мегамоСГ• 18 июня в 12:13
Направлення на аналізи та до спеціалістів для пенсіонера
Доброго дня. Підкажіть будь ласка хто розбирається. Мама пенсіонер була у свого сімейного лікаря, просила дати направлення на звичайні аналізи типу цукор перевірити і пройти деяких спеціалістів, маючи хронічні захворювання. І лікар сказав що тепер якщо немає скарг, то направлення просто так тепер не дають. Що ось нещодавно вийшов закон і про нові реформи. Це дійсно так ? Направлення на мамолога і гінеколога теж до цього відноситься? А аналізи на цукор?
Домовенок Кузя• 18 июня в 12:14
тут уже писали, что так и есть. ну какие варианты, можно выдумать жалобы, или искать другого семейника, полояльнее
КоролеВешна• 18 июня в 12:18
Ответ длямегамоСГ
Чи це лікар економить кошти за декларації не даючи направлення?
да
мегамоСГ
• 18 июня в 12:18
Ответ дляДомовенок Кузя
Тобто поки всі кричать про необхідність щорічного контролю у мамолога, медицина не дає на це направлення? Я в шоці. Це ж не аналізи на гормони чи кт безкоштовно просто з цікавості зробити
Домовенок Кузя• 18 июня в 12:21
Ответ длямегамоСГ
медреформа во всей красе, пилят бабки, схемки
Королева Сарказма• 18 июня в 12:26
Странно. Я к своей не хожу именно потому, что выписывает ворох ненужных мне анализов и настойчиво заставляет сдавать. А у меня проблемы со сном, я не могу к 8 утра прийти. Предыдущая терапевт понимала и не настаивала, но, к сожалению, уволилась.
Добро с Кулаками• 18 июня в 13:00
Ответ длямегамоСГ
Це лише людський фактор. Моя сімейна дає направленнч аналізи які потрібно, (без фанатизму звісно), якщо немає хроніки то часто ні, але раз в рік без проблем, або якщо стан здоров´я потребує частіше