Пошаманю• 17 июня в 18:44
Місяць тому зробила блефаро.
Верхню. Дівчата тут просили потім відписати і відповісти на питання тих, кому цікаво.
Кіма кепка• 17 июня в 19:09
Ответ дляПошаманю
Никакого наркоза, просто обезболивание. Ничего не видно:) Совершенно не больно, очень быстро.
Я так понимаю это местная анестезия была , я тоже делала в сентябре прошлого года, лучшее решение. Быстро и сразу видно результат
Василина Семеніч• 17 июня в 19:10
Ответ дляПошаманю
Удалено администрацией...
А ви жіночка з досвідом
Пошаманю
• 17 июня в 19:10
Ответ дляКіма кепка
Я через три години сіла за кермо в поїхала в Київ. Ідеально
Яжбоматусяблін• 17 июня в 19:11
Ответ дляПошаманю
Неймовірно. Єдине питання: чому не раніше?
У кого делали,что по цене и фото покажите пожалуйста)
Василина Семеніч• 17 июня в 19:12
Ответ дляЯжбоматусяблін
Відома жінка у Черкасах. Її усі знають
Яжбоматусяблін• 17 июня в 19:13
Ответ дляПошаманю
Відкрийтеся, кину в особисті інсту лікаря
А что ,оглашение фамилии врача уже преступление?
Барабан для дорослих• 17 июня в 19:13
Ответ дляПошаманю
Жінка-офтальмолог, Черкаси, досить відома тут
Ну не всі тут живуть(
Барабан для дорослих• 17 июня в 19:14
Ответ дляПошаманю
Удалено администрацией...
Вау. Скаржимося?
Цикавенная• 17 июня в 19:15
Ответ дляПошаманю
Ні, я не боялася, просто весь час щось інше було в планах. Та в бояться нічого, правда
Порадьте в кого робили і ціну будь ласка
Кіма кепка• 17 июня в 19:16
Ответ дляПошаманю
Ну ви герой, я зробила о 9 ранку, ввечері о 21 мав бути переліт, але його затримали майже на 3 години. І от тоді очі почали набрякати, наче і летіти то 2,5 години, але було якось не дуже комфортно
Пошаманю
• 17 июня в 19:17
Ответ дляЦикавенная
Ціна за словами лікаря виросла з першого червня, тому не бачу сенсу писати стару. Тетяна Коваль
12 галюцинаций• 17 июня в 19:17
Ответ дляПошаманю
Ще заживає. Є тонкі червоні лінії, мазати контрактубексом ще 2 тижні
А через сколько можно на работу идти?
Цикавенная• 17 июня в 19:17
Ответ дляКіма кепка
Посоветуйте у кого делали подалуйста
Пошаманю
• 17 июня в 19:18
Ответ дляКіма кепка
Ми по черзі з подругою їхали, робили разом. Випили по нурофену години через три. Але ніч була максимально гидотна
Пошаманю
• 17 июня в 19:18
Ответ для12 галюцинаций
А через сколько можно на работу идти?
Я вийшла через три дні. Другий - третій день максимальний набряк.
Пошаманю
• 17 июня в 19:19
Ответ дляЦикавенная
Посоветуйте у кого делали подалуйста
Тетяна Коваль
Кіма кепка• 17 июня в 19:20
Ответ дляПошаманю
Добре Вас розумію, але то того варте, зверніть увагу на пластирі сутрікон і гель, з ними добре проходе зникнення швів, вже після загоєння
Пошаманю
• 17 июня в 19:22
Ответ дляКіма кепка
Дякую, лікар сказала, що пластирі чудово після місяця контрактубекса
Кіма кепка• 17 июня в 19:24
Ответ дляПошаманю
Контрактубекс теж спробувала, але на мій погляд він зовсім слабий, тобто він засихає і скручується, а от сутрікон як би зволожує, має спф і відчуття після нього дуже комфортне, пластирі теж, можна носити постійно, майже непомітні
Пошаманю
• 17 июня в 19:25
Ответ дляКіма кепка
А як вам ваш результат? Те, чого очікували?)
Кіма кепка• 17 июня в 19:28
Ответ дляПошаманю
Повністю задоволена, у мене це якби генетична проблема, мені 41, а відрізали так добре. Але зараз це просто супер, 1 неділя дискомфорту і маю надію, хоч на 7-10 років спокій . Що я у ті повіки не колола , плазму робила, крема по 4к +. А треба було просто зробити блефаро
Прикуси Язика• 17 июня в 19:28
Ответ дляПошаманю
Удалено администрацией...
Вы там делали? А как фамилия врача? И какая цена?
Пошаманю
• 17 июня в 19:30
Ответ дляКіма кепка
Я ще пройшла голкий РФ взимку - крім всього вами описаного) Теж - нуль результату, хоча обличчя добре підтягнув. Тому так, тільки скальпель:) Вітаю Вас з омріяними змінами❤️
Кіма кепка• 17 июня в 19:38
Ответ дляПошаманю
І я Вас вітаю 🥳, знаєте , що мені ще хірург зробив- коли знімав шви, оцю зону навколо очей пройшов ботоксом, я раніше тільки міжбровку колола. У мене дуже активна міміка і вважаю , що то було гарне рішення , бо шви не були такі рухомі і досить швидко зникли
Кіма кепка• 17 июня в 19:47
Ответ дляЦикавенная
Посоветуйте у кого делали подалуйста
Я делала в Варшаве , но у нашего хирурга, могу конечно дать контакт , но думаю, таких достаточно в Украине, если бы я делала в Украине, то однозначно у Андрія Різника, Львов .Вот у него хочу сделать шею и нижнюю треть , в будущем
Б´ю байдики• 17 июня в 19:53
Ответ дляПошаманю
Сколько заплатили?