Ласкове телятко• 18 июня в 08:18

Недорогий відпочинок

Тут періодично теми про недорогий відпочинок, на який відкладають з 50к грн доходу
а недорогий відпочинок скільки коштує?
і куди ви їдете? цікавить лише море, пляж. автобусний тур галопом по Європі для мене не відпочинок
і питання лише до тих, хто живе в Україні
Дружная семейка• 18 июня в 11:10
Ответ дляМаруська Му
Незнаю. Перший рік війни жили все літо в Чорногорії. Набридає те море. Зараз в Греції. Мені тижня достатньо
Мені 10-12 днів ідеально, в минулому році були 15 ночей, трішки забагато.

Дружная семейка• 18 июня в 11:11
Ответ дляМаруська Му
Дорого у всех по різному. Сейчас в Греції. Ничего не дорого
Де і скільки, якщо не секрет? Дякую.
Дружная семейка• 18 июня в 11:12
Ответ дляКотомафия
У меня как обычно. Лето Греция
Ценник не поменялся . 2 месяца
У Вас квартира там?
Дружная семейка• 18 июня в 11:13
Ответ дляБутерброд з ікрою
Їду з дитиною (підлітком) в Хорватію, кінець серпня- початок вересня (тиждень навчання пропусте), будемо жити в апартаментах. В минулому році вийшло досить економно.
З моїм сином такий варіант не прокатить, завжди шукаю з 2-х разовим харчуванням. Якби була сама, або з донькою, то теж би такі варіанти розглядала.
Дружная семейка• 18 июня в 11:14
Ответ дляМаруська Му
Ну значит вам дорого. А я лежу на пляже
Вот и вся разница
А чому зараз?
АБВГДейка• 18 июня в 11:15
Ответ дляДружная семейка
Зараз активно шукаю, в минулому році 15 ночей тур коштував на трьох 84 тис.грн, в цьому - на 10 ночей - 110 тис. Не всю суму ще назбирала.
Чоловік взагалі в шоці, він не готовий платити 100 - 150 тис.за 10 днів. Для нього це дикість. Він востаннє був на морі в 21 році, тоді в нас 11 ночей з усім шопінгом, орендою авто, кафе/ресторанами, музеями обійшовся на 4-х в 80 тисяч.
110 тысяч уже Ви ще не дуже дорого знайшли... Не підкажете готель?
автор Ласкове телятко • 18 июня в 11:15
Ответ дляДружная семейка
чесно кажучи, я розділяю думку вашого чоловіка )) тому ніяк не визначусь з відпусткою. мені або дорого, або не хочеться далеко від моря ще й самій готувати
Дружная семейка• 18 июня в 11:18
Ответ дляВиправлялочка
Давно посматриваю на Хорватию, но останавливает что многие пишут «холодная вода» даже в августе( а ребенок очень любит много плавать, это и останавливает. Вы где останавливаетесь? Какая температура воды?
Адріатика завжди тонізуюча, але в серпні все ж тепліше вода
Дружная семейка• 18 июня в 11:20
Ответ дляМаруська Му
Халкідікі
А я чомусь не хочу туди, не була і не хочу, я в Аттіку хочу, або на острови. Як Вам взагалі - море, інфраструктура, ціни, чи як і скрізь в Греції?

