Зліпок ступні• 18 июня в 12:57
Закордонний паспорт скільки чекали
4.06 подала документи на виготовлення дитячих закордонних паспортів у цнап київська область, не термінових. Перевірила сьогодні на сайті і ось що пише. Дівчата, хто робив нещодавно, як швидко отримали? Є шанс, що будуть готові за місяць?
Локшина на вухах• 18 июня в 22:51
Ответ дляЗліпок ступні
Тобто на сайті не оновили інформацію?
Незнаю,але завтра піду забрати якщо є і відпишу
Локшина на вухах• 19 июня в 17:30
Відписую, паспорт ще неготовий,була сьогодні,це капець повний,я подавала 2.06 Мукачево,працівниця ще каже так у вас не терміновий 😲,я почала кричати як так, зараз терміновий невідомого скільки чекати..юа мені їхати 😡😡😡😡😭на днях, добре що маю старий паспорт,їду по ньому атза цим в кінці літа повернусь