Сиджу тихенько• 18 июня в 23:28

А что, правда, что чем позже наденешь очки при миопии, тем лучше?

Что при умеренной миопии лучше не спешить с очками?
Куплю орехи• 18 июня в 23:31
Бред. Терпеть чтобы что? Чтоб зрение ухудшалось? Л-логика

ДлинноНожка• 18 июня в 23:32
Навпаки. Це тільки в совку так вважали, бо передова медицина була дебільна.
СМСница• 18 июня в 23:34
а ще сечу в очі капати, вибачте
Позитивна• 18 июня в 23:38
У меня наследственная миопия. Что не делай - зрение будет падать.
Смысл мучаться и путать собаку с пакетом?
У меня уже - 4.5, у мамы - 8.
ДлинноНожка• 18 июня в 23:41
Ответ дляПозитивна
У меня уже - 4.5, у мамы - 8.
Скільки Вам років, якщо не секрет?
Пенек Возмездия• 18 июня в 23:46
Ага, і ходити по силуетам вигадувати хто чи що перед тобою.
Безпорадна Кроко• 18 июня в 23:51
Ответ дляПенек Возмездия
А они еще потом высказываются ’Че не поздоровалась?’)))
Плюс - обувь, если смотреть с высоты своего роста, всегда кажется чистой))
Безпорадна Кроко• 18 июня в 23:53
Автор, если что, я очки ношу с 16 лет. Сейчас мне 43. Было -1,5, лет в 25 было -2,25. Так и сейчас.
ДлинноНожка• 18 июня в 23:55
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це я так поламала окуляри, замовила нові, ну прибираюся вдома, чисто, приходять нові окуляри, я вдіваю, йоперний театр, павутиння звисає по всіх кутках, по плінтусах якісь плями

Пенек Возмездия• 18 июня в 23:56
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я носила лінзи і досить довго не перевіряла зір. Одного пішла, виявилось, що зір трохи впав. Купила вже ті діоптрії, які лікар сказала. А світ такий яскравий😆 Я з вікна бачу напис на магазині на іншому боці вулиці.
Безпорадна Кроко• 19 июня в 00:00
Ответ дляПенек Возмездия
Да, тоже так было, когда очки меняла) меня начал мучать вопрос - вот я так вижу в новых очках с какими-то там ушлыми линами. А все те, что без очков- неужели они своими глазами вот так видят...аж грустно
Та прям багіня• 19 июня в 00:02
Нет, не правда, зрение нужно компенсировать) Вы должны видеть 1)
Пенек Возмездия• 19 июня в 00:03
Ответ дляБезпорадна Кроко
Та я і не знаю, як це - без окулярів. З третього класу в них
Роза в вазі• 19 июня в 00:39
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не привіталася з сосідкою, то потім влаштувують допит ’чому я не привіталася?’.
Одного разу на зупинці запитала у жіночки, який це номер трамваю, то та вилаялася, що я її потурбувала... Була я без окулярів.
У мене міопічний астигматизм. Та ще погано орієнтуюся в умовах сутінків та в темряві.
Яка ситуація з зором на даний період не знаю. Досить довго не перевіряла зір.
Квітнева Іванівна• 19 июня в 09:57
Навпаки. М´язи ока без окулярів спазмовані, а це ще сильніше впливає на зір.
автор Сиджу тихенько • 19 июня в 10:59
Ответ дляКвітнева Іванівна
Навіть якщо людина напружує очі тільки при читанні/використанні гаджетів? Це дитина, міопія поки невелика - погано бачить дрібні цифри і літери на відстані (в школі на дошці, наприклад). Чи можна використовувати окуляри поки для читання/письма/гаджетів? Дитина активна, не уявляю, як то буде в окулярах.....
Квітнева Іванівна• 19 июня в 11:02
Ответ дляСиджу тихенько
При міопії очісне напружуюиьчя під час читання та викорисиання гаджетів. При міопії погано видно далеко, а не близько.
автор Сиджу тихенько • 19 июня в 11:19
Ответ дляКвітнева Іванівна
Ну тим не менш. Чи можна дитині тоді використовувати окуляри тільки під час навчання?
Квітнева Іванівна• 19 июня в 11:20
Ответ дляСиджу тихенько
Можна. Але ці питання треба задавати окулісту.

Безпорадна Кроко• 19 июня в 13:21
Ответ дляРоза в вазі
Мне как-то в киоске отказались цену назвать, сказали, там все написано. А оно внизу еще лежало. Ну ок. Лезу в сумку, копаюсь, достаю очки, надеваю. А это зима была и киоск в метро - очки моментально запотевают. Снимаю ж, протираю. Тетка высовывается из киоска - ой, простите, я ж не знала.
Мій не такий• 19 июня в 13:25
Ответ дляПозитивна
У меня уже - 4.5, у мамы - 8.
У меня минус 3 все годы и не падает дальше,хотя папа без очков не видел даже ближайшие два метра. Утром вставал и сразу очки одевал,так как даже до туалета не мог дойти без них. Но с возрастом он уже без очков обходился. Как-то оно само у него улучшилось после 45. Но он умер рано.