Марс атакує• Изменено 18 июня в 06:13
Сон про війну. Поганий і здається віщий
Я виїхала ще в 22, в Україну не збираюся. Близькі родичі поїдуть через місяць але в Ужгород. В ніч на понеділок вікна в нашій квартирі вибило. Це передисторія чого могло приснитися
Снилося таке:
Я чогось повинна їхати в Україну. І я наче до останнього вагаюся їхати чи ні, і наче думаю вийти в сусідньому місті з автобуса і подумати ще. А тоді засинаю в автобусі і прокидаюся вже в Україні. І їду я в місто де народилася, там вже 20 км до фронту, фпв дрони і все таке. І ми проїзжаємо село, а там розвалені хати і горять хати і дорогу перебігає собака яка горить, в полум´ї.
От крім цього нічого страшного не було, але всю ніч я відчувала липкий жах. Кілька разів прокидалася і потрапляла знову в цей сон.
Я знаю що віщі сни не бувають прямі, про те, що передбачають. Мені пару раз за життя такі віщі сни снилися. І за відчуттями це він. І це щось дуже погане
Я якщо що не вірю ні в яку ізотерику, але вірю в те, що буває зі мною. Зі мною бували віщі сни
Снилося таке:
Аль де Барановна• 18 июня в 12:44
Ответ дляТочноБудет
Це дуже смішно. Якщо чужий сон для вас нагнітає ситуації.
де зв´язок?
А зачем вывалить свой сон? Без вопроса «растолкуйте», а именно с негативным посылом «це щось дуже погане»?
Графиня Шезвездицкая• 18 июня в 12:44
Ответ дляЕдинорог помог
це пздць
чего только не присниться ради того, что бы не сняли с пособий)
Единорог помог• 18 июня в 12:45
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А потом ноют: что вам выехавшие сделалииии?
Выехали,сидите тихонько, нет же, воняют тут пятый год
Графиня Шезвездицкая• 18 июня в 12:48
Ответ дляЕдинорог помог
При этом, они свято верят, что всех там оставят)))
ага, щаз)))
Марс атакує
• 18 июня в 14:13
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ой, ще одна повернута на темі виїхавших і волающа з піною у рота ’бєшенкі, пасобіях всєх вас папрут’ детектед
Марс атакує
• 18 июня в 14:13
Ответ дляЕдинорог помог
Ви себе почитайте. Смердить гнилим нутром
Единорог помог• 18 июня в 14:24
Ответ дляМарс атакує
Вонючка запроданка, крыса
Лорка-хлорка• 18 июня в 14:38
Ответ дляНа пів ставки
Удалено администрацией...
какое вы мерзкое.. вас читать противно. Дикарка блять
Гуляю босоніж• 18 июня в 15:05
Йоханий бабай, так Авторица же АннаОст, оказывается. Я то думаю, немецким духом воняет. Только эта пришибленная строчит тут с таким остервенением.
Марс атакує
• 18 июня в 15:05
Ответ дляЕдинорог помог
Вонючка запроданка, крыса
А не полегшає, й далі гнитиме нутро і смердітиме все більше
Марс атакує
• 18 июня в 15:07
Ответ дляГуляю босоніж
Ееееее ви тут тільки в цій темі оно з самого ранку строчите. Причому вам навіть ніхто не відповідає, в ви с астєрвєнєнієм
Гуляю босоніж• 18 июня в 15:08
Ответ дляМарс атакує
Аннушка, лучше трусы показывайте, в тех темах с вас не так ржут, кое-кто даже сочувствует.
Марс атакує
• 18 июня в 15:08
Ответ дляГуляю босоніж
Господи, ще й дрочер місцевий заглянув на аганьок
Гуляю босоніж• 18 июня в 15:10
Ответ дляМарс атакує
Аганьок в твоей черепушке, все мозги выжег. А твои красные труселя я надолго запомнила, такой треш не забывается.
Марс атакує
• 18 июня в 15:14
Ответ дляГуляю босоніж
От нащо комусь тут ваші спогади про чиїсь труселя? Як в дурдомі і не соромиться ніхто свого божевілля
Гуляю босоніж• 18 июня в 15:18
Ответ дляМарс атакує
Сумашествие-это своей рамой велосипедной людей пугать.
Кто-то здесь вам диагноз поставил. Есть такая псих. болезнь, когда человек получает удовольствие, от того, что его унижают и оскорбляют, и он всячески это провоцирует. Блин, Анна, ну вы же реально этим болеете. Обратитесь в спецучереждение, возможно это лечится.
Марс атакує
• 18 июня в 15:30
Ответ дляГуляю босоніж
Прикол в тому що я не Анна
Гуляю босоніж• 18 июня в 15:50
Ответ дляМарс атакує
Прикол в тому що я не Анна
Вы во всех темах так пишите, когда вас на чистую воду выводят.
Несу добро людям• 18 июня в 16:03
Ответ дляМарс атакує
Це абсолютно особиста тема про сон. Я розумію що не всі вірять в сни, не всім цікаво про це говорити. Але коментарі м´яко кажучи дивують. Люди, ви не бачите що ви розлюднюєтеся? Перетворюєтеся на злих загнаних в кут тварин, які залишаються слиною з найменшого приводу. Я розумію що війна, але ж якийсь мінімальний самоконтроль має бути
’розлюднюєтеся’
мені вже цікаво, що ви там втулили замість ’липкий жах’
Першоклашка• 18 июня в 16:09
Ответ дляАль де Барановна
Так это ваш сон и он лично вам пророчит что-то плохое, именно вам там, не-в-Украине. Не нужно его примерять на всю Украину.
Завжди коли читаю подібні тему, думаю чому автори вважають свої сни пророчими для країни, а не для себе.
Марс атакує
• 18 июня в 16:09
Ответ дляПершоклашка
А де ви це побачили в моїй темі? Про пророчий для країни?
ДикаВишня• 18 июня в 16:35
Мені після початку війни такі сни стабільно сняться. І що війна з новими технологіями супер розвинутими. Ніяк не сприймаю вже. До війни вірила у віщі сни, а зараз це просто страшні сни.
Подивіться у вікно, скажіть «куди ніч, туди й сон» й спіть далі.
Смажена полуничка• 18 июня в 16:59
Ответ дляМарс атакує
Я ще раз уважно перечитала ваш стартпост і всі відповіді. Абсолютно очевидно, що ви приписували свій сон до України. От знаєте, я від всього серця вам бажаю, щоб той сон стосувався тільки вас особисто, і щоб він дійсно був пророчим. Бо бути такою гнилою особою, не повертається язик сказати людиною, щоб отак на крису, похлопуючи віями, надіятися і бажати країні чогось жахливого-то треба бути просто моральним виродком.
Смажена полуничка• 18 июня в 17:02
Ответ дляНа пів ставки
Удалено администрацией...
Таке ж враження склалось
Смажена полуничка• 18 июня в 17:03
Ответ дляГуляю босоніж
Ахаха, точно, це вона. Тоді все стало на свої місця, ця особа постійно тут нагнітає з видом безневинної овечки.
Марс атакує
• 18 июня в 18:58
Ответ дляСмажена полуничка
Ваші висновки хибні, сон звісно стосувався лише мене. Вам бажаю по заслугам
Смажена полуничка• 18 июня в 19:08
Ответ дляМарс атакує
Всім буде по заслугам. І мені, і вам.