АБВГДейка• 18 июня в 11:23
Ответ дляСкіфська пектораль
Мій приклад 2 тижня, 2 дорослих.
Кіпр- переліт 120евро (за 2), апартаменти студія, від моря 200 м-400евро.
Харчування без ресторанов-до 200 евро вийде, навіть дешевше.
Ітого на двох на 2 тижня 720 евро.
До речі, зараз дивлюсь на польському сайті ТУІ горячі тури, ціни досить добрі, це виліти від сьогодні + тиждень.
А як на польському сайті купувати, навчіть. Ви онлайн купуєте?
Дружная семейка• 18 июня в 11:24
Ответ дляЛаскове телятко
Ні, я сама готувати не буду, я вже писала, не з моїм сином, і кафе не варіант. Може як підросте. Та й я,скільки років шукала - не виходить дешевше, якщо без харчування апарти, весь час прив´язка до супермаркетів, а вони там не всі дні працюють і не так довго, як в нас.
буреЛОМКА• 18 июня в 11:24
Ми любимо Єгипет.
То ж раннє бронювання економить кошти.
Останній раз літали за 33 тис.
Трансфер в Бухарест вийшов на двох в дві сторони 240 євро.
Хоча бронювали Сучаву
Нам вигідно Сучава, Ясси.
Трансфер дешевий
Язвочка• 18 июня в 12:20
Я вже писала, 45 тис на двох на 8 ночей автобусом, Туреччина. Можна й дешевше було знайти на початку червня. Море казкове, перша лінія. Минулого року Одеса обійшлась дорожче, більше туди ні-ні влітку, хоча дуже люблю Одесу.
Язвочка• 18 июня в 12:25
Ответ дляБаба Йога
Тогда Одесса
О ні)) це не про дешево цього року, там за житло в порівнянні з минулим майже в двічі підняли ціну. Ми порахували то Туреччина дешевше бюджетна
Баба Йога• 18 июня в 12:34
Ответ дляЯзвочка
Зато от дороги отходить меньше надо
Кинг-Конгша• 18 июня в 12:46
Ответ дляСкіфська пектораль
Мій приклад 2 тижня, 2 дорослих.
Ітого на двох на 2 тижня 720 евро.
Вы из Украины покупаете эти туры?
Бутерброд з ікрою• 18 июня в 12:49
Ответ дляВиправлялочка
Ми зупиняємось в районі Задара, для моєї доньки вода ок, але ми були якось на осінніх канікулах (кінець жовтня), повітря було 20-22 і вода 20-21, донька залюбки плавала.
У нас там друзі живуть, зазвичай купаються (саме плавають) з травня до середини листопада.
Приму в дар• 18 июня в 12:51
Мы ездили в прошлом году на недорогой отдых. Две сумки холодильники с едой) заморозка. Свои продукты. Там кухня. Машина. Жилье сняли. 25 тыс грн 3 чел .
Приму в дар• 18 июня в 12:53
Ответ дляБутерброд з ікрою
Це Ви самі знімаєте? Яка ціна за добу?

Я такая - жду трамвая• 18 июня в 12:57
Ответ дляСкіфська пектораль
Мій приклад 2 тижня, 2 дорослих.
Ітого на двох на 2 тижня 720 евро.
це авиа туди ы назад?
Бутерброд з ікрою• 18 июня в 12:57
Ответ дляПриму в дар
Це Ви самі знімаєте? Яка ціна за добу?
Для нас бронюють друзі (так дешевше, власник не плате комісій букінгу), виходе 60-70євро/доба.
В TravelMama Club (спільнота в Фейсбуці), дівчата пропонували апартаменти +/- така ціна була на червень та вересень.
atevs077• 18 июня в 13:30
Бронювала тур після нового року. 4 людини Болгарія Сонячний берег 7 днів море +2 дорога. Все включено. Будемо їхати в кінці липня. Ща все майже 56 тис. грн. вийшло
автор Ласкове телятко • 18 июня в 13:59
Ответ дляПриму в дар
де це ви були?
Язвочка• 18 июня в 14:21
Ответ дляБаба Йога
Зато от дороги отходить меньше надо
Я сама той дороги так боялась. А на самом деле ничего страшного нет, хоть и затянулось все на 52 часа вместо 40. Даже не особо устала
автор Ласкове телятко • 18 июня в 16:08
Ответ дляЯзвочка
Не уявляю. Я періодично їжджу 24 години. В максимально комфортному автобусі
Але оцей сон з переривами, постійне сидіння - це вже привід відходити сутки
А 52 години це просто вижити
Скіфська пектораль• 18 июня в 16:27
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
це авиа туди ы назад?
так, за двох
Скіфська пектораль• 18 июня в 16:28
Ответ дляКинг-Конгша
Вы из Украины покупаете эти туры?
це не тур, це сама купую квитки та бронюю житло, но роблю це з восени, моніторю ціни на авіа, потім бронюю апартаменти.
Скіфська пектораль• 18 июня в 16:31
Ответ дляАБВГДейка
Так, онлайн.
Но можете там знайти, а купити через агенство\агента в Україні, просто йому покажіть той тур, но по ціні у нашого агента вже не підкажу.
Приму в дар• 18 июня в 16:41
Ответ дляЛаскове телятко
де це ви були?
Карпаты и Одесская область. Проезд , жилье и еда с собой плюс ходили в АТБ дополнительно брали что хотелось.

Готовый отдых все включено для нас дорого и не всегда то, что хочется.
Дама_из_рекламы• 18 июня в 16:50
Ответ дляЛаскове телятко
і куди за такі гроші можна поїхати днів на 10?
Наприклад, Пієрія Греція