте нашу лайнову освіту. Що ви сподіваєтесь отримати за ваші гроші і витрачений час? Коли найголовніше зараз - скіли, досвід реальної роботи в цікавих середовищах, зв´язки та вдача.
А скіли і досвід звідки візьмуться у 18+, від мами?))) Вас послухати так взагалі все одно де навчатись і на кого навчатись - головне досвід, зв´зки та вдача. Ви в якомусь паралельному всесвіті живете
автор Звоночек • 17 июня в 18:12
Ответ дляКредитная
Не кпжіть. Таке меле як не сповна розуму
Істеріомама• 17 июня в 19:28
Автор, в ІМВ дійсно дуже важко вчитись, сил і нервів піде дуже багато. І сліз. У мене донька його закінчила кілька років тому, МЕВ, бюджет. Тож якісь підсумки можна підбити. Коли шукала перші роботи на 2-3 курсах, перше що питали - де вчиться, це таки мало значення, що б там хто не казав. З кінця першого курсу взялася за репетиторство з англійської, мала з цього стільки ж, скільки я заробляла за місяць на звичайній своїй роботі. Зараз має 1-2 учнів просто для душі, щоб тримати в тонусі свою граматику. Теперішню свою роботу знайшла за рекомендацією викладача. Працює в міжнародній компанії, зп точно більше ніж 1,5 тис євро (я не допитуюся, не моя справа), періодично відрядження за кордон, прям зараз - у відпустці на Криті... Дві інші іноземні (німецька+іспанська) взагалі не знадобилися досьогодні жодного разу, забуває. Якщо ваша дитина готова впахувати і вигризати своє, боєць і кар´єристка - варто йти, якщо ні - не ламайте дитині психіку.

автор Звоночек • 17 июня в 22:32
Ответ дляІстеріомама
Дякую. Виходить вчила 3 мови? Англ.нім та іспанськс?
Істеріомама• 17 июня в 22:39
Ответ дляЗвоночек
Так, перша - англ, друга - іспанська, третя- німецька. З англ. двічі здавала IELTS (перший раз на 3-му курсі) -С1.
Повітруля• 18 июня в 06:12
Ответ дляЗвоночек
не на право. Міжнародні комунікації
Ви освітній план вивчали? Це ж одна гуманітарщина. Зовсім не варто.
автор Звоночек • 18 июня в 08:18
Ответ дляПовітруля
Ну ге всім же бути математиком. А як матем.слабка то яка економіка чи фінанси? Я гуманітарій і прекрасно вдаштувалася в житті. На фінанси не пішла би навіть з доплатою.
Повітруля• 18 июня в 08:26
Ответ дляЗвоночек
Як ви влаштувались? Розкажіть.
Це ви б не пішли. А абітурієнт ваш? Це їй обирати. Математика для економістов нескладна.
в Грінченка крім фінансів є «маркетинг та цифрові комунікації». З маркетингом хоч є потенційні напрями розвитку, сучасні, в той самий піар або смм.
автор Звоночек • 18 июня в 09:17
Ответ дляІстеріомама
а вам можна написати в особисті?