Марс атакує• Изменено 18 июня в 06:13
Сон про війну. Поганий і здається віщий
Я виїхала ще в 22, в Україну не збираюся. Близькі родичі поїдуть через місяць але в Ужгород. В ніч на понеділок вікна в нашій квартирі вибило. Це передисторія чого могло приснитися
Снилося таке:
Я чогось повинна їхати в Україну. І я наче до останнього вагаюся їхати чи ні, і наче думаю вийти в сусідньому місті з автобуса і подумати ще. А тоді засинаю в автобусі і прокидаюся вже в Україні. І їду я в місто де народилася, там вже 20 км до фронту, фпв дрони і все таке. І ми проїзжаємо село, а там розвалені хати і горять хати і дорогу перебігає собака яка горить, в полум´ї.
От крім цього нічого страшного не було, але всю ніч я відчувала липкий жах. Кілька разів прокидалася і потрапляла знову в цей сон.
Я знаю що віщі сни не бувають прямі, про те, що передбачають. Мені пару раз за життя такі віщі сни снилися. І за відчуттями це він. І це щось дуже погане
Я якщо що не вірю ні в яку ізотерику, але вірю в те, що буває зі мною. Зі мною бували віщі сни
Снилося таке:
Чарівна патика• 18 июня в 08:28
Ответ дляМарс атакує
За Київ стало образливо якось
Не плач, ваш виїзд назавжди - не велика втрата для Києва
Марс атакує
• 18 июня в 08:29
Це абсолютно особиста тема про сон. Я розумію що не всі вірять в сни, не всім цікаво про це говорити. Але коментарі м´яко кажучи дивують. Люди, ви не бачите що ви розлюднюєтеся? Перетворюєтеся на злих загнаних в кут тварин, які залишаються слиною з найменшого приводу. Я розумію що війна, але ж якийсь мінімальний самоконтроль має бути
Марс атакує
• 18 июня в 08:29
Ответ дляЧарівна патика
Та я не про себе, я про те що селом його назвали
Як_наготую...• 18 июня в 08:30
Ответ дляМарс атакує
Я про ту квартиру й не думаю. Ми в ній давно не жили, ще до війни, просто матеріальні збитки. Ніяк емоційно не заряджений факт
а в якій області те село, яке проїзджали уві сні?
Марс атакує
• 18 июня в 08:30
Ответ дляЯк_наготую...
В Сумській
Як_наготую...• 18 июня в 08:33
Ответ дляМарс атакує
В Сумській
на півночі? там вже все дуже сумно(
Марс атакує
• 18 июня в 08:34
Ответ дляЯк_наготую...
на півночі? там вже все дуже сумно(
Та я не знаю, я їхала в Суми. Це не якесь конкретне село на карті
Аноним_1857• 18 июня в 08:38
Ответ дляМарс атакує
йди в ду.у зі своїми ’умовзалюченіями’. якесь недолуге
Локшина на вухах• 18 июня в 08:39
Ответ дляМарс атакує
Ви за кордоном, в Україну не збираєтесь повертатись, чого і кого вам боятись?
Марс атакує
• 18 июня в 08:40
Ответ дляАноним_1857
От я про це й кажу, повна відсутність якоїсь внутрішньої емоційної дисципліни. На вулиці ви не кидаєтеся на людей тільки тому що вам сцикотно
Як_наготую...• 18 июня в 08:41
Ответ дляМарс атакує
Там справді на півночі така ситуація як ви описали уві сні, це вже є зараз.
Аноним_1857• 18 июня в 08:43
Ответ дляМарс атакує
Хто таке сказав, ви ж не тут.
Це вам сцикотно сюди приїхати
З вишневого садка• 18 июня в 08:42
За границей нет связи с землёй и родом такой крепкой.
Это лично Ваш сон. Для нас он не информативен.
