Королева спама• 19 июня в 12:05
Чем занимается менеджер зед и сколько зп в Киеве
Реально ли бухгалтеру им стать
Иванка Бур• 19 июня в 12:16
Є два напрямки експорт, продажі і імпорт закупівлі, для першого потрібні знання з маркетингу, сильні навички ведення перемовин, аналітика, для другого: перемовини, митне законодавство, аналітика, активна життєва позиція а обох випадків, готовність до несподіваних ситуацій та роботі поза робочим часом. Зарплати від 40 до безкінечності
Бла бла бла• 19 июня в 12:16
мне кажется это проще чем бухгалтер , судила по бывшим менеджерам ) хотя на фирме каждый считает , что его сотрудник ничего не делает