Мядуза аля моргонер• 19 июня в 11:31

Історія написана та знята діючими військовими 93-ї окремої механізованої бригади

https://comeback.weblium.site/?utm_source=fbads&ut...

СИНОПСИС
Виснажений український військовий, самовільно залишає свій підрозділ і вирушає додому. Його дорога перетворюється на замкнений простір психологічного тиску: ротний, комбат та побратими намагаються повернути його через страх, погрози, та апеляцію до обов’язку. Простий маршрут додому поступово перетворюється на внутрішнє зіткнення - із провиною, пам’яттю та вибором, який не можна скасувати.

Створена військовими, психологічна драма про повернення, де головний конфлікт відбувається не між людиною та армією, а між людиною і власним травматичним досвідом.

Режисер - Антон Проза
В головній ролі - Павло Алдошин
автор Мядуза аля моргонер • 19 июня в 11:32
ХОЛОДНИЙ ЯР - це одна з найсильніших і найбільших механізованих бригад України, за плечима якої - понад 25 років бойового досвіду: від миротворчих місій до повномасштабної війни проти росії.

Наші командири - не бюрократи, а воїни з фронту, які знають ціну життю й вчать підлеглих діяти правильно. Ми маємо сучасне озброєння, бронетехніку й технології, що дають перевагу у бою.
Кожен боєць отримує професійну підготовку: базовий курс, спеціалізацію під посаду та регулярні навчання з інструкторами, які пройшли війну.

Ліньки гуглить• 19 июня в 11:40
На нас така маніпуляція не діє. Воюйте самі
автор Мядуза аля моргонер • 19 июня в 11:59
Ответ дляЛіньки гуглить
Лікуйтеся.
Вас ніхто не посилає воювати
Ліньки гуглить• 19 июня в 12:19
Ми не хворіємо на патріотизм, тому нам нема від чого лікуватися. Мої не воюють і не будуть. Ми благополучно з###ались за кордон
автор Мядуза аля моргонер • 19 июня в 14:33
Ответ дляЛіньки гуглить
Помітно по Вас. Тут Ви тільки гроші заробляєте.