Марс атакує• Изменено 18 июня в 06:13
Сон про війну. Поганий і здається віщий
Я виїхала ще в 22, в Україну не збираюся. Близькі родичі поїдуть через місяць але в Ужгород. В ніч на понеділок вікна в нашій квартирі вибило. Це передисторія чого могло приснитися
Снилося таке:
Я чогось повинна їхати в Україну. І я наче до останнього вагаюся їхати чи ні, і наче думаю вийти в сусідньому місті з автобуса і подумати ще. А тоді засинаю в автобусі і прокидаюся вже в Україні. І їду я в місто де народилася, там вже 20 км до фронту, фпв дрони і все таке. І ми проїзжаємо село, а там розвалені хати і горять хати і дорогу перебігає собака яка горить, в полум´ї.
От крім цього нічого страшного не було, але всю ніч я відчувала липкий жах. Кілька разів прокидалася і потрапляла знову в цей сон.
Я знаю що віщі сни не бувають прямі, про те, що передбачають. Мені пару раз за життя такі віщі сни снилися. І за відчуттями це він. І це щось дуже погане
Я якщо що не вірю ні в яку ізотерику, але вірю в те, що буває зі мною. Зі мною бували віщі сни
Снилося таке:
Я чогось повинна їхати в Україну. І я наче до останнього вагаюся їхати чи ні, і наче думаю вийти в сусідньому місті з автобуса і подумати ще. А тоді засинаю в автобусі і прокидаюся вже в Україні. І їду я в місто де народилася, там вже 20 км до фронту, фпв дрони і все таке. І ми проїзжаємо село, а там розвалені хати і горять хати і дорогу перебігає собака яка горить, в полум´ї.
От крім цього нічого страшного не було, але всю ніч я відчувала липкий жах. Кілька разів прокидалася і потрапляла знову в цей сон.
Я знаю що віщі сни не бувають прямі, про те, що передбачають. Мені пару раз за життя такі віщі сни снилися. І за відчуттями це він. І це щось дуже погане
Я якщо що не вірю ні в яку ізотерику, але вірю в те, що буває зі мною. Зі мною бували віщі сни
95
15
1
Аль де Барановна• 18 июня в 06:16
Так это ваш сон и он лично вам пророчит что-то плохое, именно вам там, не-в-Украине. Не нужно его примерять на всю Украину.
91
1
Аль де Барановна• 18 июня в 06:16
Ответ дляНа привозе
И что нам делать с этой информацией?
Бояться, автору ж ВЕЩИЙ СОН приснился.
35
На циголках• 18 июня в 06:17
Ответ дляАль де Барановна
Так это ваш сон и он лично вам пророчит что-то плохое, именно вам там, не-в-Украине. Не нужно его примерять на всю Украину.
Поддерживаю.
Сон же ваш, про вас. При чем мы?
Сон же ваш, про вас. При чем мы?
34
автор
Марс атакує
• 18 июня в 06:17
Ответ дляАль де Барановна
Так это ваш сон и он лично вам пророчит что-то плохое, именно вам там, не-в-Украине. Не нужно его примерять на всю Украину.
Та я й не приміряю! Звісно мені
17
1
автор
Марс атакує
• 18 июня в 06:18
Ответ дляGvenna
Квартира уві сні привіт вам так передала. Мені мій палаючий район буває сниться і ракети як падають на нього. Ніяких передчуттів нема.
Я про ту квартиру й не думаю. Ми в ній давно не жили, ще до війни, просто матеріальні збитки. Ніяк емоційно не заряджений факт
10
2
Аль де Барановна• 18 июня в 06:19
Ответ дляМарс атакує
Та я й не приміряю! Звісно мені
Так а зачем вы тут накатали вашу простынь? Ну чтобы что?
«Дурне спить - дурне сниться» скажите себе и живите дальше.
«Дурне спить - дурне сниться» скажите себе и живите дальше.
38
2
1
автор
Марс атакує
• 18 июня в 06:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Липкий жах це те саме що і немає сечі чи то інше?
Люди з України говорять суржиком, особливо з міст де 15 км до фронту. Але звідки вам то знати, да?
23
19
Хитрушка-чекушка• 18 июня в 06:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Липкий жах це те саме що і немає сечі чи то інше?
А вы не знаете такого выражения?
10
2
автор
Марс атакує
• 18 июня в 06:20
Ответ дляАль де Барановна
Так а зачем вы тут накатали вашу простынь? Ну чтобы что?
«Дурне спить - дурне сниться» скажите себе и живите дальше.