Ушла и Пришла• 18 июня в 08:44
Автор мне ещё задолго до войны снились такие страшные сны, я им поверить не могла. Даже самым близким рассказывала с осторожностью, потому что выглядело как дурка.. знаю что дальше ещё хуже будет, ну это и так все думающие понимают.
На пів ставки• 18 июня в 08:45
Ответ дляЩепотка_совести
Не рвіть собі душу, не попруть.
Так потім цими ж ньо-громадянами і будуть воювати. Чи ви думали, що все так просто і прекрасно, як вам би того хотілось, і збулась європейська мрія?
Як_наготую...• 18 июня в 08:46
Ответ дляУшла и Пришла
еще болье окупируют, или ’до последнего украинца´?
Аль де Барановна• 18 июня в 08:46
Ответ дляМарс атакує
Хорошо. Зачем вы утром проснувшись, сразу побежали сюда писать ваш сон? Зачем? У вас не с кем дома поделиться этой ценной информацией
Леді Душка• 18 июня в 08:48
Мені ще на початку 2014 снився сон, коли я будила маму зі словами ’летять бомби’ і бачила зарево вночі. При чому, я була не в своєму житлі (живу в приватному будинку з чоловіком і донькою, а уві сні була в якійсь квартирі на високому поверсі і чомусь тільки мама там була, яка насправді живе окремо).
До сих пір його пам´ятаю, хоча тоді, здавалося, все було ще більш-менш спокійно...
Аль де Барановна• 18 июня в 08:50
Ответ дляМлинець Мій
Я думаю Киев орешник
Это вы сон растолковали так? Горит село - Киев орешник? Интересный у вас сонник…..
На пів ставки• 18 июня в 08:50
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Млинець Мій• 18 июня в 08:51
Ответ дляАль де Барановна
А как думаете? Обстрелы как в прошлый раз будут каждый месяц. Неужели не очевидно.
Аль де Барановна• 18 июня в 08:52
Ответ дляМлинець Мій
Так они уже так давно делают. Примерно раз в 1-2 недели массированный обстрел. И без снов авторицы это очевидно.
рукиЖимолости• 18 июня в 08:55
Коли шось здається, то треба хреститись. А коли людині здається, що вона бачить віщі сни, то тут взагалі краще до психіатра.
Млинець Мій• 18 июня в 09:00
Ответ дляАль де Барановна
Нет такие как последние два это не те что были раньше.
Аль де Барановна• 18 июня в 08:59
Ответ дляМлинець Мій
Ну конечно, давление усиливается.
Ушла и Пришла• 18 июня в 09:00
Ответ дляЯк_наготую...
Скажем так я вижу только в контексте своей судьбы, но под оккупацию попадёт больше южных территорий, к сожалению. А по численности населения то вообще печаль.
Я всегда надеюсь что это просто сны или такие кошмары.
Соседушка• 18 июня в 09:27
Мне снился хуже, и может быть вещим. Так как после сна было ощущение дежавю, а не сна. И потому что во сне было непередаваемое состояние, как не страха, а ’окупации’ а я в ней не была не секунды, в жизни, никогда.
Сам сон, что детей мы вообще прячем в какой-то шар, такого предмета нет в природе. А сами, с мужем хотим скупится на неопределенный срок, пока мы скажем в тяжелом ’процессе’ и не сможем выйти из дома. Сначала пишу список, чтоб муж сходил, потом вроде я пойду, так как ему нельзя выйти уже из квартиры, а позже, как и мне нельзя выйти больше. И я просто сажусь и плачу, что не увезла детей. И что нам не хватит воды и еды.
И да, мой город в 120км от фронта, и я в нем живу
ТочноБудет• 18 июня в 09:30
Автор, ваш сон це лише сварка з другом, можливо в друга проблема. Найближчі тижнів два.
а мне кажеться горящая собака это собянин) который будет докладывать про образцовую работу ппво собачего мацкваба(капотни сегодня)
Мне например сегодня нло приснилось и вот вуаля инопланетные тарелки над нпз)кажись панцыри это для отмывки баблаи успокоения дарагих мацквичей