«Дурне спить - дурне сниться» скажите себе и живите дальше.
Ви можете не читати і не коментувати
12
4
2
Омлетик• 18 июня в 06:20
Как говорила моя бабушка:
дурне спить - дурне сниться, дурне встало - усім разказує.
дурне спить - дурне сниться, дурне встало - усім разказує.
31
7
3
Смажена полуничка• 18 июня в 06:21
А мені снилося, що я приїжджаю додому, А тут така краса, штори нові висять, пиріжків хтось (не знаю хто) напік, пахнуть на всю квартиру. Ромашки в вазі. Сусідка прибігла одразу з шампанським і полуницею. Ми посиділи і поїхали в аквапарк (аквапарк ще будується).
23
1
1
1
Love_Love_Love_• 18 июня в 06:21
Ответ дляМарс атакує
Ви можете не читати і не коментувати
Удалено администрацией...
Аль де Барановна• 18 июня в 06:21
Ответ дляМарс атакує
Ви можете не читати і не коментувати
У вас в теме даже нет запроса никакого. Что от комментаторов требуется, неясно.
9
1
автор
Марс атакує
• 18 июня в 06:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Гуляю босоніж• 18 июня в 06:23
Ответ дляСмажена полуничка
А мені снилося, що я приїжджаю додому, А тут така краса, штори нові висять, пиріжків хтось (не знаю хто) напік, пахнуть на всю квартиру. Ромашки в вазі. Сусідка прибігла одразу з шампанським і полуницею. Ми посиділи і поїхали в аквапарк (аквапарк ще будується).
Вы что, у вас неправильный сон, должен быть ’мы все умрьом’
13
Все возможно• 18 июня в 06:23
Ответ дляГуляю босоніж
Виїдь с Советчицы
И что, мало у нас таких сел и городов?
Возле меня пару дней назад улицу с домами нах снесло.
Возле меня пару дней назад улицу с домами нах снесло.
5
3
Гуляю босоніж• 18 июня в 06:25
Ответ дляСмажена полуничка
А мені снилося, що я приїжджаю додому, А тут така краса, штори нові висять, пиріжків хтось (не знаю хто) напік, пахнуть на всю квартиру. Ромашки в вазі. Сусідка прибігла одразу з шампанським і полуницею. Ми посиділи і поїхали в аквапарк (аквапарк ще будується).
Вы ник свой видели? Вот ваш сон реально вещий.
5
Правильно_Валерчик• 18 июня в 06:25
А мне снилось, что директор нашего предприятия меня по всему городу ищет, а я от него прячусь. Приезжаю на работу - и точно, уже опять какую-то муйню придумал и срочно воплощает в жизнь. Вещий сон))
17
Аль де Барановна• 18 июня в 06:27
Ответ дляГуляю босоніж
Вы что, у вас неправильный сон, должен быть ’мы все умрьом’
Не, не «мы», а «они», то есть мы, те кто в Украине. Автор же за бугром, а сон про Украину.
2
Гуляю босоніж• 18 июня в 06:27
Ответ дляАль де Барановна
Не, не «мы», а «они», то есть мы, те кто в Украине. Автор же за бугром, а сон про Украину.
Пусть автор идёт нахер со своими буграми и снами
18
Все возможно• 18 июня в 06:30
Ботоферма налетела, Вы что, Автор, приснится ж такое. В Украине нет полигона-на нас не испытвают ве виды оружия, нами не послабляют хуйлостан.
У нас все цветет и пахнет, мы живем богато и мирно. А кто не согласен- тот рука Кремля, чумодан, вокзал - хуйло на перроне..
Это новая реальность, черное это белое, мир - это война. И не мешайте красть потужному-за это срок можно отгрести
У нас все цветет и пахнет, мы живем богато и мирно. А кто не согласен- тот рука Кремля, чумодан, вокзал - хуйло на перроне..
Это новая реальность, черное это белое, мир - это война. И не мешайте красть потужному-за это срок можно отгрести
21
10
3
1
СкрипяСердцем• 18 июня в 06:31
Ответ дляНа привозе
И что нам делать с этой информацией?
Как что? Конечно сочуствовать несчастной беженке, ей же так хреново спится там
11
Коплю на груди• 18 июня в 06:36
Ответ дляАль де Барановна
Так это ваш сон и он лично вам пророчит что-то плохое, именно вам там, не-в-Украине. Не нужно его примерять на всю Украину.
В Украине все прекрасно конечно 🤗
7
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу